žena u počítače

kuchaři v restauraci

školní třída

Bezpečný přístup a ochrana majetku

Všechny podniky i ostatní organizace musejí řešit dvě základní otázky:

  • jak zabezpečit ochranu svého majetku (ale také majetku svých zaměstnanců či klientů)
  • a zároveň jak zajistit bezpečnost svých zaměstnanců a klientů.

V oblasti zabezpečení působíme již přes 25 let a nabízíme kompletní řešení pro malé podnikatele, velké firmy i další organizace.

U malých firem se obvykle požadavky na zabezpečení příliš neliší od požadavků na zabezpečení domácností. U větších organizací však vznikají specifické potřeby související především s větším množstvím osob (vlastních zaměstnanců, případně klientů, návštěvníků a dalších lidí). Je potřeba zajistit, aby tyto osoby měly přístup do všech budov a místností, kam přístup mít mají, a zároveň zamezit vstupu neoprávněných osob. Přitom musí být vždy umožněna bezproblémová evakuace.

Řešení pro firmy a organizace

Máme jednoduchá a účinná řešení pro všechny běžné problémy se zabezpečením, se kterými se potýkají kancelářské budovy, výrobní provozy, školy, úřady, nemocnice, obchody, hotely a mnoho dalších míst. Každý podnik i každá organizace má svá specifika a rozdílné potřeby, požadavky i finanční možnosti.

K našim klientům přistupujeme individuálně. Díky tomu umíme nabídnout řešení přesně na míru i Vám, ať už jste drobný živnostník nebo provozujete hotelový komplex.

Klientům z řad firem a organizací nabízíme:

  • systémy generálního a hlavního klíče. Každá osoba má místo svazku klíčů pouze jeden klíč, se kterým odemkne dveře od všech místností, kam má mít přístup. Jde o pohodlné řešení pro všechny větší objekty. Díky menšímu počtu klíčů výrazně snížíte náklady a zjednodušíte správu klíčů. Pomocí generálního klíče je možné odemknout jakékoliv dveře v objektu, což je výhodné nejen v případě nenadálých událostí (např. požáru).
  • elektronické přístupové systémy. Stále populárnější je dnes využití systémů, kdy místo klíčem odemykáte elektronickým médiem jako je čip, čipová karta, nebo prostřednictvím vložení kódu či otiskem prstu. Elektronické systémy jsou spolehlivé, bezpečné a dostupné ve variantách vhodných pro zabezpečení jedné kanceláře i celého školního nebo třeba hotelového komplexu. Oproti mechanickým systémům nabízejí snadnější správu přístupových práv a různé pokročilé funkce.
  • správu klíčového hospodářství. Pro přehlednou a bezpečnou správu klíčového hospodářství nabízíme jak klasické skříňky na klíče, tak profesionální řešení pro náročné: elektronické klíčové depozity. Ty umožňují automatický výdej klíčů bez nutnosti obsluhy, zaznamenávání historie a řadu dalších funkcí.
  • zabezpečení cenností. U nás najdete kvalitní trezory různých typů a velikostí, včetně vysoce odolných protipožárních trezorů. Nabízíme také bezpečnostní schránky a pokladny.
  • kamerové a alarmové systémy pro menší objekty. Nejúčinnější zabezpečení je takové, které kombinuje mechanické a elektronické prvky. Kamerové systémy Vám umožní mít neustále přehled o tom, co se ve Vaší firmě či organizaci děje a včas odhalit nezvané hosty. Alarmové systémy rovněž detekují pokusy o vloupání a varují před dalšími nebezpečími.
  • kompletní zabezpečení včetně veškerého servisu a příslušenství. U nás najdete vše, co potřebujete pro zabezpečení dveří, oken i cenností ve Vaší firmě či organizaci. Součástí naší práce je samozřejmě profesionální poradenství, zajištění odborné montáže i servisu.

Většinu produktů můžete pohodlně objednat v našem e-shopu. Máte dotaz nebo větší objednávku? Zašlete nám svou poptávku, rádi Vám pomůžeme vybrat optimální řešení!

Zaslat poptávku!

Nejčastější problémy firem a organizací a jejich řešení

svazek klíčů

Problém: Zajištění přístupu pouze oprávněným osobám a na určená místa. Nutnost nošení velkých svazků klíčů.

Řešení: Systém generálního a hlavního klíče. Každá osoba dostane pouze jeden klíč, kterým odemkne všechny dveře v rámci systému, ke kterým má mít přístup, ale žádné jiné.

Alternativě: Elektronické přístupové systémy. Místo klasického klíče používá každý uživatel čip, kartu, kód nebo otisk prstu.

elektronické systémy - média

Problém: Časté ztráty klíčů a problémy s vracením dočasně zapůjčených klíčů.

Řešení: Elektronické přístupové systémy. V okamžiku nevrácení, ztráty nebo krádeže čipu či karty lze jednoduše ihned zrušit platnost tohoto média. Stejně snadno lze kdykoliv zrušit i platnost kódu i otisku prstu.

inteligentní klika - vstupní dveře

Problém: Uzamykání vchodů zabraňuje vstupu neoprávněným osobám, ale je v rozporu s bezpečnostními předpisy, protože neumožňuje bezproblémovou evakuaci.

Řešení: Samozamykací panikové zámky. Samozamykací zámky se automaticky zamknou při každém zavření dveří a dveře jsou tak neustále zamčené. Paniková funkce umožňuje dveře z vnitřní strany kdykoliv odemknout a otevřít pouhým stisknutím kliky.

klíče

Problém: Komplikovaná správa klíčového hospodářství - chyby při vydávání klíčů, nemožnost zjištění, kdo si klíč zapůjčil.

Řešení: Elektronické klíčové depozity. Schránky či věšáky na bezpečné ukládání klíčů, které zajišťují automatické vydávání určených klíčů pouze oprávněným osobám. Zároveň poskytují neustálý přehled o klíčích a zaznamenávají historii výdejů a vracení klíčů.

zaměstnanci

Problém: Obtížná kontrola docházky. Neoprávněné příchody zaměstnanců mimo pracovní dobu.

Řešení: Elektronické přístupové systémy s administračním softwarem. Prostřednictvím softwaru je možné i zpětně sledovat příchody a odchody zaměstnanců. Váš přístupový systém tak zároveň může sloužit jako docházkový systém. Pro jednotlivé uživatele a dveře lze navíc nastavit tzv. časová okna, během kterých mají oprávněn přístup. Mimo tuto určenou dobu nemohou dveře odemknout.

zámek na únikovém východu

Problém: Neoprávněné odchody zákazníků nouzovými východy, které nesmějí být zamčené.

Řešení: Alarmy detekující otevření dveří. Tyto speciální alarmy se automaticky sepnou při pokusu o otevření dveří. Je možné je používat v kombinaci s panikovými i běžnými kováními a dokonce i na okna.

peníze v hotovosti

Problém: Zabezpečení cenností.

Řešení: Trezory (případně bezpečnostní schránky, pokladny). Pouze kvalitní trezory představují spolehlivou ochranu cenností. Nekvalitní varianty pouze přilákají zloděje.

administrativní budovy