Kategorie

Stěnové čtečky čipů a čipových karet nebo klávesnice (jejichž součástí může být také čtečka čipů) bývají součástí elektronických přístupových systémů. Umísťují se poblíž dveří nebo přímo na dveřní křídlo a existují v různých provedeních - včetně variant odolných proti vandalismu i vlivům počasí. Hodí se tak nejen do interiérů, ale bez obav je možné je použít například i pro vstupy do rodinných nebo bytových domů či firem. Jednoduchý a cenově dostupný avšak plně funkční přístupový systém lze vytvořit kombinací čtečky či klávesnice s elektromechanickým zámkem nebo elektrickým otvíračem. V této kategorii navíc najdete nábytkové elektronické zámky k instalaci na dvířka skříněk. Ty najdou využití například v bazénech, posilovnách, tělocvičnách, fitness a wellness centrech, knihovnách, školách či obchodních centrech.

Kartový skříňkový zámek
Zámek odemykaný čipovými kartami určený pro instalaci na šatní skříňky. Ideální pro sportovní centra, fitness centra či bazény. Off-line verze funguje bez připojení k internetu a má nezávislé napájení. On-line verze umožňující vzdálenou správu vyžaduje napájení ze sítě. Kapacitu (počet skříněk) lze přizpůsobit požadavkům. Možnost volby mezi dvěma režimy použití (náhodný výběr nebo pevné přiřazení karty konkrétní skříňce).
Stěnová čtečka STAR MPS S6R
Stěnová čtečka S6R pro přístupový systém MPS.
Elektronický nábytkový zámek
Elektronický nábytkový zámek.
Klávesnice NUKI
2 240.00
Klávesnice pro ovládání chytrého zámku NUKI. Alternativa ke smartphonu nebo dálkovému ovladači.
Nábytkový zámek STAR Smart
Elektronický nábytkový zámek na skříňky pro odemykání smartphonem, kódem nebo čipem. Kompaktní provedení s moderním designem, s integrovanou dotykovou klávesnicí. Tělo zámku s motorickou závorou. Pohodlné ovládání a správa přístupových práv.
Přístupový terminál STAR
Autonomní klávesnice se čtečkou bezkontaktních karet a čipů.
Přístupový terminál STAR TF1
Autonomní klávesnice se čtečkou bezkontaktních médií a otisků prstů.
Stěnová čtečka STAR Smart
Stěnová čtečka s integrovanou dotykovou klávesnicí pro odemykání smartphonem, kódem, čipem nebo dálkovým ovladačem. Umožňuje ovládání dveří, ale i bran, vrat, závor či spínání kabiny výtahu. Kompaktní provedení s moderním designem, odolnost vůči vandalismu, vhodná i pro venkovní použití.
Přístupový systém MPS
19 357.00
Elektronický přístupový systém nejen pro bytové domy pro nezávislé ovládání dvou vstupů (dostupné také ve verzi pro čtyři vstupy).
Výprodej
Klávesnice TSE 5152 Fingerscan
Klávesnice se čtečkou otisků prstů, určená pro ovládání a správu elektronických vložek TSE řady 5000.
Stěnová čtečka CES WT
16 352.00
Stěnová čtečka pro kartové systémy k ovládání elektrických vrátných, elektromechanických nebo elektromotorických zámků či magnetů přiložením čipu Mifare.
Čtečka otisků prstů FUHR
Čtečka otisků prstů pro bezdrátové ovládání elektromotorických zámků, až pro 200 otisků, dosah 100 m.
Čtečka iButton
1 198.00
Čtečka čipů určená pro zapuštění do rámu dveří nebo zárubně.
Klávesnice Ülock B
10 840.00
Stěnová klávesnice Ülock B s napájením bateriemi a bezdrátovou komunikací. Zámek ani klávesnice nevyžadují žádné kabeláže ani stavební úpravy. Až pro 99 číselných kódů, volitelná délka kódu. Výběr ze dvou barev.
CESeasy čtečka čipů
12 822.00
CESeasy čtečka čipů s klávesnicí.
CESeasy keyfob
480.00
CESeasy ovladač.