Odstoupení od smlouvy

Do 14 dnů od převzetí zboží můžete od kupní smlouvy bez udání důvodu odstoupit. Jednoduše nám zboží vrátíte a my Vám zašleme peníze zpět. Pro vracení zboží zakoupeného v e-shopu platí následující podmínky:

  • Zboží nesmí být nijak poškozené.
  • Zboží musí být vráceno kompletní, tedy se všemi součástmi, s veškerým příslušenstvím a prodejním obalem včetně případné výplně. Jestliže není zboží vráceno v prodejním obalu, vyhrazujeme si právo účtovat náklady vynaložené na vrácení do původního stavu.
  • Náklady na dopravu vraceného zboží hradí kupující.

Přečtěte si prosím Poučení o právu na odstoupení od smlouvy. Pro odstoupení od smlouvy můžete využít přiložený formulář Oznámení o odstoupení od smlouvy.

Reklamace

Pokud není uvedeno jinak, na zboží se vztahuje standardní záruční doba dva roky. Jako záruční list slouží doklad o koupi zboží. V případě, že k výrobku existuje záruční list, je vystaven v den prodeje zboží. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení zboží jeho používáním nebo na poškození způsobené nevhodným používáním.

Pokud na zakoupeném zboží objevíte vadu, máte v záruční době právo na reklamaci zboží. Kontaktujte nás prosím písemně nebo elektronicky a nezapomeňte uvést především typ výrobku, číslo prodejního dokladu a popis závady. Pro tyto účely můžete využít Formulář pro uplatnění reklamace. Do dvou pracovních dnů Vám zašleme informace o dalším postupu. Pokud budete zboží zasílat prostřednictvím přepravní společnosti, zabalte prosím zboží do původního obalu nebo jiného vyhovujícího přepravního obalu. Za případné poškození zboží během přepravy neneseme odpovědnost. V případě uznané reklamace náklady na dopravu nehradíte.

Posoudíme oprávněnost reklamace a telefonicky nebo elektronicky Vás budeme informovat o způsobu vyřízení reklamace. Vaše reklamace bude vyřízena do 30 dnů.

Důležité dokumenty

Chcete vrátit nebo reklamovat zboží? Kontaktujte nás!

Poslat žádost o vrácení/reklamaci