Kategorie

Odstoupení od smlouvy

Do 14 dnů od převzetí zboží můžete od kupní smlouvy bez udání důvodu odstoupit. Jednoduše nám zboží vrátíte a my Vám zašleme peníze zpět.

Přečtěte si prosím Poučení o právu na odstoupení od smlouvy. Pro odstoupení od smlouvy můžete využít přiložený formulář Oznámení o odstoupení od smlouvy.

Reklamace

Pokud není uvedeno jinak, na zboží se vztahuje standardní záruční doba dva roky. Jako záruční list slouží doklad o koupi zboží. V případě, že k výrobku existuje záruční list, je vystaven v den prodeje zboží. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení zboží jeho používáním nebo na poškození způsobené nevhodným používáním.

Pokud na zakoupeném zboží objevíte vadu, máte v záruční době právo na reklamaci zboží. Kontaktujte nás prosím písemně nebo elektronicky a nezapomeňte uvést především typ výrobku, číslo prodejního dokladu a popis závady. Pro tyto účely můžete využít Formulář pro uplatnění reklamace. Do dvou pracovních dnů Vám zašleme informace o dalším postupu. Pokud budete zboží zasílat prostřednictvím přepravní společnosti, zabalte prosím zboží do původního obalu nebo jiného vyhovujícího přepravního obalu. Za případné poškození zboží během přepravy neneseme odpovědnost.

Posoudíme oprávněnost reklamace a telefonicky nebo elektronicky Vás budeme informovat o způsobu vyřízení reklamace. Vaše reklamace bude vyřízena do 30 dnů.

Důležité dokumenty

Chcete vrátit nebo reklamovat zboží? Kontaktujte nás!

Poslat žádost o vrácení/reklamaci