Kategorie

Elektronické přístupové systémy v podobě dveřních kování s integrovanou čtečkou čipů či klávesnicí. Mechatronické kování jednoduše nahradí stávající mechanické kování bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do dveří nebo přívodu kabeláží. Následně lze dveře odemykat čipem, čipovou kartou, kódem nebo třeba prostřednictvím aplikace ve smartphonu.

Chytrá klika STAR H02
3 966.00
Elektromechanické rozetové kování pro odemykání smartphonem (prostřednictvím Bluetooth) nebo kódem na klávesnici umístěné přímo na klice.
Inteligentní klika ILS N - set
Elektromechanické dveřní kování pro odemykání čipem. Vysoce odolné štítové kování z nerezové oceli - odolá zlodějům, vandalům i vlivům počasí. Pro čipy se 100% ochranou proti kopírování. Velmi jednoduchá správa přístupových práv (sada s programovací a master kartou). Vhodné pro vstupy do rodinných i bytových domů i pro firmy a organizace.
Inteligentní klika ILS N - Family set
Elektromechanické dveřní kování pro odemykání čipem, včetně šesti různobarevných čipů. Vysoce odolné štítové kování z nerezové oceli - odolá zlodějům, vandalům i vlivům počasí. Čipy se 100% ochranou proti kopírování. Velmi jednoduchá správa přístupových práv (sada s programovací a master kartou). Vhodné především pro vstupy do rodinných domů.
Zobrazeno 1 až 3 z 3 Záznamů