Kategorie

Servis a úpravy vložek s knoflíkem

Potřebujete speciální úpravu zamykací vložky? V této kategorii si můžete zadat požadavek na servisní úpravu Vámi vybrané knoflíkové vložky. U provedení vložky s knoflíkem se na jedné straně vložky (obvykle uvnitř bytu/místnosti) instaluje knoflík, díky kterému lze odemykat a zamykat pohodlně, bez použití klíče. Toto řešení navíc usnadňuje opuštění objektu v případě nenadálých událostí jako jsou povodně, požár nebo požární poplach. Cylindrické vložky s knoflíkem také umožňují daleko pohodlnější a snazší odemykání vstupních dveří. Knoflík na jedné straně bezpečnostní vložky žádným způsobem nesnižuje její bezpečnost. Naopak Vaše bezpečí zvýší - při příchodu domů si můžete pohodlněji ihned zamknout a významně tak snížit riziko vloupání. Toto řešení lze stejně tak využít pro zvýšení pohodlí a bezpečí hostů všech ubytovacích či zdravotnických zařízeních a představuje také jednoduchý a levný způsob zajištění vstupních dveří v bytových domech při zachování možnosti bezproblémové evakuace.

Servis: provedení s knoflíkem - STAR 70S / 100S
Servisní úprava vložky STAR 70S a 100S na provedení s knoflíkem. Vložka má na vnitřní straně dveří místo otvoru pro klíč knoflík, jehož otáčením lze vložku zamykat a odemykat bez použití klíče.
Servis: provedení s knoflíkem - CISA Asix / Astral / AP4 S
Servisní úprava vložky CISA Asix / Astral / AP4 S na provedení s knoflíkem.
Servis: provedení s knoflíkem - CISA Pratic / C2000 / C3000
Servisní úprava vložky CISA Pratic / C2000 / C3000 na provedení s knoflíkem.
Servis: provedení s knoflíkem - STAR Patent 2032 - RC 3 / RC 4
Servisní úprava vložky STAR Patent 2032 RC 3 / RC 4 na provedení s knoflíkem.
Servis: provedení s knoflíkem - CES PSM / UDM
Servisní úprava vložky CES PSM / UDM na provedení s knoflíkem.
Servis: provedení s knoflíkem - STAR 60S
Servisní úprava vložky STAR 60S na provedení s knoflíkem. Vložka má na vnitřní straně dveří místo otvoru pro klíč knoflík, jehož otáčením lze vložku zamykat a odemykat bez použití klíče.
Servis: provedení s knoflíkem - CES NP / NPR / U5
Servisní úprava vložky CES NP / NPR / U5 na provedení s knoflíkem.
Servis: provedení s knoflíkem - CES WSM
Servisní úprava vložky CES WSM na provedení s knoflíkem.