Kategorie

Doplňky pro elektronické ovládání přístupu umožňují odemykání elektronicky, například smartphonem, namísto klasického klíče, aniž by byly potřeba jakékoliv změny na dveřích - tedy bez výměny zámku, vložky nebo kování. Doplněk NUKI se jednoduše nasadí na stávající dveřní zámek a kování a automaticky odemyká a zamyká dveře za Vás. Ovládán je smartphonem, dálkovým ovladačem nebo klávesnicí. Visací zámek Smart Lock pak může být použitý třeba pro uzamčení skříněk a odemyká se smartphonem nebo otiskem. Systémy Air4 umožňují ovládání garážových vrat, bran či závor univerzálními ovladači nebo smartphonem.

Chytrý zámek NUKI (off-line)
NUKI se instaluje na klasický mechanický zámek a umožňuje jej následně ovládat smartphonem. Off-line verze, bez připojení k internetu.
Klávesnice NUKI
2 240.00
Klávesnice pro ovládání chytrého zámku NUKI. Alternativa ke smartphonu nebo dálkovému ovladači.
Odchodové tlačítko EB-10
Univerzální odchodové tlačítko, vrchní provedení.
Dálkový ovladač NUKI
1 090.00
Dálkový ovladač pro ovládání chytrého zámku NUKI bez použití smartphonu.
Air4 Home
3 617.90
Univerzální řešení pro dálkové ovládání bran, garážových vrat a závor pomocí aplikace ve vašem smartphonu, bez ovladačů.
NUKI Opener
3 327.00
NUKI Opener promění existující domovní telefon v chytrý otvírač dveří. Jeho instalace je velmi rychlá a jednoduchá. Spolu s chytrým zámkem NUKI tvoří ucelený přístupový systém, který Vám umožní přístup domů zcela bez klíčů. Dveře pak lze odemykat pomocí smartphonu a nebo přímo zazvoněním na domovní zvonek.
Visací zámek Smart Lock
Visací zámek s odemykáním smartphonem nebo otiskem prstu.
Přijímač Air4
2 189.00
Přijímač Air4 je zařízení, které nahrazuje originální přijímač v řidící jednotce pro ovládání vrat, bran, závor a podobných systémů. Balení obsahuje příjímač a dálkový ovladač Air4 L pro otevírání 12V a 15V elektronických zámků. Přijímač je kompatibilní s Air4 Home a Air4 Home Pro pro vytvoření kompletního chytrého řešení přístupu.
Chytrý zámek NUKI 3.0 (off-line)
NUKI se instaluje na klasický mechanický zámek a umožňuje jej následně ovládat smartphonem. Off-line verze, bez připojení k internetu. Bílý design.
Přijímač a dálkový ovladač FUHR
Rádiový přijímač pro ovládání elektromotorických zámků - pro zámky multitronic a autotronic, kompatibilní s dálkovými ovladači a čtečkou otisků prstů FUHR. Až pro 25 dálkových ovladačů.
Air4 Home PRO
7 078.50
Air4 Home PRO AVZ1108
Univerzální přijímač Air4
Univerzální přijímač Air4 představuje optimální řešení pro dálkové ovládání závor, bran či garážových vrat v případě, že je původní řídící jednotka rozbitá nebo zablokovaná. Díky tomuto přijímači otevřete bránu nebo vrata dodaným dálkovým ovladačem Air4, který umožňuje obejít původní systém. Univerzální přijímač Air4 je kompatibilní se systémy Air4 Home a Air4 Home Pro a nabízí kompletní řešení chytrého přístupu.
NUKI power pack (dobíjecí baterie)
Praktický nabíjecí akumulátor pro Smart Lock s výdrží až 6 měsíců a možností nabíjení přes USB-C.
Odchodové tlačítko EB-17
Univerzální odchodové tlačítko, zápustné provedení do instalační krabice.
secuENTRY 5670 Bridge
3 025.00
Bridge je volitelné příslušenství k přístupovým systémům secuENTRY umožňující vzdálený přístup kdykoliv a odkudkoliv na světě a vzdálené odemykání a zamykání dveří. Lze jej také kombinovat s videozvonkem eGuard DG 8500 pro vzdálenou kontrolu, kdo právě stojí za dveřmi nebo kdo zvonil na zvonek.
NUKI Bridge bílý
2 690.00
WiFi rozhraní pro připojení chytrého zámku NUKI k internetu v bílé barvě.
NUKI dveřní senzor
1 090.00
Volitelný doplněk k Chytrému zámku NUKI - dveřní senzor monitoruje stav dveří a můžete tak vzdáleně v aplikaci zkontrolovat, jestli máte zavřené a zamčené dveře.