STAR Smart

Moderní a flexibilní přístupový systém

Elektronický přístupový systém STAR Smart představuje moderní řešení přístupu a nabízí maximální komfort pro uživatele. Jedná se o modulární přístupový systém, to znamená, že v rámci jednoho systému lze kombinovat různá zařízení: elektromechanická dveřní kování a vložky, stěnové čtečky, chytré zámky, nábytkové zámky a dokonce i chytré schránky na klíče (keyboxy). Díky tomu se lze přizpůsobit dispozicím daného objektu i požadavkům klienta, vytvořit řešení na míru a do budoucna jej kdykoliv rozšiřovat a doplňovat o další zařízení. Systém STAR Smart je proto vhodný pro všechny typy objektů - od rodinných a bytových domů, přes kanceláře a firemní provozy až třeba po ubytovací zařízení.

Kombinujte až pět způsobů odemykání

Systém STAR Smart umožňuje odemykání mobilní aplikací, čipovým médiem (čipovými přívěšky nebo kartami), číselným kódem, otiskem prstu a zároveň také klasickým mechanickým klíčem. Díky tomu si každý uživatel může zvolit způsob odemykání, který mu nejvíce vyhovuje a dveře osazené zařízeními STAR Smart lze začlenit i do systémů generálního klíče. Systém je unikátní také z hlediska správy. Pro správu přístupových práv uživatelů i nastavení systému využijte správcovskou aplikaci pro smartphone.

Více o aplikaci STAR master

Pro rozsáhlejší systémy s větším počtem vstupů a uživatelů pak doporučujeme pořídit správcovský software pro PC.

Číst dále...

Kompletní přehled a kontrola kdykoliv a odkudkoliv

Veškerá zařízení komunikují s aplikací prostřednictvím Bluetooth (pro odemykání, zamykání a úpravy přístupových práv). Pokud chcete mít přístup i vzdáleně, stačí systém doplnit o moduly Gateway. Ty každé zařízení připojí k Vaší místní síti (prostřednictvím Wi-Fi nebo síťovým kabelem) a díky tomu fungují on-line. To znamená, že ať už jste zrovna kdekoliv, můžete upravit nastavení systému, přidat nového uživatele nebo jinému okamžitě zakázat přístup. Můžete v reálném čase sledovat historii vstupů a nebo libovolné dveře na dálku odemknout třeba návštěvě nebo opraváři.

Ztracené klíče a nákladné výměny zámku jsou minulostí

Právě snadná správa přístupových práv je jednou z největších výhod elektronických přístupových systémů oproti těm mechanickým. Pokud ztratíte klíč, musíte vyměnit zamykací vložku a nechat si vyrobit nové klíče. To je samozřejmě komplikace a také nezanedbatelný finanční výdaj, zvláště při větším počtu uživatelů. Elektronický přístupový systém, jakým je i STAR Smart však nabízí pro podobné situace okamžité a levné řešení. Pokud uživatel ztratí čip, správce mu jednoduše zruší platnost a obratem naprogramuje čip nový. Problém je tak během chvíle vyřešen a nehrozí riziko zneužití ztraceného média a vstupu neoprávněných osob.

Snadná instalace i bez vrtání a kabeláží

S výjimkou stěnových čteček, které vyžadují externí zdroj napájení, jsou všechna ostatní zařízení z rodiny STAR Smart zcela autonomní a mají vlastní interní bateriové napájení (přičemž životnost baterií bývá při běžné frekvenci používání minimálně jeden rok, obvykle delší). Například elektromechanické dveřní kování STAR Smart nahradí stávající mechanické kování a díky posuvným šroubům se k jeho upevnění využijí stávající otvory ve dveřích. Není tak potřeba vůbec žádný zásah do dveřního křídla. Podobným způsobem elektromechanická vložka STAR Smart nahradí běžnou mechanickou cylindrickou vložku při zachování i současného kování, takže nedochází ani ke změně vzhledu dveří. Využít lze rovněž variantu s Chytrým zámkem STAR Smart, se kterým nemusíte na dveřích měnit vůbec nic.

Zmíněná stěnová čtečka sice vyžaduje přívod elektřiny kabelem, avšak díky antivandal provedení je vhodná i pro frekventované vstupy (např. do bytových domů nebo administrativních budov) a lze ji použít nejen pro odemykání běžných dveří, ale i pro ovládání automatických dveří, bran, vrat, závor nebo dokonce i kabin výtahů.

Kontaktujte nás! Rádi Vám připravíme návrh konkrétního využití systému STAR Smart pro Vaši domácnost i firmu.

Rodina STAR Smart