Domácí trezory

Domácí trezory pro bezpečné uchování vašich hodnotných věcí

Sháníte domácí trezor nebo jak se také říká domácí sejf, který vám pomůže uchovat vaše cennosti a důležité dokumenty v bezpečí? S našimi spolehlivými trezory od značek BURG-WÄCHTER a STAR můžete mít klidnou mysl, že váš osobní majetek je dobře chráněn.

Pokud sháníte trezor do bytu, tak jste ve správné kategorii. Naleznete u nás levné domácí trezory, ale i cenově dražší které splňují vyšší bezpečnostní třídu.

Bezpečnost na prvním místě

Naše domácí trezory jsou vyrobeny z odolných materiálů a jsou vybaveny moderními bezpečnostními systémy. Můžete volit způsob otevírání pomocí číselného kódu nebo otisku prstu anebo samozřejmě klasickým způsobem: klíčem.

Různé velikosti

Nabízíme trezory různých velikostí, aby vyhovovaly vašim potřebám. Malé trezory se hodí pro uchování hotovosti, šperků a dokumentů. Jsou praktické, díky svojí malé velikosti můžete uložit domácí trezor do skříně nebo na jíné vámi zvolené místo.

Větší trezory zaberou více prostoru, ale zase do nich můžete vložit více cenných předmětů. 

Pomůžeme s výběrem, servisem i nouzovým otevíráním trezoru

Rádi vám poradíme s výběrem ideálního trezoru, který vyhovuje vaším potřebám. Zároveň nabízíme servisní služby k trezorům, jako jsou opravy nebo nouzové otevírání trezoru. Servisní služby se vztahují pouze na produkty, které jsou zakoupené na našem eshopu. 

Prohlédněte si naši nabídku domácích trezorů a vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Vaše cennosti si zaslouží nejlepší ochranu.