výroba klíče

autoklíč v zámku

dálkový ovladač

Máte náhradní klíč k Vašemu autu?

Kolik klíčů od auta máte? Standardně byste měli mít dva - jeden, který běžně používáte, a jeden záložní. Pokud jste už o jeden klíč přišli, je poškozený nebo nefunkční a nebo jste při koupi auta dostali pouze jeden klíč (což není neobvyklé u ojetých vozů), pořiďte si náhradu co nejdříve.

Pořízení rezervního autoklíče se nyní může zdát zbytečné, ale je to investice, která se vyplatí. Nečekejte, až přijdete o poslední klíč k Vašemu vozu!

Řešením je pak zavolat na místo technika či odtahovou službu a nechat si za nemalé peníze auto nouzově otevřít a vyrobit nový klíč. Mnohem jednodušší je však prevence. Pokud i Vy patříte k lidem, kteří mají pouze jeden klíč od svého auta, zastavte se u nás!

Pro autoklíče už nemusíte jen do autoservisu...

Autoklíče Vám kvalifikovaný personál v KLÍČOVÉM CENTRU vyrábí vždy pouze z polotovarů špičkové kvality a na nejmodernějších strojích a zařízeních od italské firmy Silca - světové jedničky ve výrobě klíčů a autoklíčů. Výroba přitom často trvá pouze pár minut a naše ceny autoklíčů jsou obvykle nižší, než je na trhu běžné.

Vyrábíme klíče k většině značek, typů a modelů automobilů, se kterými se v ČR setkáte, samozřejmě včetně dnes již běžných autoklíčů s čipem, který slouží k nastartování vozidla, a dálkových ovladačů.

Pokud potřebujete autoklíč, doporučujeme nejdříve kontaktovat svou nejbližší prodejnu, kde Vám poskytneme bližší informace a domluvíme s Vámi den a čas výroby. 

Najít nejbližší prodejnu

Kromě výroby autoklíčů také:

  • opravujeme poškozené autoklíče. Často je možné opravit poškozený autoklíč výměnou pouze zničených součástí místo vyrobení kompletně nového klíče a ušetřit tak Vaši peněženku.
  • prodáváme a opravujeme autozámky. Umíme nejen vyrobit klíč k Vašemu vozu, ale také zámek podle Vašeho autoklíče.
  • prodáváme mazadla pro autozámky. Zámek Vašeho auta je celoročně vystavován nečistotám a nepříznivému počasí. Pro zajištění spolehlivé funkčnosti jej proto doporučujeme několikrát do roka ošetřit vhodným mazadlem, které chrání před zanesením nečistotami a zároveň snižuje jeho opotřebení.
  • prodáváme příslušenství k autoklíčům. Naše široká nabídka doplňků ke klíčům zahrnuje i popruhy na klíče a řadu přívěšků s logy značek automobilů.
  • prodáváme a programujeme dálkové ovladače bran a garážových vrat. Nabízíme univerzální dálkové ovladače, které lze použít pro ovládání i několika bran či garážových vrat.
  • prodáváme speciální doplňkové zámky na dodávky. Najdete u nás i dodatečné zabezpečení pro zadní i boční dveře dodávek a menších nákladních vozů, které spolehlivě ochrání Váš náklad.

klíče a autoklíče