Jak ve své organizaci zabezpečujete klíče?

Máte přehled, kde klíče jsou a kdo si kdy který klíč vzal? Nebo také občas řešíte neoprávněné odnášení a používání klíčů či dokonce jejich ztráty a krádeže?

úschova klíčů

Obchody, úřady, kancelářské budovy, školy, půjčovny aut, hotelové recepce... Na těchto a mnoha dalších místech je nezbytná dobře fungující, organizovaná a bezchybná správa klíčů a cenností.

100% přehled a kontrola

Klíčové depozity CREONE zajišťují absolutní přehled a kontrolu nad pohybem klíčů a cenin, jejich bezpečnou úschovu a výdej a velice snadno se používají.

Velkou výhodou těchto depozitů je, že nevyžadují obsluhu. Není potřeba, aby se o správu klíčů staral Váš vrátný, recepční či jiný zaměstnanec, systém automaticky umožňuje vyzvedávání příslušných klíčů pouze oprávněným osobám.

Lze dokonce nastavit časová okna, tedy konkrétní časy, kdy si daný člověk může daný klíč vyzvednout. Mimo tuto dobu mu systém klíč nevydá. Zároveň poskytuje přehled o všech klíčích v reálném čase a to odkudkoliv na světě a to prostřednictvím uživatelsky přívětivého administrátorského softwaru. Zaznamenává i historii vyzvedávání jednotlivých klíčů. Výrazně tak klesá riziko chyb, ztrát, krádeží a neoprávněného použití klíčů. Zároveň se Vaše provozní náklady snižují i tím, že nemusíte platit zaměstnance zodpovědného za výdej a vracení klíčů.

Tyto inteligentní úschovné systémy mají obvykle podobu schránek s možností uzamykání klíčů na jednotlivých háčcích. Možné je pořídit i pouze věšáky, které lze samostatně namontovat na zeď. Systém lze flexibilně přizpůsobovat Vašim aktuálním požadavkům a rozšiřovat jeho kapacitu přidáváním dalších oddělení a nebo háčků.

klíčový depozit CREONE 9001B

klíčový depozit CREONE 9006B

klíčový depozit CREONE Keybox