Elektronika a elektronické zabezpečení

Profesionální elektronické zabezpečení Vašeho domova i firmy

V kategorii elektronického zabezpečení najdete elektronické přístupové systémy a kamerové a alarmové bezpečnostní systémy. V současné době jsou stále žádanější elektronické přístupové systémy, u kterých k odemykání zámku používáte místo klíče čip, kartu, kód, otisk prstu nebo dokonce smartphone s příslušnou aplikací. Jedná se o velmi pokročilou technologii zabezpečení objektů, která zaručuje pohodlný vstup pouze oprávněným osobám, zabraňuje vstupu cizím osobám a s tím spojeným krádežím či vandalismu, řeší časté problémy se ztracenými klíči a je dostupná i ve variantách, které jsou zcela nenáročné na montáž a nevyžadují vůbec žádné stavební úpravy ani rozvody kabeláží.

Bezpečnostní kamerové systémy a alarmy

Kamerové systémy Vám umožní kdykoliv a odkudkoliv na světě zkontrolovat, co se právě děje u Vás doma nebo v kanceláři. Naše bezpečnostní kamery jsou velmi spolehlivé a jednoduché na montáž. Nabízíme také vysoce účinné alarmové systémy pro domy, víkendové chaty, firmy i kanceláře. Naše bezpečnostní alarmy Vás tak včas upozorní na známky možného vloupání i dalšího možného nebezpečí v domě. Kamery i alarmy představují optimální doplněk k mechanickému zabezpečení a jsou zárukou maximální bezpečnosti.

Dálkové ovladače garážových bran a vrat

Pokud vlastníte dálkový ovladač ke garážovým vratům, vjezdové bráně či automatické závoře, podívejte se do kategorie Dálkové ovladače bran. Najdete zde univerzální dálkové ovladače, na které lze snadno naprogramovat až čtyři různé originální ovladače. Univerzální ovladače kompletně duplikují funkce původního ovladače.

Tužkové a knoflíkové baterie

V našem e-shopu pořídíte také nejpoužívanější i méně běžné typy tužkových alkalických a knoflíkových lithiových baterií. Ty využijete pro napájení čteček, klávesnic, vložek, zámků a dalších komponent elektronických přístupových systémů, v alarmech, v dálkových ovladačích autoklíčů i v univerzálních ovladačích pro brány, ale samozřejmě i v jakýchkoliv dalších zařízeních.