Kategorie

Vačkové dveřní zavírače - s kluznou lištou.

Dveřní zavírač DORMA TS 92/91
Dveřní zavírače DORMA TS 92 a TS 91 v designu Contur určené hlavně pro interiérové aplikace nabízejí vynikající snadnost použití díky svému mechanismu lineárního pohonu se srdcovitou vačkou.
Dveřní zavírač DORMA ITS 96
Dveřní zavírač DORMA ITS 96 je určen pro skrytou instalaci do dveřního křídla a rámu. Je vhodný pro téměř každý typ dveří a nabízí širokou škálu funkcí a flexibilitu ve spojení s vysokou úrovní kvality.
Dveřní zavírač DORMA TS 93 System
Systém dveřního zavírače TS 93 s vačkovou technologií poskytuje vysoce kvalitní architektonické řešení pro všechny požadavky projektových aplikací. Osvědčená technologie značky DORMA zahrnující srdcovitou vačku zajišťuje výjimečně snadné otevírání.
Dveřní zavírač GEZE TS 3000 V
Dveřní zavírač s kluznou lištou pro jednokřídlé dveře do šířky křídla 1100 mm.
Dveřní zavírač DORMA TS 93 Basic
TS 93 Basic s vačkovou technologií poskytuje vysoce kvalitní architektonické řešení. Osvědčená technologie značky DORMA zahrnující srdcovitou vačku zajišťuje výjimečně snadné otevírání.
Dveřní zavírač DORMA TS 90 Impulse
DORMA TS 90 Impulse v sobě spojuje technickou kvalitu a pokročilý design s pohodlnou funkčností – to vše díky srdcovité vačce.
Dveřní zavírač DORMA TS 98 XEA
Ať už jsou instalovány v obytných prostorech nebo v moderních pracovních prostředích, splňují vačkové dveřní zavírače s kluznou lištou TS 98 XEA nejvyšší standardy kvality, pohodlí a designu. Architekti, projektanti, dodavatelé a stavitelé těží z mnoha výhod systému zdokonaleného do nejmenších detailů, který je schopen splnit téměř všechny požadavky projektu.
Dveřní zavírač GEZE TS 5000
Dveřní zavírač s kluznou lištou pro jednokřídlé dveře do šířky křídla 1400 mm.
Dveřní zavírač DORMA TS 97
Dveřní zavírač TS 97 je velmi kompaktní dveřní zavírač k povrchové montáži pro projektový sektor. Díky malým rozměrům TS 97 ideálně doplňuje celkový vzhled jakýchkoliv dveří.