Kategorie

Vačkové dveřní zavírače - s kluznou lištou.

Dveřní zavírač DORMA TS 92/91
Dveřní zavírače DORMA TS 92 a TS 91 v designu Contur určené hlavně pro interiérové aplikace nabízejí vynikající snadnost použití díky svému mechanismu lineárního pohonu se srdcovitou vačkou.
Dveřní zavírač DORMA TS 93 System
Systém dveřního zavírače TS 93 s vačkovou technologií poskytuje vysoce kvalitní architektonické řešení pro všechny požadavky projektových aplikací. Osvědčená technologie značky DORMA zahrnující srdcovitou vačku zajišťuje výjimečně snadné otevírání.
Dveřní zavírač GEZE TS 3000 V
Dveřní zavírač s kluznou lištou pro jednokřídlé dveře do šířky křídla 1100 mm.
Dveřní zavírač DORMA ITS 96
Dveřní zavírač DORMA ITS 96 je určen pro skrytou instalaci do dveřního křídla a rámu. Je vhodný pro téměř každý typ dveří a nabízí širokou škálu funkcí a flexibilitu ve spojení s vysokou úrovní kvality.
Dveřní zavírač DORMA TS 93 Basic
TS 93 Basic s vačkovou technologií poskytuje vysoce kvalitní architektonické řešení. Osvědčená technologie značky DORMA zahrnující srdcovitou vačku zajišťuje výjimečně snadné otevírání.
Dveřní zavírač DORMA TS 90 Impulse
DORMA TS 90 Impulse v sobě spojuje technickou kvalitu a pokročilý design s pohodlnou funkčností – to vše díky srdcovité vačce.
Dveřní zavírač DORMA TS 98 XEA
Ať už jsou instalovány v obytných prostorech nebo v moderních pracovních prostředích, splňují vačkové dveřní zavírače s kluznou lištou TS 98 XEA nejvyšší standardy kvality, pohodlí a designu. Architekti, projektanti, dodavatelé a stavitelé těží z mnoha výhod systému zdokonaleného do nejmenších detailů, který je schopen splnit téměř všechny požadavky projektu.
Dveřní zavírač GEZE TS 5000
Dveřní zavírač s kluznou lištou pro jednokřídlé dveře do šířky křídla 1400 mm.
Dveřní zavírač DORMA TS 97
Dveřní zavírač TS 97 je velmi kompaktní dveřní zavírač k povrchové montáži pro projektový sektor. Díky malým rozměrům TS 97 ideálně doplňuje celkový vzhled jakýchkoliv dveří.