Kategorie

Bezpečnostní kotvy pro zabezpečení kol, motorek, nářadí i zahradního nábytku

Ať už potřebujete před krádeží zabezpečit jízdní kolo, motorku, žebřík nebo třeba sestavu zahradního nábytku, vždy je ideální, pokud je přivážete k pevnému předmětu. Ne vždy je však k dispozici vhodný sloup či zábradlí. Problém jednoduše vyřešíte bezpečnostní kotvou. Tu lze připevnit do stěny i do země na libovolném místě - potřebujete pouze vybrat místo, kde je dostatečně pevný podklad. Bezpečnostní kotvou pak můžete podle potřeby protáhnout řetěz na motorku, zámek na kolo a nebo dlouhý lankový zámek. V kombinaci s kvalitním visacím zámkem tak máte univerzální řešení pro bezpečné přivázání všeho, co potřebujete ochránit před zloději.

Bezpečnostní kotva SA1180
Bezpečnostní kotva pro upevnění do stěny nebo do země, s odolným tělem a okem z tvrzené oceli. Včetně 6mm silných čepů. s ochranou proti manipulaci. Vhodná pro kombinaci s lankovými zámky a řetězy např. pro zabezpečení zahradního nářadí a nábytku, branek i kontejnerů, a také kol a motorek.
Bezpečnostní kotva SA1280
Bezpečnostní kotva s možností připevnění do země nebo do zdi, ve tvaru písmene U. Materiál tvrzená ocel, síla 6 mm. Upevnění 10mm silnými čepy s ochranou proti manipulaci. Ideální pro kombinaci s lankovými zámky a řetězy např. pro zabezpečení kol, motorek, zahradního nářadí a nábytku, branek i kontejnerů.
TOKOZ X Safety Box III
4 180.00
Bezpečnostní kotva pro kombinaci s řetězem (dodáváno bez řetězu) pro uzamčení kol, motorek a dalších dopravních prostředků, malých stavebních strojů či zahradní techniky. Možnost přišroubování do stěny nebo podlahy nebo přivaření. Včetně vložky a 3 klíčů.
TOKOZ X Safety Box IV
5 915.00
Vysoce odolná bezpečnostní kotva pro kombinaci s řetězem pro bezpečné uzamčení kol, motorek, čtyřkolek, zahradních traktorů a podobně, se 4. bezpečnostní třídou a velmi vysokou odolností proti hrubému násilí. Včetně vložky se 3 klíči, bez řetězu.