Kategorie

Trezory s bezpečnostní třídou, ohnivzdorné trezory

Potřebujete, aby Vaše peníze, dokumenty, šperky a další cennosti byly opravdu v bezpečí? Pak jste zde správně. Všechny naše vysoce odolné trezory pocházejí od dodavatele BURG-WÄCHTER. Tato německá firma se stoletou tradicí v oboru zabezpečení své trezory sama vyvíjí, vyrábí a před uvedením na trh podrobuje náročnému testování odolnosti proti nejrůznějším způsobům napadení nebo překonání zámku. I proto jsou trezory BURG-WÄCHTER známé po celém světě. Všechny trezory v této kategorii mají platnou bezpečnostní certifikaci dle norem EN 14450 a EN 1143-1 od nezávislého evropského certifikačního orgánu ECB S. Ta je zárukou maximální kvality a odolnosti trezoru. Řada z těchto trezorů má taktéž certifikovanou odolnost proti požáru. Ohnivzdorné trezory jsou certifikovány dle normy normy EN 15659. Trezory jsou dostupné s odemykáním klíčem, kódem nebo otiskem prstu a v řadě variant velikostí a provedení.

Pořizujete nový trezor?

Nabízíme kompletní služby: odborné poradenství při výběru, dopravu, stěhování, profesionální montáž, zaškolení, servis, opravy, nouzové otevírání trezorů a výrobu trezorových klíčů.

Trezor CombiLine
10 465.00
Certifikovaný trezor německé výroby s vysokou odolností proti vloupání a požární ochranou. Výborný poměr kvality a ceny. Dostupný v různých velikostech a ve variantách s odemykáním na klíč, na kód a nebo na kód a otisk prstu.
Trezor DualSafe
12 578.00
Certifikovaný trezor německé výroby s vysokou odolností proti vloupání i požáru - bezpečnostní třída S2 a požární odolnost 30 minut. Velmi oblíbený trezor díky výbornému poměru kvality a ceny. Vhodný pro domácnosti i pro komerční sféru. Trezor je dodáván v provedení s pancéřovaným trezorovým zámkem na klíč nebo s elektronickým certifikovaným zámkem na kód a otisk prstu.
Stěnový trezor Karat
17 315.00
Trezor k zazdění Karat. Stěnový trezor s nastavitelnou hloubkou určený k zabudování do stěny. Bezpečnostní třída 0, certifikovaný a vysoce bezpečný zámek na klíč, kód nebo kód a otisk prstu. Ideální trezor pro bezpečné uložení cenností doma i v kanceláři nebo firmě. Německá výroba.
Trezor Magno
17 478.00
Vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupný trezor německé výroby pro bezpečnou úschovu cenností nebo až pěti krátkých zbraní. Bezpečnostní třída 0 zaručuje vysokou ochranu před vloupáním. Verze trezoru na klíč nebo s odemykáním na kód. Obě varianty zámku mají bezpečnostní certifikaci. Vhodný trezor do domácnosti i do kanceláře.
Trezor Karat
25 483.00
Elegantní a vysoce bezpečný trezor do domácnosti i kanceláře. Odolné tělo s ochranou proti řezání plamenem, vrtání, proražení i před žárem. Bezpečnostní třída 0. Odemykání na kód a otisk prstu nebo klíčem - obě varianty zámku mají bezpečnostní certifikaci. Precizní provedení, německá výroba.
Trezor Diplomat
40 511.00
Vysoce bezpečný certifikovaný trezor špičkové kvality - německá výroba. Spolehlivě ochrání Vaše cennosti před krádeží i požárem: vhodný na peníze, dokumenty, šanony, elektronická média, šperky, hodinky a další cennosti i na střelné zbraně. Bezpečnostní třída I, protipožární odolnost 60 minut pro papír - certifikace dle aktuálních evropských bezpečnostních norem. Různé velikosti, odemykání klíčem, kódem i otiskem prstu. Mechanický i elektronický zámek s bezpečnostní certifikací.
Stěnový trezor Diplomat
45 575.00
Trezor Diplomat určený k zazdění. Vysoce odolný trezor s certifikovanou bezpečnostní třídou 1, robustním tělem a vysoce bezpečným zamykacím mechanismem s ochranou proti neoprávněnému otevření. Stěny i dveře navíc doplněny o protipožární vrstvu pro dočasnou ochranu před žárem. Elektronický zámek pro odemykání číselným kódem. Německá výroba.
10 465.00
12 578.00
17 315.00
17 478.00
25 483.00
40 511.00
Zobrazeno 1 až 7 z 7 Záznamů