Kategorie

Trezory s bezpečnostní třídou, ohnivzdorné trezory

Potřebujete, aby Vaše peníze, dokumenty, šperky a další cennosti byly opravdu v bezpečí? Pak jste zde správně. Všechny naše vysoce odolné trezory pocházejí od dodavatele BURG-WÄCHTER. Tato německá firma se stoletou tradicí v oboru zabezpečení své trezory sama vyvíjí, vyrábí a před uvedením na trh podrobuje náročnému testování odolnosti proti nejrůznějším způsobům napadení nebo překonání zámku. I proto jsou trezory BURG-WÄCHTER známé po celém světě. Všechny trezory v této kategorii mají platnou bezpečnostní certifikaci dle norem EN 14450 a EN 1143-1 od nezávislého evropského certifikačního orgánu ECB S. Ta je zárukou maximální kvality a odolnosti trezoru. Řada z těchto trezorů má taktéž certifikovanou odolnost proti požáru. Ohnivzdorné trezory jsou certifikovány dle normy normy EN 15659. Trezory jsou dostupné s odemykáním klíčem, kódem nebo otiskem prstu a v řadě variant velikostí a provedení.

Pořizujete nový trezor?

Nabízíme kompletní služby: odborné poradenství při výběru, dopravu, stěhování, profesionální montáž, zaškolení, servis, opravy, nouzové otevírání trezorů a výrobu trezorových klíčů.

Trezor CombiLine
10 465.00
Certifikovaný trezor německé výroby s vysokou odolností proti vloupání a požární ochranou. Výborný poměr kvality a ceny. Dostupný v různých velikostech a ve variantách s odemykáním na klíč, na kód a nebo na kód a otisk prstu.
Trezor DualSafe
12 578.00
Certifikovaný trezor německé výroby s vysokou odolností proti vloupání i požáru - bezpečnostní třída S2 a požární odolnost 30 minut. Velmi oblíbený trezor díky výbornému poměru kvality a ceny. Vhodný pro domácnosti i pro komerční sféru. Trezor je dodáván v provedení s pancéřovaným trezorovým zámkem na klíč nebo s elektronickým certifikovaným zámkem na kód a otisk prstu.
Stěnový trezor Karat
17 315.00
Trezor k zazdění Karat. Stěnový trezor s nastavitelnou hloubkou určený k zabudování do stěny. Bezpečnostní třída 0, certifikovaný a vysoce bezpečný zámek na klíč, kód nebo kód a otisk prstu. Ideální trezor pro bezpečné uložení cenností doma i v kanceláři nebo firmě. Německá výroba.
Trezor Magno
17 478.00
Vysoce kvalitní a zároveň cenově dostupný trezor německé výroby pro bezpečnou úschovu cenností nebo až pěti krátkých zbraní. Bezpečnostní třída 0 zaručuje vysokou ochranu před vloupáním. Verze trezoru na klíč nebo s odemykáním na kód. Obě varianty zámku mají bezpečnostní certifikaci. Vhodný trezor do domácnosti i do kanceláře.
Trezor Karat
25 483.00
Elegantní a vysoce bezpečný trezor do domácnosti i kanceláře. Odolné tělo s ochranou proti řezání plamenem, vrtání, proražení i před žárem. Bezpečnostní třída 0. Odemykání na kód a otisk prstu nebo klíčem - obě varianty zámku mají bezpečnostní certifikaci. Precizní provedení, německá výroba.
Trezor OfficeLine
37 897.00
Profesionální a variabilní řešení pro ukládání dokumentů, hotovosti i cenin v kancelářích. Bezpečnostní třída B, I nebo II, certifikovaný mechanický nebo elektronický zámek a čtyři varianty velikostí. Možnost dodání ve speciálním barevném provedení. Vysoká kvalita, precizní zpracování - německá výroba.
Trezor Diplomat - starší model - doprodej posledních kusů
Špička mezi trezory. Vysoce kvalitní trezor vyráběný a testovaný v Německu, s certifikací odolnosti proti vloupání i požáru. Třístěnné tělo, čtyřstěnné dveře, speciální tepelná izolace, vysoce bezpečný zámek a dvojitý systém opětovného zamykání zabraňující neoprávněnému otevření. Provedení s odemykáním na klíč nebo na kód a otisk prstu, různé velikosti. Vhodný pro úschovu cenností, dokumentů i zbraní.
Trezor Diplomat
40 511.00
Vysoce bezpečný certifikovaný trezor špičkové kvality - německá výroba. Spolehlivě ochrání Vaše cennosti před krádeží i požárem: vhodný na peníze, dokumenty, šanony, elektronická média, šperky, hodinky a další cennosti i na střelné zbraně. Bezpečnostní třída I, protipožární odolnost 60 minut pro papír - certifikace dle aktuálních evropských bezpečnostních norem. Různé velikosti, odemykání klíčem, kódem i otiskem prstu. Mechanický i elektronický zámek s bezpečnostní certifikací.
Stěnový trezor Diplomat
45 575.00
Trezor Diplomat určený k zazdění. Vysoce odolný trezor s certifikovanou bezpečnostní třídou 1, robustním tělem a vysoce bezpečným zamykacím mechanismem s ochranou proti neoprávněnému otevření. Stěny i dveře navíc doplněny o protipožární vrstvu pro dočasnou ochranu před žárem. Elektronický zámek pro odemykání číselným kódem. Německá výroba.
Trezor OfficeDoku
96 377.00
Vysoce bezpečný trezor vhodný pro použití jako skříň na dokumenty nebo kartotéka. Certifikace pro bezpečnostní třídu 2 zaručuje vysokou ochranu před vloupáním. Zároveň trezor nabízí certifikovanou odolnost proti požáru - 60 minut pro papír. Trezor je ideální pro uložení většího množství citlivých dokumentů. Dostupný ve variantě se pancéřovaným zámkem na trezorový klíč a nebo s certifikovaným zámkem na kód a otisk prstu.
Trezor Royal
115 979.00
Luxusní vysoce bezpečné trezory a pancéřované skříně pro nejnáročnější. Výběr z pěti certifikovaných úrovní zabezpečení - bezpečnostní třída 1 až bezpečnostní třída 5. Robustní třístěnné tělo, vysoce odolné uzamykací systémy a protipožární vrstva pro maximální ochranu Vašich cenností před krádeží i požárem. Standardně s jedním nebo dvěma certifikovanými zámky na klíč, možnost dodání také s kombinačním zámkem nebo certifikovaným elektronickým zámkem na kód a otisk prstu, včetně kombinace různých typů zamykání.
10 465.00
12 578.00
17 315.00
17 478.00
96 377.00
115 979.00
>
Zobrazeno 1 až 11 z 11 Záznamů