Kategorie

Dlouhé lankové zámky pro zabezpečení zavazadel, zahradního nábytku i sportovního náčiní

V této kategorii najdete speciální extra dlouhé lankové zámky, které díky svým rozměrům mají univerzální použití pro zabezpečení široké škály předmětů. Jedná se o dlouhé lanko, které můžete protáhnout nejrůznějšími předměty a zajistit tak proti krádeži zavazadla, zahradní nábytek, nejrůznější nářadí či sportovní vybavení a nebo třeba batoh, bundu i helmu během přestávky při jízdě na kole nebo motorce. Lanko se jednoduše uzamkne buď kódovým zámkem, který je již součástí balení, a nebo je lanko na koncích vybaveno oky, kterými protáhnete třmen jakéhokoliv visacího zámku. Dlouhé lankové zámky nabízíme v délce od 1 do 10 metrů.

Dlouhý lankový zámek BW Snap+Lock 300
Dlouhý lankový zámek (3 m) na 3místný číselný kód. S možností nastavení délky. Ideální pro zabezpečení zavazadel, sportovního vybavení, příslušenství ke kolům a motorkám, zahradního nábytku nebo nářadí.
Dlouhý lankový zámek BW Snap+Lock 200
Dlouhý lankový zámek (2 m) na 4místný číselný kód. S možností nastavení délky. Ideální pro zabezpečení zavazadel, sportovního vybavení, příslušenství ke kolům a motorkám, zahradního nábytku nebo nářadí.
Dlouhý spirálový zámek BW 750 s očky
Extra dlouhé bezpečnostní lanko s oky, v různých délkách. Vhodné pro zabezpečení zavazadel, helmy, bundy a dalšího příslušenství k motorce, nářadí, zahradního nábytku a vybavení.
Dlouhý lankový zámek BW Snap+Lock 715
Velice praktický zámek malých rozměrů s dlouhým tenkým lankem (délka 135 cm), které lze kompletně svinout do těla zámku. Jednoduchý způsob zabezpečení zavazadel, sportovního vybavení, dětských kočárků a dalších předmětů.