KLÍČOVÉ CENTRUM České Budějovice

Řezání klíčů, čipování autoklíčů a prodej a montáže zabezpečení v Budějovicích

Na provozovně KLÍČOVÉHO CENTRA v Českých Budějovicích najdete širokou nabídku výrobků a služeb pro moderní a spolehlivé zabezpečení Vašeho domu, bytu i firmy. Nejčastěji poptávaná je u nás služba řezání klíčů i autoklíčů a čipování autoklíčů. Z mechanického zabezpečení prodáváme mimo jiné dveřní kování, nejrůznější typy zámků, zamykací vložky, trezory i schránky na klíče. Realizujeme instalace mechanických zamykacích systémů, elektronických přístupových systémů i kamerových systémů. Naši kolegové Vám rádi poradí, jak zabezpečit jakýkoliv objekt, pomohou Vám vybrat optimální řešení a v případě zájmu zajistí také montáž i následný servis. Číst dále...

Husova třída 25, 370 05 České Budějovice

Prodejna

Dovolujeme si upozornit, že v době velikonočních svátků od pátku 29. 3. do pondělí 1. 4. budou všechny naše provzovny uzavřené.

Otevírací doba

Po-Pá: 8.00-16.30

Kontakt

telefon: +420 381 214 651
mobil: +420 720 959 686
e-mail: budejovice@klicovecentrum.cz

Jak se k nám dostanete?

Najdete nás přímo naproti Výstavišti (brána 2), na křižovatce Husovy třídy a ulice Antonína Sovy. Prodejna se nachází na rohu budovy, vedle prodejny RI okna. Při jízdě po Husově třídě Vám jako orientační bod může posloužit kaple Všech svatých ("kaplička"), která se nachází asi 100 m za prodejnou ve směru z centra. Zdarma parkovat můžete přímo před prodejnou. Nejbližší zastávka MHD je Výstaviště (linka autobusu 1, 7, 14, 15, 45 a trolejbusu 3), asi 2 minuty chůze od prodejny. Těšíme se na Vaši návštěvu!

České Budějovice

Vedoucí provozovny

Jan Jiruš

Firma

H&B Group s. r. o.
IČO: 26341085, DIČ: CZ26341085
sídlo: Žatecká 138/8, 301 00 Plzeň
Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Plzni, oddíl C, vložka 14066

Navštivte nás! Prodáváme kompletní sortiment zabezpečení a nabízíme výrobu klíčů a řadu dalších služeb

Výroba klíčů a řezání i čipování autoklíčů

Jsme KLÍČOVÉ CENTRUM, a proto je samozřejmostí, že na naší provozovně v Českých Budějovicích vám vyrobíme naprostou většinu klíčů. Na počkání řežeme obyčejné klíče i klíče k bezpečnostním vložkám včetně široké škály kartově chráněných klíčů, dále například trezorové klíče, nábytkové klíče či klíče pro dozické zámky. Prodáváme tvarové i schránkové klíče a jsme schopni vyrobit i řadu atypických klíčů ke speciálním zámkům, které většina klíčových služeb nenabízí. Zajímavostí, která často potěší děti, ale i dospělé, je široká nabídka barevných obrázkových klíčů s nejrůznějšími motivy od pohádkových a filmových hrdinů až po klíče s logy českých i zahraničních sportovních klubů.

Velký zájem ze strany našich zákazníků je také o autoklíče. Vyrábíme autoklíče pro většinu značek a modelů vozů na trhu - zajišťujeme řezání planžet autoklíčů i programování autoklíčů s čipem. Pro řezání veškerých klíčů i čipování autoklíčů používají naši technici vysoce kvalitní stroje, zařízení i polotovary, které jsou zárukou funkčnosti a dlouhé životnosti.

V neposlední řadě nechybí ani široký sortiment barevných visaček, rozlišovačů, přívěšků, karabin a dalšího příslušenství ke klíčům a souvisejících produktů.

Řezání klíčů

řezání klíče

Čipování autoklíče ve voze

výroba autoklíče

Obrázkové klíče

obrázkové klíče Angry Birds

Příslušenství ke klíčům

Visačky a rozlišovače

Prodej zamykacích vložek, sjednocování vložek na stejný klíč, výroba systémů generálního klíče

Nabízíme sortiment zamykacích cylindrických vložek všech bezpečnostních tříd i cenových relací. Ať už potřebujete zamknout dveře od bytu nebo rodinného či bytového domu a nebo vytvořit zamykací systém pro vaši firmu nebo organizaci, najdeme pro vás vždy optimální řešení. Nabízíme vysoce bezpečené zamykací vložky s certifikací pro 3. i 4. bezpečnostní třídu vhodné pro vchodové dveře a pro všechny prostory, kde je vysoký požadavek na bezpečnost, a to včetně vložek s klíči chráněnými proti neoprávněnému kopírování, ale rovněž levné obyčejné vložky pro dočasné uzamčení objektů, pro branky, sklepy či kůlny.

Pro naprostou většinu vložek v naší nabídce zajišťujeme veškerý servis a opravy, výrobu dodatečných klíčů, přestavbu na klíč s jinou kombinací i sjednocení více vložek na stejný klíč, které následně umožňuje odemykat více dveří jedním klíčem. Pro objekty s větším počtem vstupů a uživatelů pak realizujeme systémy generálního a hlavního klíče (SGHK), kdy každý uživatel dostane jediný klíč, se kterým odemkne všechny dveře, do kterých má mít přístup, ale žádné jiné. Hlavní klíč pak odemyká skupinu dveří (např. všechny dveře v jednom oddělení nebo na jednom patře) a generální klíč odemkne veškeré dveře v objektu. Pokud máte zájem o systém generálního klíče, zajistíme zaměření na místě, výběr vhodné vložky, sestavení vložek a výrobu klíčů, profesionální instalaci i následný servis.

Servis a skládání vložek

skládání vložek

Prodej zámků, kování a veškerého dveřního příslušenství

Na naší prodejně najdete zadlabací zámky, lištové zámky, vrchní a přídavné zámky, visací zámky, zámky na kola a motorky a řadu dalších typů a provedení zámků. Nechybí samozřejmě ani dveřní kování pro interiérové i bezpečnostní dveře. Prodáváme panikové zámky a kování pro dveře na únikových cestách. V nabídce máme rovněž bezpečnostní i protipožární dveře a veškeré dveřní příslušenství, jako jsou dveřní zavírače, závěsy, kukátka a doplňkové zabezpečení.

Prodej zadlacích zámků

prodej zadlabacího zámku

Sortiment cyklozámků

Zámky a řetězy na kola a motorky

Nabídka kování

dveřní kování

Elektronické přístupové systémy a kamerové systémy

Kromě kompletního mechanického zabezpečení prodáváme a realizujeme rovněž instalace elektronického zabezpečení. V současné době jsou velice populární přístupové systémy s odemykáním čipem, kódem, otiskem prstu nebo smartphonem. Nabízíme elektromechanické zámky, vložky, kování, stěnové terminály a řadu doplňků pro chytré odemykání s možností snadné správy přístupových oprávnění i vzdáleného přístupu a odemykání. Nabízíme také kamery a kamerové systémy menšího rozsahu.

Trezory, poštovní schránky, klíčové schránky, pokladničky

Na naší prodejně si můžete prohlédnout sortiment různých typů trezorů s odemykáním na klíč i na kód či otisk prstu. Samozřejmostí jsou trezory s bezpečnostní certifikací, protipožární trezory či trezory na zbraně. S výběrem vhodného trezoru vám rádi pomůžeme. Zakoupit u nás můžete rovněž schránky pro bezpečnou úschovu klíčů, poštovní schránky různých designů i kasičky a pokladničky.

Široká nabídka služeb, profesionální montáže, servis a odborné poradenství

Ať už potřebujete zabezpečit jedny dveře, rodinný domek či chatu a nebo firemní komplex několika budov, najdeme pro vás optimální řešení. Na naší prodejně vám vždy poradíme s výběrem nejlepšího produktu, který odpovídá vašim potřebám, můžeme zajistit také následnou montáž a servis nebo opravu. V případě větších realizací vás rádi navštívíme přímo na místě, provedeme obhlídku objektu, zaměření a zajistíme kompletní dodávku, montáž a zprovoznění systému, samozřejmě opět s jistotou záručního i pozáručního servisu. Nabízíme také doplňkové služby, jako je gravírování dveřních štítků, psích známek a dalších drobností.

Vzorník gravírování

gravírování

Servisní vozidlo

vozidlo pro výjezdy

Klíčové centrum

keycentrum

Prodejna, trezory, kování

prodej, výstava trezorů, kování HOPPE

Dveře, schránky, paniková kování

dveře, schránky, paniková zařízení