Kategorie

bezpečný domov

pracoviště

Bezpečí pro Váš domov i firmu

Ať už bydlíte v panelovém domě nebo rodinném domku, v centru města nebo na vesnici, riziko vloupání se týká každého z nás.

Každoročně jsou vykradeny tisíce domů a bytů. Jak chráníte svou domácnost před zloději Vy?

V KLÍČOVÉM CENTRU se již více než 25 let specializujeme na moderní a účinné metody ochrany domácností i firem a organizací. Před vloupáním jsme již zabezpečili tisíce objektů, od bytů, rodinných a bytových domů, přes kanceláře, průmyslové objekty, až po hotelové komplexy, úřady, nemocnice či školy.

Podívejte se na naše reference!

Nedejte zlodějům šanci!

Naší prioritou je Vaše bezpečí: zajištění bezpečného přístupu, účinná prevence vloupání a spolehlivá ochrana osob i majetku.

V KLÍČOVÉM CENTRU Vám vyrobíme jakýkoliv klíč i autoklíč. Můžeme Vám nabídnout zámek na jakékoliv dveře. Možná hledáte spíše elektronické zabezpečení, zámek na kolo a nebo trezor. Žádný problém. Máme pro Vás skladem tisíce produktů. Většinu z nich si můžete z pohodlí svého domova či kanceláře jednoduše objednat v našem e-shopu. Máte větší zakázku? Kontaktujte nás!

O KLÍČOVÉM CENTRU...

Naše společnost vznikla v roce 1991 jako malý zámečnický servis v západočeském Chebu. V současné době již máme čtrnáct poboček v České republice a dvě na Slovensku a spolupracujeme s renomovanými výrobci z celého světa. Během našeho 25letého působení v oboru jsme se zařadili mezi největší dodavatele v oblasti zabezpečení v ČR a SR.

Zabýváme se poskytováním kompletního zabezpečení pro domácnosti i firmy, včetně poradenství, montáží i servisu.

Živé firmy - Spolehlivá firma

Poptávej - certifikát

KLÍČOVÉ CENTRUM je maloobchodní značkou společnosti H&B Group s. r. o. Zabýváme se také velkoobchodní činností - všem odborníkům z oboru zabezpečení (klíčařům, zámečníkům, železářstvím, výrobcům dveří a oken, autoservisům apod.) doporučujeme navštívit web pro naše velkoobchodní partnery www.hbgroup.cz