wifi kamery BURGcam

Chcete dodatečné zabezpečení pro svou domácnost? Mít neustále přehled, co se u Vás děje, i když nejste doma?

Moderní kamerové systémy představují profesionální a zároveň cenově dostupné řešení.

WiFi kamery pro domácnosti

Naše řada WiFi kamer je speciálně vyvinuta právě pro domácnosti. Kamery jsou malé a nenápadné a hodí se pro použití uvnitř i venku. Můžete tak neustále mít na očích nejen prostory svého domu (nebo také bytu či kanceláře), ale i jeho okolí.

Kamery jsou velmi nenáročné na montáž. Stačí je přimontovat například na zeď nebo strop, interiérovou kameru pak můžete dokonce jednoduše postavit třeba na stůl nebo na polici. Pak už potřebujete jenom zásuvku pro připojení do elektrické sítě. Další kabeláže nejsou potřeba, celý kamerový systém totiž komunikuje prostřednictvím WiFi.

Díky WiFi se ke kamerám můžete vzdáleně připojit přes svůj smartphone nebo tablet. Odkudkoliv na světě tak můžete kdykoliv zkontrolovat, co se právě děje u Vás doma nebo kdo je na Vašem pozemku.

Samozřejmostí je i možnost místního přístupu přes internetový prohlížeč na Vašem počítači a možnost nahrávání.

Kamery poskytují kvalitní obraz ve vysokém rozlišení a jednoduché a přehledné rozhraní pro uživatele, ve kterém můžete snadno měnit nastavení systému. Můžete si vybrat také kamery s pokročilými funkcemi, jako je noční vidění, zoom či rozpoznání obličeje.

BURGcam DOME

dům

BURGcam SMART

home

BURGcam BULLET

dům

Doporučujeme:

BURGcam BULLET

Populární kamera pro vnitřní i venkovní použití, s nočním viděním a detekcí pohybu.

BURGcam ZOOM

Kamera pro vnitřní i venkovní použití, s motorizovaným otáčením, naklápěním a zoomem, s funkcí detekce pohybu a rozpoznání obličeje.

BURGcam SMART

Kamera pro použití v interiéru, s mikrofonem a reproduktorem. Širokoúhlý objektiv, noční vidění a detekce pohybu.