Kategorie

Snadné a bezpečné uzamčení kol - zámky typu "podkova"

Zámky na kola označované kvůli svému tvaru jako zámky typu "U" nebo "podkova" jsou praktickým nástrojem pro rychlé a bezpečné uzamčení jízdních kol při každé zastávce. Mají pevný třmen, který se jednoduše protáhne kolem a uzamkne k tělu zámku. S kolem pak není možné odjet. Zámky jsou dodávány v různých rozměrech a s různými výškami třmenu. Třmen i tělo zámku bývá vyrobeno z tvrzené oceli a potažené plastovým krytem. Zámek tak nabízí vysokou odolnost před pokusy o násilné překonání, zároveň je však díky nízké hmotnosti a možnosti snadného připevnění na rám kola skvělý i pro převážení. Některé zámky s pevným třmenem jsou navíc vybaveny bateriově napájeným světlem a zatímco při zastávkách slouží k uzamčení kola, při cestách fungují jako přední i zadní svítilna na kolo.

Zámek na kolo s prodlouženým okem BW 1600 HB
Extra pevný zámek s prodlouženým okem, z tvrzené oceli potažené odolným plastem.
Bezpečnostní zámek na kolo „U“ S880
Pevný bezpečnostní zámek typu "podkova" pro zabezpečení kol. Plastový povrch jako ochrana proti poškrábání laku. Včetně svítilny v těle zámku a červeným světlem ve třmenu a dvou držáků. Ekonomická řada STAR.
Zámek na kolo s prodlouženým třmenem BW 1500
Pevný cyklo a moto zámek s dlouhým třmenem. Tvrzený třmen s dvojitou západkou, tělo zámku i třmen potažené černým plastem. Včetně držáku na rám kola. Německá výroba.
Zámek na kolo s prodlouženým třmenem BW 1580
Pevný cyklozámek s prodlouženým třmenem z tvrzené oceli, včetně praktického držáku na rám kola. Ideální pro převážení - nízká hmotnost. Plastový kryt proti poškrábání laku, překrytý otvor pro klíč.