Kategorie

Levné trezory a sejfy

Trezory se základní bezpečností jsou určeny pro uložení cenností menší hodnoty. Tyto trezory, často také označované jako sejfy, nemají certifikaci bezpečnostní třídy. Protože nemusejí projít tak náročnou kontrolou a testováním jako certifikované trezory s bezpečnostní třídou, vyznačují se příznivější cenou. Jsou vhodné zejména pro použití v domácnostech nebo v pokojích pro hosty v hotelech a penzionech. Využití najdou ale i v kancelářích, pro úschovu méně citlivých dokumentů. Pro průběžné vkládání dokladů, dokumentů či pošty bez nutnosti otevírání trezoru je ideální provedení s vhozem. Trezory jsou dostupné s odemykáním na klíč nebo číselný kód a v různých velikostech. Vybrané typy jsou vybaveny také protipožární úpravou či alarmem.

Pořizujete nový trezor?

Nabízíme kompletní služby: odborné poradenství při výběru, dopravu, stěhování, profesionální montáž, zaškolení, servis, opravy, nouzové otevírání trezorů a výrobu trezorových klíčů.

Trezor mySafe
4 632.00
Designový trezor v různých zářivých barvách bezpečně uchová cennosti a oživí každý interiér. S odemykáním na kód.
Trezor PointSafe
3 083.00
Domácí trezor s odemykáním na klíč, kód nebo kód a otisk prstu. Cenově dostupná řada trezorů pro zabezpečení cenností nižší hodnoty. | Na objednávku také v hotelové variantě.
Trezor STAR SF003
1 966.00
Cenově dostupný nábytkový trezor z ekonomické řady STAR vhodný pro uložení cenností menší hodnoty. S odemykáním na 3- až 8místný číselný kód.
Trezor STAR SF007
1 822.00
Klasický nábytkový trezor s odemykáním mechanickým trezorovým klíčem. Příznivá cena - z ekonomické řady STAR. Základní bezpečnost - vhodný pro uložení cenností nižší hodnoty.
Stěnový trezor PointSafe
Domácí stěnový trezor s odemykáním na klíč nebo číselný kód. Cenově dostupná řada trezorů pro zabezpečení cenností nižší hodnoty. Varianta určená pro montáž do zdi.
Protipožární trezor FP
12 238.00
Protipožární trezor pro spolehlivou ochranu papírových dokladů a dokumentů před žárem a plameny. Vysoká protipožární odolnost a dobrá ochrana před vloupáním. Dvoustěnné tělo a dveře, masivní závory. Elektronický zámek pro odemykání trezoru kódem. Integrovaná zásuvka. Německá výroba. Vhodný domů i do kanceláře.
Trezor PointSafe s vhozem
Trezor se dvěma vhozy s odemykáním na klíč nebo číselný kód. Ideální například na ukládání dokumentů, pošty nebo cenin ve firmách a kancelářích.
Trezor HomeSafe
10 319.00
Ideální trezor pro Vaši domácnost. Trezor HomeSafe od německého výrobce BURG-WÄCHTER odpovídající bezpečnostní třídě B je dostupný ve variantě s certifikovaným pancéřovaným mechanickým zámkem na klíč a nebo s elektronickým zámkem na kód rovněž s bezpečnostní certifikací. Navíc je vybaven protipožární vrstvou. Optimální jako domácí trezor k zabudování do nábytku.
Trezor OfficeLine
41 527.00
Profesionální a variabilní řešení pro ukládání dokumentů, hotovosti i cenin v kancelářích. Bezpečnostní třída B, I nebo II, certifikovaný mechanický nebo elektronický zámek a čtyři varianty velikostí. Možnost dodání ve speciálním barevném provedení. Vysoká kvalita, precizní zpracování - německá výroba.
Protipožární trezor FP 4
Trezor s protipožární úpravou, ochrana min. 1 hodina při teplotě až 1000°C - ideální pro úschovu vašich dokumentů a dokladů. Testovaná ochrana proti požáru. Odemykání na kód. Objem 20 l.
4 632.00
3 083.00
1 966.00
1 822.00