Kategorie

Levné trezory a sejfy

Trezory se základní bezpečností jsou určeny pro uložení cenností menší hodnoty. Tyto trezory, často také označované jako sejfy, nemají certifikaci bezpečnostní třídy. Protože nemusejí projít tak náročnou kontrolou a testováním jako certifikované trezory s bezpečnostní třídou, vyznačují se příznivější cenou. Jsou vhodné zejména pro použití v domácnostech nebo v pokojích pro hosty v hotelech a penzionech. Využití najdou ale i v kancelářích, pro úschovu méně citlivých dokumentů. Pro průběžné vkládání dokladů, dokumentů či pošty bez nutnosti otevírání trezoru je ideální provedení s vhozem. Trezory jsou dostupné s odemykáním na klíč nebo číselný kód a v různých velikostech. Vybrané typy jsou vybaveny také protipožární úpravou či alarmem.

Pořizujete nový trezor?

Nabízíme kompletní služby: odborné poradenství při výběru, dopravu, stěhování, profesionální montáž, zaškolení, servis, opravy, nouzové otevírání trezorů a výrobu trezorových klíčů.

Trezor mySafe
4 632.00
Designový trezor v různých zářivých barvách bezpečně uchová cennosti a oživí každý interiér. S odemykáním na kód.
Trezor PointSafe
2 823.00
Domácí trezor s odemykáním na klíč, kód nebo kód a otisk prstu. Cenově dostupná řada trezorů pro zabezpečení cenností nižší hodnoty. | Na objednávku také v hotelové variantě.
Trezor STAR SF003
1 966.00
Cenově dostupný nábytkový trezor z ekonomické řady STAR vhodný pro uložení cenností menší hodnoty. S odemykáním na 3- až 8místný číselný kód.
Stěnový trezor PointSafe
Domácí stěnový trezor s odemykáním na klíč nebo číselný kód. Cenově dostupná řada trezorů pro zabezpečení cenností nižší hodnoty. Varianta určená pro montáž do zdi.
Trezor STAR SF007
1 822.00
Klasický nábytkový trezor s odemykáním mechanickým trezorovým klíčem. Příznivá cena - z ekonomické řady STAR. Základní bezpečnost - vhodný pro uložení cenností nižší hodnoty.
Protipožární trezor FP
11 263.00
Protipožární trezor pro spolehlivou ochranu papírových dokladů a dokumentů před žárem a plameny. Vysoká protipožární odolnost a dobrá ochrana před vloupáním. Dvoustěnné tělo a dveře, masivní závory. Elektronický zámek pro odemykání trezoru kódem. Integrovaná zásuvka. Německá výroba. Vhodný domů i do kanceláře.
Trezor PointSafe s vhozem
Trezor se dvěma vhozy s odemykáním na klíč nebo číselný kód. Ideální například na ukládání dokumentů, pošty nebo cenin ve firmách a kancelářích.
Trezor HomeSafe
9 535.00
Ideální trezor pro Vaši domácnost. Trezor HomeSafe od německého výrobce BURG-WÄCHTER odpovídající bezpečnostní třídě B je dostupný ve variantě s certifikovaným pancéřovaným mechanickým zámkem na klíč a nebo s elektronickým zámkem na kód rovněž s bezpečnostní certifikací. Navíc je vybaven protipožární vrstvou. Optimální jako domácí trezor k zabudování do nábytku.
Trezor OfficeLine
38 569.00
Profesionální a variabilní řešení pro ukládání dokumentů, hotovosti i cenin v kancelářích. Bezpečnostní třída B, I nebo II, certifikovaný mechanický nebo elektronický zámek a čtyři varianty velikostí. Možnost dodání ve speciálním barevném provedení. Vysoká kvalita, precizní zpracování - německá výroba.
4 632.00
2 823.00
1 966.00
1 822.00
9 535.00
38 569.00