Kategorie

Kukátka a videozvonky: mějte přehled, kdo stojí za dveřmi

Kukátka a videozvonky zajistí dokonalý přehled, kdo je za Vašimi vstupními dveřmi či brankou. Dveřní kukátko je dnes již samozřejmou součástí bezpečnostních nebo vstupních dveří. Díky panoramatickému průzoru umožní dveřní kukátka absolutní přehled o tom, kdo je za dveřmi. Nabízíme všechny možné typy cenově dostupných dveřních kukátek od klasických až po ty se jmenovkou.

Oproti tomu digitální kukátko či videozvonek nabízí navíc možnost sledování aktuálního záznamu na velkém displeji včetně pořízení fotografie či videa a lze tak nahrát neautorizovaný pohyb před vstupními dveřmi. Videozvonek v sobě spojuje funkci klasického zvonku a bezpečnostní kamery. Některé typy videozvonků navíc umožnují řadu dalších funkcí jako jsou audiovizuální hovory, nahrávání videa a audia, detekce pohybu, nočního vidění či automatického upozornění na návštěvu. Díky možnosti ovládání smartphonem můžete prostřednictvím vzdáleného přístupu díky aplikaci vidět, kdo právě stojí před vašimi dveřmi. Videozvonky slouží k rozpoznání osob stojících před objektem a díky tomu se nemůže stát, že se do objektu či za branku rodinného domu dostane nezvaná osoba.

Nikdy neotevírejte vstupní dveře, pokud nevíte, kdo za nimi je! Používejte klasická či digitální kukátka a videozvonky a chraňte nejen sebe, ale také svůj majetek.  

Dveřní kukátko STAR
Dveřní kukátko.
Digitální kukátko eGuard DG 8100
Elektronické dveřní kukátko
Videozvonek Ring
5 200.00
Zvonek s integrovanou kamerou, mikrofonem a reproduktorem, s možností vzdáleného přístupu přes smartphone.
Videozvonek STAR W02
5 083.00
Videozvonek/elektronické dveřní kukátko s přístupem prostřednictvím smartphonu.
Videozvonek eGuard DG 8500
Digitální videozvonek s funkcí dveřního kukátka, zvonku, vzdálených audiovizuálních hovorů, nahrávání videa a audia, detekce pohybu, nočního vidění a automatického upozornění na návštěvu. Včetně přehledné aplikace pro intuitivní ovládání, pro Android i iOS, ke stažení zdarma. Digitální kukátko se zvonkem jednoduše nahrazuje stávající zvonek a používá stejné napájení, bezdrátový zvonek pro upozornění na příchozí návštěvu má nezávislé napájení a lze ho umístit kdekoliv v domě.
Dveřní kukátko se jmenovkou
Dveřní průhledítko - kukátko pro vstupní dveře pro kontrolu prostoru za dveřmi, včetně prostoru pro jmenovku, hranaté. Povrchová úprava lesklý chrom.
Dveřní kukátko 200
Dveřní kukátko ROSTEX - dveřní průhledítko pro snadnou kontrolu prostoru za dveřmi. Povrchová úprava matný nerez.
Digitální kukátko eGuard DG 8200
Digitální dveřní kukátko s funkcí zvonku a ukládání záznamu.