Klíče, autoklíče a příslušenství

Máme klíč pro každý zámek, autoklíč ke každému autu a k tomu široký výběr kroužků, visaček, popruhů, přívěšků a dalšího příslušenství

Vyrábíme všechny druhy klíčů a autoklíčů (včetně autoklíčů s čipem). Nákup polotovarů klíčů a veškerých komponent pro výrobu autoklíčů je možný pouze v e-shopu pro velkoobchodní partnery www.hbgroup.cz. V e-shopu pro zákazníky maloobchodu www.klicovecentrum.cz je možné zakoupit pouze hotové klíče, které nevyžadují řezání kombinace zubů nebo důlků, a nebo si objednat výrobu klíče na zakázku.

Objednejte si nové klíče z pohodlí svého domova!

Pro zákazníky maloobchodního e-shopu www.klicovecentrum.cz nabízíme službu objednání a výroby klíčů na dálku. Výrobu klíčů podle karty je možno objednat přímo v e-shopu, pro výrobu ostatních klíčů a autoklíčů prosím navštivte kteroukoliv z našich prodejen. V případě zájmu o výrobu autoklíče doporučujeme nejdříve kontaktovat vámi vybranou provozovnu a domluvit si další postup s technikem.

Nabízíme také široký sortiment doplňků ke klíčům: kroužky, karabiny, visačky, rozlišovače, popruhy a další praktické drobnosti, například nože.