Vyrábíme autoklíče k vozidlům všech značek

Vyrábíme klíče k automobilům a motorkám všech značek, typů a modelů, se kterými se v ČR setkáte. Nabízíme výrobu obyčejných autoklíčů (bez čipu), čipovaných autoklíčů (s imobilizérem), dálkových ovladačů i moderních bezklíčových typů.

Pořiďte si rezervní klíč k Vašemu autu nebo motorce ještě dnes

Řežeme planžety autoklíčů a programujeme autoklíče na profesionálních strojích a zařízeních Silca. Klíče k autům a motocyklům vyrábějí naši zkušení specialisté z kvalitních polotovarů, abychom zajistili 100% funkčnost, spolehlivost a dlouhou životnost Vašeho autoklíče. Kvalita duplikátu tak odpovídá originálu, ale jeho cena je často výrazně nižší. Nový autoklíč obvykle vyrobíme levněji, než kdybyste jej pořizovali ve značkovém autoservisu.

Zastavte se u nás pro výměnu baterií nebo opravu autoklíče

Provádíme také výměnu baterií do autoklíčů a opravy poškozených autoklíčů (například výměnu promáčknuté hlavy, poškozených tlačítek nebo zlomené planžety). Oprava autoklíče Vás vyjde levněji, než pořízení kompletního klíče. Obvykle je totiž možné zachránit nepoškozenou elektronickou část, která je nejdražší, a vyměnit pouze poškozené mechanické komponenty.

Potřebujete vyrobit autoklíč? Kontaktujte naši nejbližší prodejnu!

Pro výrobu obyčejného autoklíče (bez čipu) stačí pouze donést klíč. V případě většiny novějších autoklíčů s čipem je však obvykle nutné přijet s vozidlem kvůli vyčtení informací nebo naprogramování nového klíče do vozu. Pokud tedy máte zájem o výrobu autoklíče, doporučujeme nejdříve kontaktovat některou z našich prodejen. Na základě značky, modelu a roku výroby vozidla Vám technik potvrdí, že jsme schopni daný klíč vyrobit, řekne Vám cenu, zda je pro výrobu autoklíče nutné mít na místě i samotné auto a domluvíte si termín návštěvy.

Najít nejbližší prodejnu

Přijeďte k nám! Vyrábíme kvalitní a cenově dostupné autoklíče k vozům značek Alfa Romeo, Audi, BMW, Chrysler, Citröen, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Iveco, Jaguar, Jeep, KIA, Lexus, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Seat, Suzuki, Škoda, Toyota, Volkswagen, Volvo a dalším.