Máte klíč s kartou? Objednejte si výrobu klíče v našem e-shopu!

Některé zamykací vložky jsou dodávány s bezpečnostní, identifikační nebo servisní kartou. Pokud máte tuto kartu, můžete si nechat vyrobit další klíč, a to i pokud jste všechny klíče ztratili. Výrobu Vám rádi zajistíme na kterékoliv naší prodejně a nebo si výrobu klíčů objednejte v našem e-shopu z pohodlí svého domova.

Jak to funguje?

1. Pošlete nám e-mail na eshop@hbgroup.cz. Do e-mailu napište:

  • kód uvedený na kartě
  • požadovaný počet klíčů
  • adresu, kam budete chtít klíče zaslat
  • telefon, abychom Vás mohli v případě potřeby kontaktovat
  • a přiložte fotografii nebo sken karty.

2. Technik Vám pošle cenovou nabídku, předpokládaný termín doručení a požádá Vás o platbu předem - převodem.

3. Po provedení úhrady technik klíče vyrobí.

4. Vyrobené klíče Vám doručí kurýr DPD na Vámi uvedenou adresu.

Cena dopravy DPD u objednávek do 2000 Kč s DPH je 100 Kč, u dražších objednávek od nás máte dopravu zdarma. Doručujeme pouze na území ČR.

Mám kartu, chci objednat klíč!

DŮLEŽITÉ: Protože se jedná o zakázkovou výrobu, na vyřezané klíče se nevztahuje možnost vrácení zboží do 14 dní bez udání důvodu!

Vyrábíme kvalitní klíče STAR, CES, CISA, FAB, EVVA, GE-GE a dalších značek

Veškeré klíče vyrábí naši zkušení technici z kvalitních polotovarů a na profesionálních elektronických strojích Silca. Při výrobě klíče dle údajů z karty každý vyřezaný klíč kvalitou zcela odpovídá originálnímu klíči.

Upozorňujeme, že některé speciální typy a profily klíčů nemusejí být dostupné. V takovém případě Vás technik bude informovat, že požadovaný klíč nelze vyrobit a doporučí Vám klíčaře ve Vašem regionu, který se jeho výrobou zabývá.

Nemáte kartu?

  • Pokud se jedná o vložku bez karty, případně se servisní nebo identifikační kartou, klíče Vám rádi vyrobíme i bez karty. Zastavte se na kterékoliv naší prodejně.
  • Pokud se jedná o vložku s bezpečnostní kartou, pak je další klíče možné vyrobit pouze po předložení bezpečnostní karty. Ta totiž slouží k ochraně klíčů před neoprávněným kopírováním a dokládá, že právě Vy jste majitelem vložky. Bez bezpečnostní karty nelze klíče vyrobit.