Kategorie

Odemykejte bezpečně a pohodlně čipem, kartou, kódem, otiskem prstu nebo smartphonem

Elektronické přístupové systémy k odemykání používají místo klasického klíče čipy, čipové karty, zadání kódu, otisk prstu nebo aplikaci ve smartphonu. Právě odemykání smartphonem je v současné době nejvíce na vzestupu u domácností. Ve firmách, hotelech či školách tradičně vede odemykání čipy nebo čipovými kartami. Elektronické přístupové systémy jsou bezpečné a oproti mechanickým nabízejí výhody v podobě snadné správy uživatelských práv, většího pohodlí a řeší klasické problémy se ztracenými klíči.

Snadné odemykání bez klíčů pro všechny

Nemusíte u sebe neustále nosit klíč a bát se, že jej zapomenete nebo ztratíte. Telefon máme všichni neustále u sebe a proto je využití smartphonu jako klíče stále oblíbenější. Smartphone lze nastavit tak, aby při přiblížení ke dveřím automaticky odemknul, zatímco jej celou dobu můžete mít v kapse nebo batohu. To oceníte například pokud zrovna nesete velký nákup a máte plné ruce. Někdo preferuje odemykání kódem nebo otiskem prstu. V tomto případě můžete z domu bez obav odejít s prázdnýma rukama, což je praktické třeba pokud si jdete zaběhat nebo jen potřebujete na chvíli odejít z domu. Klasikou stále zůstávají čipy, které mohou být ukryté v kartě, přívěšku na klíče, plastovém náramku (ideální varianta pro děti či sportovce) nebo malé nálepce na telefon. V případě, že čip ztratíte, jednoduše mu zrušíte přístupová práva a začnete používat nový. Pro děti, seniory, ale také například pro ovládání bran a garážových vrat pak lze využít odemykání dálkovým ovladačem.

Jednoduchá správa přístupových práv

Komukoliv lze snadno přidělit přístupová práva. Stejně tak je lze znovu jednoduše zrušit - a to i pokud příslušné médium (čip nebo kartu) nemáte fyzicky již k dispozici, např. při jejich ztrátě nebo odcizení. Řešení s využitím softwaru umožňují pokročilé funkce, jako administraci přístupových práv na dálku, sledování historie vstupů nebo nastavování časových oken. Časová okna jsou úseky (určité dny nebo hodiny během dne), kdy daná osoba může vstoupit. Můžete tak například nastavit, že uklízečka má vstup povolen pouze v pracovní dny mezi 9. a 12. hodinou.

Bezproblémová montáž do všech objektů

Velká část našich elektronických přístupových systémů nevyžaduje žádné stavební úpravy. V takovém případě elektronické cylindrické vložky nebo kování jednoduše nahradí stávající mechanické, klávesnice zase snadno připevníte na zeď kdekoliv v okolí dveří a nebo přímo na dveře. Veškeré součásti systému mají vlastní napájení, nejsou tak potřeba ani žádné rozvody kabeláží a navíc systémy fungují zcela nezávisle, i při výpadku elektřiny. U mnoha systémů je montáž velmi snadná a bez problémů ji zvládnete sami. U složitějších instalací, například tam, kde jsou potřeba stavební úpravy, úpravy dveří nebo rozvedení kabelů, Vám montáž rádi zajistí naši zkušení technici.

Čip MIFARE DESFire EV1
Žeton s čipem MIFARE DESFire EV1 4K.
Karta MIFARE Classic 1K
Čipová karta MIFARE Classic 1K 13,56 MHz bílá.
Air4 Home
3 617.90
Univerzální řešení pro dálkové ovládání bran, garážových vrat a závor pomocí aplikace ve vašem smartphonu, bez ovladačů.
Výprodej
Přístupový systém secuENTRY 5701 Pincode
Moderní přístupový systém s odemykáním smartphonem, kódem nebo čipem, pro vnitřní i venkovní použití.
Kartový skříňkový zámek
Zámek odemykaný čipovými kartami určený pro instalaci na šatní skříňky. Ideální pro sportovní centra, fitness centra či bazény. Off-line verze funguje bez připojení k internetu a má nezávislé napájení. On-line verze umožňující vzdálenou správu vyžaduje napájení ze sítě. Kapacitu (počet skříněk) lze přizpůsobit požadavkům. Možnost volby mezi dvěma režimy použití (náhodný výběr nebo pevné přiřazení karty konkrétní skříňce).
Čip DALLAS RW1
186.00
Přepisovatelný kontaktní čip DALLAS.
Čip MIFARE Classic
158.00
Žeton s čipem MIFARE Classic.
Stěnová čtečka STAR MPS S6R
Stěnová čtečka S6R pro přístupový systém MPS.
Karta MIFARE DESFire EV1 4K
Karta MIFARE DESFire EV1 4K bílá.
Čip MIFARE S50
173.00
Žeton s čipem MIFARE.
Čip LF - malý
162.00
Malý žeton s bezkontaktním čipem LF.
Karta Dual MIFARE DESFire EV1 4K / LF
Čipová karta Dual MIFARE DESFire EV1 4K / EM 125 kHz bílá.
Chytrý zámek NUKI (off-line)
NUKI se instaluje na klasický mechanický zámek a umožňuje jej následně ovládat smartphonem. Off-line verze, bez připojení k internetu.
Chytrá klika STAR H02
4 244.00
Elektromechanické rozetové kování pro odemykání smartphonem (prostřednictvím Bluetooth) nebo kódem na klávesnici umístěné přímo na klice.
Elektronický nábytkový zámek
Elektronický nábytkový zámek.
Klávesnice NUKI
2 240.00
Klávesnice pro ovládání chytrého zámku NUKI. Alternativa ke smartphonu nebo dálkovému ovladači.
Nábytkový zámek STAR Smart
Elektronický nábytkový zámek na skříňky pro odemykání smartphonem, kódem nebo čipem. Kompaktní provedení s moderním designem, s integrovanou dotykovou klávesnicí. Tělo zámku s motorickou závorou. Pohodlné ovládání a správa přístupových práv.
Elektronické kování STAR Smart
Moderní elektromechanické štítové kování nabízí možnost pohodlně odemykat smartphonem, kódem, čipem nebo otiskem prstu s možností snadné správy přístupových práv prostřednictvím smartphonu nebo PC. Masivní nerezové provedení s odolností vůči vlivům počasí. Vhodné pro většinu typů dveří, snadná instalace.
Odchodové tlačítko EB-10
Univerzální odchodové tlačítko, vrchní provedení.
Výprodej
Přístupový systém TSE 4001 HOME
Elektronická vložka a klávesnice - sada pro vnitřní i venkovní dveře.
NUKI Opener
3 327.00
NUKI Opener promění existující domovní telefon v chytrý otvírač dveří. Jeho instalace je velmi rychlá a jednoduchá. Spolu s chytrým zámkem NUKI tvoří ucelený přístupový systém, který Vám umožní přístup domů zcela bez klíčů. Dveře pak lze odemykat pomocí smartphonu a nebo přímo zazvoněním na domovní zvonek.
Nálepka MIFARE DESFire EV1 4K
Nálepka MIFARE DESFire EV1 vhodná do plastových hlav pro klíč 100S TM.
Čip SuperTag MIFARE DESFire EV1
Žeton s čipem MIFARE DESFire EV1 4K.
Inteligentní klika ILS TV
Elektromechanické štítové dveřní kování. Verze TV pro použití se softwarem s možností časových oken a ukládání historie.
Dálkový ovladač NUKI
1 358.00
Dálkový ovladač pro ovládání chytrého zámku NUKI bez použití smartphonu.
Výprodej
Přístupový systém TSE 5013 PRIME E-KEY
Elektronický přístupový systém s elektronickým klíčem místo mechanického.
Přístupový terminál STAR
Autonomní klávesnice se čtečkou bezkontaktních karet a čipů.
Žeton s originálním čipem LF
Žeton s originálním čipem LF.