Kategorie

Odemykejte bezpečně a pohodlně čipem, kartou, kódem, otiskem prstu nebo smartphonem

Elektronické přístupové systémy k odemykání používají místo klasického klíče čipy, čipové karty, zadání kódu, otisk prstu nebo aplikaci ve smartphonu. Právě odemykání smartphonem je v současné době nejvíce na vzestupu u domácností. Ve firmách, hotelech či školách tradičně vede odemykání čipy nebo čipovými kartami. Elektronické přístupové systémy jsou bezpečné a oproti mechanickým nabízejí výhody v podobě snadné správy uživatelských práv, většího pohodlí a řeší klasické problémy se ztracenými klíči.

Snadné odemykání bez klíčů pro všechny

Nemusíte u sebe neustále nosit klíč a bát se, že jej zapomenete nebo ztratíte. Telefon máme všichni neustále u sebe a proto je využití smartphonu jako klíče stále oblíbenější. Smartphone lze nastavit tak, aby při přiblížení ke dveřím automaticky odemknul, zatímco jej celou dobu můžete mít v kapse nebo batohu. To oceníte například pokud zrovna nesete velký nákup a máte plné ruce. Někdo preferuje odemykání kódem nebo otiskem prstu. V tomto případě můžete z domu bez obav odejít s prázdnýma rukama, což je praktické třeba pokud si jdete zaběhat nebo jen potřebujete na chvíli odejít z domu. Klasikou stále zůstávají čipy, které mohou být ukryté v kartě, přívěšku na klíče, plastovém náramku (ideální varianta pro děti či sportovce) nebo malé nálepce na telefon. V případě, že čip ztratíte, jednoduše mu zrušíte přístupová práva a začnete používat nový. Pro děti, seniory, ale také například pro ovládání bran a garážových vrat pak lze využít odemykání dálkovým ovladačem.

Jednoduchá správa přístupových práv

Komukoliv lze snadno přidělit přístupová práva. Stejně tak je lze znovu jednoduše zrušit - a to i pokud příslušné médium (čip nebo kartu) nemáte fyzicky již k dispozici, např. při jejich ztrátě nebo odcizení. Řešení s využitím softwaru umožňují pokročilé funkce, jako administraci přístupových práv na dálku, sledování historie vstupů nebo nastavování časových oken. Časová okna jsou úseky (určité dny nebo hodiny během dne), kdy daná osoba může vstoupit. Můžete tak například nastavit, že uklízečka má vstup povolen pouze v pracovní dny mezi 9. a 12. hodinou.

Bezproblémová montáž do všech objektů

Velká část našich elektronických přístupových systémů nevyžaduje žádné stavební úpravy. V takovém případě elektronické cylindrické vložky nebo kování jednoduše nahradí stávající mechanické, klávesnice zase snadno připevníte na zeď kdekoliv v okolí dveří a nebo přímo na dveře. Veškeré součásti systému mají vlastní napájení, nejsou tak potřeba ani žádné rozvody kabeláží a navíc systémy fungují zcela nezávisle, i při výpadku elektřiny. U mnoha systémů je montáž velmi snadná a bez problémů ji zvládnete sami. U složitějších instalací, například tam, kde jsou potřeba stavební úpravy, úpravy dveří nebo rozvedení kabelů, Vám montáž rádi zajistí naši zkušení technici.

Elektronické rozetové kování STAR Smart
Designové elektromechanické rozetové kování umožňující odemykání smartphonem, otiskem prstu nebo mechanickým klíčem, se snadnou správou přístupových práv. Velice pohodlné otevírání otiskem díky umístění čtečky otisku přímo v klice. Možnost použití se zámkem libovolných rozměrů.
Stolní čtečka STAR Smart
Čtečka karet pro programování přístupových karet prostřednictvím softwaru pro PC nebo aplikace pro smartphone pro systémy STAR Smart.
Karta MIFARE Classic 1K
Čipová karta MIFARE Classic 1K 13,56 MHz bílá.
Čip MIFARE Classic
Žeton s čipem MIFARE Classic.
Karta MIFARE DESFire EV1 4K
Karta MIFARE DESFire EV1 4K bílá.
Čip MIFARE DESFire EV1
Žeton s čipem MIFARE DESFire EV1 4K.
Karta Dual MIFARE DESFire EV1 4K / LF
Čipová karta Dual MIFARE DESFire EV1 4K / EM 125 kHz bílá.
Nálepka MIFARE DESFire EV1 4K
Nálepka MIFARE DESFire EV1 vhodná do plastových hlav pro klíč 100S TM.
Čip LF - malý
151.00
Malý žeton s bezkontaktním čipem LF.
Žeton s originálním čipem LF
Žeton s originálním čipem LF.
Čip MIFARE S50
162.00
Žeton s čipem MIFARE.
Dual čip MIFARE Classic 1K / LF
Klíčenka - přívěšek na klíče s čipem dual MIFARE Classic 1K / LF.
Karta LF
173.00
Čipová karta LF 125 kHz.
Čip LF - velký
173.00
Velký šedý žeton s bezkontaktním čipem LF.
Čip DALLAS RW1
174.00
Přepisovatelný kontaktní čip DALLAS.
Čip SuperTag MIFARE DESFire EV1
Žeton s čipem MIFARE DESFire EV1 4K.
Čip SLIM MIFARE Classic 1K
Žeton s čipem SLIM MIFARE Classic 1K.
Náramek MIFARE DESFire EV1
Náramek s čipem MIFARE DESFire EV1 4K. Rozepínací - s nastavitelnou velikostí, ve dvou barvách.
Čip secuENTRY 5710
398.00
Čip pro použití v kombinaci s přístupovými systémy secuENTRY.
Odchodové tlačítko EB-17
Univerzální odchodové tlačítko, zápustné provedení do instalační krabice.
Odchodové tlačítko EB-10
Univerzální odchodové tlačítko, vrchní provedení.
Protiplech pro zámek Ülock B na baterie
Protiplech pro zámek Ülock B.
Programovací karta pro inteligentní kliku ILS
Programovací karta System Master a Program Master pro inteligentní kliku ILS.
Kartový skříňkový zámek
Zámek odemykaný čipovými kartami určený pro instalaci na šatní skříňky. Ideální pro sportovní centra, fitness centra či bazény. Off-line verze funguje bez připojení k internetu a má nezávislé napájení. On-line verze umožňující vzdálenou správu vyžaduje napájení ze sítě. Kapacitu (počet skříněk) lze přizpůsobit požadavkům. Možnost volby mezi dvěma režimy použití (náhodný výběr nebo pevné přiřazení karty konkrétní skříňce).
Elektronický klíč TSE 5013 E-KEY
Rádiový elektronický klíč pro přístupové systémy TSE.
Zobrazeno 1 až 25 z 100 Záznamů