Kategorie

Kvalitní a bezpečné visací zámky

Visací zámky jsou snad nejvíce univerzálním typem zámků. Používají se na dveře, branky, ploty, kůlny, skříňky, zavazadla, v kombinaci s petlicemi i s bezpečnostními řetězy na motorky. Nabízíme kvalitní visací zámky na klíč nebo na číselný kód. Dále nabízíme také ocelové visací zámky na skříňky, vysoce odolné nerezavějící venkovní zámky, zámky na cestovní zavazadla, barevné visací zámky pro děti i zamilované (Love lock).

Více o typech zámků v naší nabídce...

Visací zámek 10HS
Železný visací zámek. Dostupný v různých velikostech.
Visací zámek 40HS
102.00
Klasický visací zámek. Modrá barva, dostupný v různých velikostech.
Visací zámek TOKOZ Duplo
Lehký plechový visací zámek.
Bezpečnostní visací zámek CISA - monoblok
Bezpečnostní visací zámek typu monoblok s vložkou C3000. Certifikace pro 4. bezpečnostní třídu. Vložka s odolností proti odvrtání, vyhmatání a bumpingu, s patentovaným profilem klíče a ochranou proti neoprávněnému kopírování. Tělo zámku z nerezové oceli, tvrzený ocelový třmen, bezpečnostní překryt vložky. Různé velikosti. Italská výroba.
Visací zámek 30H
150.00
Klasický visací zámek v různých velikostech. Zvýšená ochrana třmenu proti řezání, stříhání a úderům kladiva. Barva modrá.
Visací zámek 30HS s motivem
Klasický visací zámek s barevným motivem. S tvrzeným třmenem. Různé motivy.
Visací zámek 20HS
Klasický visací zámek. Mosazné tělo a tvrzený třmen. Dostupný v různých velikostech.
Visací zámek STAR TSA S52
Černý bezpečnostní visací zámek na 3místný číselný kód vhodný pro cestování letadlem. Vybavený doplňkovým odemykáním TSA pro otevření při celní kontrole bez poškození zámku nebo zavazadla. Z naší ekonomické řady STAR - příznivá cena.
Visací zámek STAR S112
Odolný visací zámek STAR S112 s motýlkovým mechanismem.
Výprodej
Visací zámek Bull
Klasický mosazný visací zámek, dostupný v různých rozměrech.
Visací zámek S20 Code
Visací zámek na tří- nebo čtyřmístný číselný kód. Různé barvy. Cenově dostupný - ekonomická řada STAR.
Visací zámek BW 770 Alutitan
Pevný hliníkový visací zámek s ochranou proti korozi - vhodný i pro použití ve venkovním prostředí, odolá i slané mořské vodě. Pevné hliníkové tělo s nerezavějícím zamykacím mechanismem. Tvrzený třmen s dvojitou západkou a odolností proti přeříznutí. Vyrobeno v Německu.
Visací zámek TOKOZ Record 113/50
Visací zámek TOKOZ Record s motýlkovým mechanismem vložky.
Visací zámek BW 771 F Red Heart
Bílý visací zámek s motivem srdce, vhodný ke gravírování na zadní stranu. Pevné hliníkové tělo, třmen z tvrzené oceli s dvojitou západkou, nerezavějící vnitřní mechanismus. Německá výroba.
Visací zámek TOKOZ Pluto
Odolný visací zámek TOKOZ Pluto s masivním tělem.
Visací zámek TOKOZ 112
Odolný visací zámek TOKOZ s motýlkovým mechanismem.
Visací zámek TOKOZ 395
Visací zámek TOKOZ na klíč s motýlkovým mechanismem.
Visací zámek S10 Code
Mosazný visací zámek na tří- nebo čtyřmístný číselný kód. Ekonomická řada STAR.
Visací zámek BW Numero 97
Vysoce odolný visací zámek na 4místný číselný kód, s odolností proti korozi - ideální i do venkovního prostředí. Velmi pevné tělo a tvrzené oko odolné proti vytržení.
Kódový visací zámek YE3C
Hliníkový visací zámek na nastavitelný 3místný kód. Dostupný ve třech barvách.
Visací zámek BW 402 LOOK
Visací zámek v různých barvách, vhodný k popisování. Odolné hliníkové tělo s barevným plastovým krytem. Různé barvy a velikosti. Vyrobeno v Německu.
Visací zámek BW TSA 77
Černý bezpečnostní visací zámek na 3místný číselný kód vhodný pro cestování letadlem. Vybavený doplňkovým odemykáním TSA pro otevření při celní kontrole bez poškození zámku nebo zavazadla. Vyrobeno v Německu.
Visací zámek STAR TSA S53
Černý bezpečnostní visací zámek na 3místný číselný kód vhodný pro cestování letadlem. Vybavený doplňkovým odemykáním TSA pro otevření při celní kontrole bez poškození zámku nebo zavazadla. S indikací, že zámek byl otevřen. Z naší ekonomické řady STAR - příznivá cena.
Visací zámek CES NP
1 529.00
Visací zámek s bezpečnostním klíčem - s bezpečnostní vložkou CES NP. Certifikace pro 3. bezpečnostní třídu. Vyrobeno v Německu.
Visací zámek STAR na půlvložku
Masivní visací zámek s odolným černým plastovým krytem těla pro profilovou půlvložku (vložku nutno objednat zvlášť). Vhodný i do venkovního prostředí.
Visací zámek 80RSH
Klasický visací zámek. Zvýšená ochrana třmenu proti řezání, stříhání a úderům kladiva. Barva šedá.
Visací zámek TOKOZ Delta
Odolný visací zámek TOKOZ Delta.
Visací zámek BW 771 F Love s gravírováním pro zamilované
Červený visací zámek pro zamilované - s gravírovaným srdíčkem a iniciály. Kvalitní visací zámek německé výroby pro bezpečné uzamčení všeho, na čem Vám záleží - a nebo jen tak pro radost. Skvělý jako dárek pro zamilované.

Visací zámky do každého počasí

Na visací zámky, které se používají venku, bývají kladeny zvláště náročné požadavky. Musejí odolat nejen zlodějům, ale i nepříznivému počasí. U obyčejných zámků bývá nejčastějším problémem vlhký vzduch a déšť, které brzy způsobují korozi. Zrezlé komponenty vedou k zasekávání a časem někdy až k úplné nefunkčnosti zámku.

Pro tyto účely proto vždy doporučujeme vybrat si zámky určené pro venkovní použití. Ty totiž mívají speciální antikorozní úpravu vnějšího povrchu i vnitřních komponent a díky tomu jsou odolné proti nepříznivým povětrnostním vlivům a některým nevadí dokonce ani slaná mořská voda.

Obvykle se jedná o velmi kvalitní zámky s precizním zpracováním, které odolají i zlodějům. Například třmen z tvrzené oceli a moderní zamykací mechanismus zajišťují ochranu proti přeříznutí, přestřižení nebo vytržení třmenu, což jsou nejčastější techniky zlodějů.

Cestovní visací zámky TSA ideální do letadla

V naší nabídce najdete také cestovní zámky TSA pro snadné a bezproblémové cestování letadlem. TSA zámky slouží k snadnému otevření odbaveného zavazadla při bezpečnostních kontrolách na letišti bezpečnostní službou TSA (Transportation Security Administration), která probíhá bez přítomnosti majitele zavazadla na letišti.

Visací zámky s vlastním nápisem i bezpečnostní visací zámky

Nabízíme navíc také zámky pro popsání nebo gravírování, vhodné i jako originální dárek pro Vaše blízké. V naší nabídce najdete také masivní bezpečnostní visací zámky s odolností proti přeříznutí nebo vytržení třmenu. Nezapomínáme také na visací zámky pro kombinaci s řetězy nebo petlicemi, zámky na jeden klíč, zámky na půlvložku vhodné pro systémy generálního klíče.