Kategorie

Stavební vložky do dveří

Stavební vložky jsou levné obyčejné cylindrické vložky, které se nejčastěji používají k dočasnému uzamčení objektů (např. na stavbách, při rekonstrukcích apod.) Někdy jsou využívány také do interiérových nebo sklepních dveří, branek, či kůlen, kde jsou minimální požadavky na bezpečnost. Slouží však pouze k zamčení dveří, nikoliv k ochraně majetku před krádeží či poškozením. Pro zabezpečení majetku a zejména do všech vstupních dveří do domů a bytů volte vždy bezpečnostní vložku - tedy ve 3. nebo 4. bezpečnostní třídě.

Jak vybrat cylindrickou vložku?

Stavební vložka STAR 50SA
Levná hliníková stavební vložka, pouze v základním rozměru.
Stavební vložka STAR 50S
Cenově dostupná stavební vložka. | Nezapomeňte v poli VARIANTA vybrat správnou délku vložky! Návod na změření vložky najdete níže.
Stavební vložka EURO STAR 0
Stavební vložka se základní odolností. Pouze v základním rozměru 30/35 mm, se třemi klíči. Hliníková vložka, povrchová úprava mosaz.
Stavební vložka YALE 500
Cenově dostupná stavební vložka pro dočasné uzamčení objektů. | Nezapomeňte v poli VARIANTA vybrat správnou délku vložky! Návod na změření vložky najdete níže.
Výprodej
Stavební vložka ARCO
Stavební vložka. | Nezapomeňte v poli VARIANTA vybrat správnou délku vložky! Návod na změření vložky najdete níže.
Stavební vložka EURO STAR +
Stavební vložka se základní odolností. Pouze v základní délce 30/35 mm, se třemi klíči. Mosazná vložka, povrchová úprava nikl.
Cylindrická vložka FAB 100D
Cylindrická vložka ve 2. bezpečnostní třídě - základní bezpečnost. Pouze rozměr 29/35 mm. Různé profily.
Stavební vložka STAR 50SA EURO
Cenově dostupná vložka vhodná pro dočasné uzamčení objektů a pro zamykání sklepů, sklepních kójí, kůlen, branek a podobně.
Stavební vložka CISA PRATIC
Levná stavební vložka poskytující základní ochranu. | Nezapomeňte v poli VARIANTA vybrat správnou délku vložky! Návod na změření vložky najdete níže.
Sada CISA KOMBI 3
1 552.00
Výhodná sada dvou stavebních vložek CISA PRATIC v rozměru 30/35 mm s visacím zámkem CISA Locking Line 50 mm.
Stavební vložka FAB 2**
Cylindrická vložka v 2. bezpečnostní třídě - zvýšená bezpečnost zajištění (plotové branky, sklepní kóje, zahradní chatky). Pouze v základním rozměru. Povrchová úprava mosaz nebo nikl.
Stavební vložka FAB 1*
Cylindrická vložka v 1. bezpečnostní třídě - základní bezpečnost pro dočasné uzavření. Pouze v základním rozměru a půlvložka. Povrchová úprava mosaz nebo nikl.
Stavební vložka FAB 2** Profi
Cylindrická vložka v 2. bezpečnostní třídě - zvýšená bezpečnost zajištění (plotové branky, sklepní kóje, zahradní chatky). Pouze v základním rozměru a půlvložka. Povrchová úprava nikl.