pevné mřížeBezpečnostní mříže jsou tradičním a léty prověřeným způsobem zabezpečení dveří, oken, průchodů i pasáží proti násilnému vniknutí. Jsou vhodné pro použití v rodinných i bytových domech i komerčních objektech, osvědčují se v rizikových lokalitách.

Mříže se vyrábějí v mnoha variantách a technických provedeních. Obecně je lze rozdělit na mříže pevné, otevírací a nůžkové (shrnovací). Nejflexibilnějším řešením jsou nůžkové mříže, které po shrnutí zabírají minimální prostor, takže otvor může zůstat zcela volný a jsou použitelné i všude tam, kde je potřeba zajistit bezbariérový přístup.

Mříže se vyznačují dlouhou životností, vysokou odolností vůči závadám a vyžadují minimální údržbu. Díky speciálním úpravám jsou vhodné i do venkovního prostředí.

Bezpečnostní mříže nabízíme rovněž certifikací pro 2. nebo 3. bezpečnostní třídu dle normy ČSN 1627. K dispozici jsou nejrůznější druhy zamykání, ať už na visací zámek nebo klasickou cylindrickou vložku.

Dokážeme dodat mříž ve Vámi požadovaných rozměrech, tvaru, povrchové úpravě a barvě. Pokud si nevyberete z našich vzorníků, rádi mříž zhotovíme podle Vašeho přání, třeba podle vzoru nebo fotografie.

Také nabízíme sestavené bezpečnostní okenní mříže BURG-WÄCHTER WinProtec. Jedná se o bílé mříže z odolného hliníkového profilu , které jsou vhodné zvláště pro plastová okna. 

mrize

Přizpůsobí se individuálně každé velikosti okna.

1) nerozpojitelné upevnění

2) odolnost proti přeříznutí: otáčivé čepy s ocelovým jádrem znemožňují přeříznutí

3) ukotvení ke zdi nebo oknu z tvrzené oceli

4) možnost úpravy vzdálenosti od fasády

Můžete také využít různých variant mantáže mříží:

1.ve špaletě 2.na fasádě 3.na okenním rámu 4.na křídlo dveří nebo oken

varianty monraze

Dále jsou k dispozici 4 standardní velikosti předem sestavených mříží připravené k okamžité instalaci a také je možnost výroby mříží na míru nebo dodání nesestavené mříže  - pouze v součástkách.

velikost mřížínůžkové mříže

nůžkové mříže

nůžkové mříže

pevné mříže

nůžkové mříže

pevné mříže

nůžkové mříže

nůžkové mříže

pevné mříže

pevné mříže

nůžkové mříže