Kategorie

Kvalitní mazadla na zámky a vložky

I Váš zámek potřebuje péči! Zamykací vložky, ale také zámky, visací zámky či autozámky je potřeba pravidelně ošetřovat vhodným mazadlem (alespoň 1-2x do roka). Mazadlo snižuje tření a chrání tak komponenty zamykacího mechanismu před opotřebením. Zároveň zámek chrání před zanesením prachem a nečistotami, korozí a v zimě působí preventivně proti zamrzání. V této kategorii najdete nejrůznější typy mazadel. Pro ošetření zamykacích vložek jsou nejvhodnější mazadla bez obsahu oleje a grafitu.

Mazadlo Super Lube
204.00
Univerzální víceúčelové mazadlo s částicemi teflonu. Na povrchu ošetřených komponent zanechává vrstvu, která snižuje tření, zabraňuje korozi, odpuzuje nečistoty a chrání před zamrzáním. Prodlužuje životnost zámků a zamykacích vložek, ale má i další využití v domácnosti, mezi kutily i v průmyslu. Nestéká, nevypařuje se, je odolné i vůči slané mořské vodě a zůstává tekuté i v mrazech. Je netoxické a vhodné i pro použití v potravinářském průmyslu.
Mazadlo Super Lube - tuk
Tuk SuperLube je univerzální vysoce odolné víceúčelové mazadlo s částicemi teflonu, které zajišťuje dlouhodobou ochranu proti tření, opotřebení a korozi. Je vhodné pro všechny typy mechanických zařízení a jejich komponent a použití při širokém rozsahu teplot. Je voděodolné, nevodivé, neteče, nekape a nevypařuje se. Je čisté, netoxické a šetrné k životnímu prostředí.
Silikonové mazadlo Super Lube O-Ring
Silikonové mazadlo vhodné pro většinu druhů plastů a gumy. Chrání před vlhkostí, nečistotami, snižuje tření a prodlužuje životnost. Ideální pro ošetřování těsnění. Netoxické a šetrné k životnímu prostředí.
Mazadlo Super Lube DRI FILM
Univerzální mazadlo s částicemi teflonu. Na povrchu ošetřených komponent nezanechává mastný film, ale zcela suchou vrstvu, která snižuje tření, zabraňuje korozi, odpuzuje nečistoty a chrání před zamrzáním. Prodlužuje životnost zámků a zamykacích vložek, ale má i široké další využití v domácnosti, mezi kutily i v průmyslu. Nestéká, nevypařuje se, je odolné vodě, olejům i rozpouštědlům a je vhodné pro použití v širokém rozsahu teplot. Je netoxické a vhodné i pro použití v potravinářském průmyslu.
Mazadlo dormakaba
160.00
Mazadlo na vložky a zámky.
Mazadlo FAB
248.00
Mazadlo na vložky a zámky.
Mazadlo Antigrip
72.00
Suché grafitové mazadlo pro vložky a zámky.
Mazadlo STAR
180.00
Mazadlo pro ošetřování nejen zámků a vložek - snižuje tření, chrání před korozí, usazováním nečistot a zamrzáním, bez barvy a zápachu, bez tuku a silikonu, odolné vůči oxidaci i vodě. Objem 150 ml.
Mazadlo Rivolta T.R.S.
Mazadlo na vložky s důlkovými klíči.
Mazadlo Super Lube pro ochranu kovů
Mazadlo SuperLube pro ochranu kovů je syntetický olej ve spreji, který poskytuje dlouhotrvající ochranu proti reznutí a korozi. Vytváří vlhkost odpuzující vrstvu, která chrání povrch oceli, hliníku a dalších kovů.