Kategorie

Plastová jmenovka na schránku
Náhradní plastová jmenovka pro panelákové schránky a schránky RADIM.
Paneláková schránka STAR
Cenově dostupná klasická schránka používaná nejen v panelových/bytových domech. V povrhu nerez nebo různých barvách laku.
Poštovní schránka Favor
Cenově dostupná kompaktní poštovní schránka vybavená zadním vhozem. Různé barvy.
Poštovní schránka Radim M
Klasická poštovní schránka menšího rozměru za příznivou cenu. Dostupná v povrchu nerez nebo dvou barvách laku.
Poštovní schránka News
Poštovní schránka na noviny vhodná pro kombinaci se schránkami Holiday, Letter a Daily. Vysoká kvalita a odolnost vůči vlivům počasí. Materiál: pozinkovaný ocelový plech, povrchová úprava: vypalovaný lak, barva stříbrná nebo bílá.
Poštovní schránka Radim V
Klasická poštovní schránka většího rozměru za příznivou cenu. Dostupná v povrchu nerez nebo třech barvách laku.
Poštovní schránka Capri
Moderní poštovní schránka s unikátním oblým designem a vysoce lesklým povrchem v antracitové barvě. Tělo schránky je vyrobeno z pozinkované oceli s kvalitní povrchovou úpravou pro vysokou odolnost vůči vlivům počasí a dlouhou životnost. Německá výroba.
Box na noviny
824.00
Stříbrný plastový box na noviny. Vhodný pro použití se schránkami Classico a Swing.
Stojan pro schránku U.S. Mailox
Stojan pro schránku U.S. Mailbox v černé barvě. K zabetonování, včetně upevňovacího materiálu.
Poštovní schránka Pocket
Kvalitní dopisní schránka vhodná pro venkovní použití. Materiál: pozinkovaný plech, povrchová úprava: vypalovaný lak. Různé barvy. Německá výroba.
Poštovní schránka Swing
Kompaktní plastová schránka v bílé nebo stříbrné barvě, s elegantním moderním designem. Německá výroba.
Poštovní schránka Daily
Kvalitní dopisní schránka vhodná pro venkovní použití. Materiál: pozinkovaný lakovaný ocelový plech, různé barvy. Německá výroba.
Poštovní schránka U.S. Mailbox
Klasická schránka amerického typu s červenou vlaječkou značící, že je ve schránce pošta. Různé barvy. Německá výroba.
Poštovní schránka Letter
Menší dopisní schránka z kvalitních materiálů zajišťujících odolnost proti povětrnostním vlivům - vhodná pro použití venku. Různé barvy. Německá výroba.
Poštovní schránka Mail
Kvalitní dopisní schránka vhodná pro venkovní použití za příznivou cenu. Materiál: pozinkovaný ocelový plech s vypalovaným lakem. Dostupná ve třech barvách. Německá výroba.
Poštovní schránka Journal
Dopisní schránka s klasickým jednoduchým vzhledem, vhodná pro venkovní použití. Pozinkovaná ocel s vypalovaným lakem, barva stříbrná, bílá a železo. Německá výroba.
Poštovní schránka Holiday
Venkovní dopisní schránka s "retro" designem. Kvalitní materiály zaručují vysokou odolnost a dlouhou životnost. Dostupná v různých barvách. Německá výroba.
Poštovní schránka Toscana
Moderní designová dopisní schránka vyrobená z oceli s ochranným lakem. Díky kvalitnímu provedení je vhodná i pro použití venku. Je vybavena zarážkou otevírání proti vysypání pošty při otevření schránky. Dostupná ve dvou provedeních. Německá výroba.
Poštovní schránka Leipzig
Prostorná dopisní schránka v úzkém provedení a se zadním vhozem, ideální pro umístění na plot. Vyrobena z galvanizované oceli - vysoce odolná proti vlivům počasí. Německá výroba.
Poštovní schránka Potsdam
Prostorná dopisní schránka na plot, se zadním vhozem. Odolná proti vlivům počasí - ideální pro venkovní použití. Galvanizovaná ocel, povrchová úprava bílá nebo hnědá. Německá výroba.
Poštovní schránka Olymp
Velmi prostorná schránka ideální do venkovního prostředí - s voděodolným kovovým tělem a kvalitním výklopným plastovým víkem. Vnitřní osvětlení zajišťuje pohodlné vybírání pošty i za tmy. Bílá nebo stříbrná. Německá výroba.
Poštovní schránka Oxford
Kvalitní ocelová dopisní schránka s elegantním matným povrchem a nerezovými dveřmi. Vhodná pro venkovní použití. Německá výroba.
Poštovní schránka London
Vysoce kvalitní ocelová poštovní schránka s unikátním designem - tělo s matným černým povrchem a nerezové dveře. Německá výroba.
Poštovní schránka Malaga s osvětleným číslem
Kvalitní poštovní schránka s přihrádkou pro noviny s osvětleným domovním číslem. Schránka je vybavena solárním LED panelem, který slouží jako samostatný zdroj energie, a senzorem stmívání, který večer automaticky rozsvěcí domovní číslo. Prvotřídní materiály a precizní německá výroba zaručují vysokou odolnost vůči vlivům počasí a dlouhou živostnost - na schránku se vztahuje doživotní záruka!
Poštovní schránka Borkum
Vysoce odolná poštovní schránka s extra velkým objemem. Vyrobena z nerezové oceli s transparentním ochranným lakem pro dlouhou životnost i v náročných podmínkách. Německá kvalita.
Zobrazeno 1 až 25 z 31 Záznamů