Kategorie

Kompletní zabezpečení domu, bytu i firmy

Nabízíme kompletní mechanické i elektronické zabezpečení Vašeho domu nebo firmy

V našem e-shopu najdete kompletní sortiment mechanického i elektronického zabezpečení. Nabízíme obyčejné i bezpečnostní klíče ke všem typům zámků a cylindrických vložek a široký sortiment příslušenství ke klíčům jako jsou kroužky, karabiny, rozlišovače, visačky, popruhy na klíče i různé přívěšky atd. Základem našeho sortimentu jsou mechanické i elektronické zámky a zamykací systémy pro zabezpečení jednotlivých dveří i celých objektů nejrůznějších typů a velikostí. U nás najdete řešení pro účinné zabezpečení bytu, rodinného domu, chaty, bytového domu, kanceláře, provozovny, administrativní budovy, továrny, školy nebo třeba rozsáhlého hotelového komplexu. V případě zájmu o realizaci větší zakázky nás prosím kontaktujte, rádi Vám připravíme nabídku a cenovou kalkulaci na míru.

Bezpečnostní vložky a zámky

V našem e-shopu najdete velký výběr zamykacích vložek - jak obyčejné stavební vložky, tak především velice kvalitní vložky s bezpečnostní certifikací, které jsou vhodné pro zabezpečení nejen vstupů do bytů a domů. Na veškeré bezpečnostní vložky v naší nabídce navíc poskytujeme kompletní servis - provádíme opravy, přestavby a servisní úpravy vložek včetně sjednocení více vložek na stejný klíč. Nabízíme také nejrůznější typy zámků jako jsou klasické zadlabací jednobodové i vícebodové zámky, ale také samozamykací zámky, protipožární zámky, panikové zámky, elektromechanické a elektromotorické zámky, nábytkové i schránkové zámky, okenní zámky atd. Samozřejmě nechybí ani visací zámky, motozámky a cyklozámky.

Elektronické zabezpečení

V kategorii elektronického zabezpečení najdete elektronické přístupové systémy pro pohodlné a bezpečné odemykání čipem, kartou, kódem, otiskem prstu nebo smartphonem. Jako doplňkové zabezpečení doporučujeme kvalitní kamery pro použití v interiéru i venku nebo venkovní i domovní alarmy.

Bezpečnostní příslušenství ke dveřím i úschova cenností

Vyberte si ze široké nabídky dveřního příslušenství jako jsou dveřní interiérová kování a bezpečnostní kování, klasická i digitální kukátka, bezpečnostní řetízky, závory a zavírače, elektrické otvírače, stavěče i dveřní závěsy (panty). Doporučujeme také vysoce bezpečné a protipožární trezory a trezory na zbraně, bezpečnostní schránky, pokladny, poštovní schránky a další doplňkové produkty.

Výprodej
Trezor BURG-WÄCHTER Diplomat MTD 35 F60 S
Trezor, odolnost I, protipožár 60 min., na klíč, 161 kg, 625x500x462 mm. Plně funkční, lehce poškrábaný, bez obalu.
Trezor Diplomat
40 511.00
Vysoce bezpečný certifikovaný trezor špičkové kvality - německá výroba. Spolehlivě ochrání Vaše cennosti před krádeží i požárem: vhodný na peníze, dokumenty, šanony, elektronická média, šperky, hodinky a další cennosti i na střelné zbraně. Bezpečnostní třída I, protipožární odolnost 60 minut pro papír - certifikace dle aktuálních evropských bezpečnostních norem. Různé velikosti, odemykání klíčem, kódem i otiskem prstu. Mechanický i elektronický zámek s bezpečnostní certifikací.
Stěnový trezor Diplomat
45 575.00
Trezor Diplomat určený k zazdění. Vysoce odolný trezor s certifikovanou bezpečnostní třídou 1, robustním tělem a vysoce bezpečným zamykacím mechanismem s ochranou proti neoprávněnému otevření. Stěny i dveře navíc doplněny o protipožární vrstvu pro dočasnou ochranu před žárem. Elektronický zámek pro odemykání číselným kódem. Německá výroba.
Trezor na zbraně Ranger 800
Zbraňový trezor německé výroby Ranger 800 s certifikovanou bezpečnostní třídou 1 a s certifikovaným zámkem na klíč nebo na kód a otisk prstu. Do trezoru je možno uložit až osm dlouhých zbraní nebo více krátkých zbraní a munici. Trezor je chráněn před pokusy o neoprávněné otevření a další způsoby napadení, poskytuje i dočasnou ochranu proti požáru. Ideální řešení pro odpovědné uložení zbraní pro střelce, myslivce a lovce.
Termokamera KG 9266-T
66 180.00
Termální bi-spektrální síťová kamera s ochranou IP 66 proti prachu a vodě umožňující automatické bezkontaktní měření tělesné teploty i více osob ve vzdálenosti 0,5-3 m, s možností hlasového výstupu (normální teplota, vysoká teplota) a alarmu při překročení nastavené teploty. Využitelná také pro monitorování vnitřních prostor, například skladů, jako prevence požáru.
Klíčový depozit KeyBox 9000 SC
Nejvyšší řada elektronických klíčových depozitů nabízí bezpečné, inteligentní a flexibilní řešení pro správu klíčového hospodářství či úschovu drobných cenností. Po zadání kódu je klíč automaticky vydán pouze oprávněné osobě. Systém umožňuje identifikaci a tedy monitoring a kontrolu každého jednotlivého klíče. Skříňky v různých provedeních, s možností jednoduchého navyšování kapacity.
Trezor OfficeDoku
96 377.00
Vysoce bezpečný trezor vhodný pro použití jako skříň na dokumenty nebo kartotéka. Certifikace pro bezpečnostní třídu 2 zaručuje vysokou ochranu před vloupáním. Zároveň trezor nabízí certifikovanou odolnost proti požáru - 60 minut pro papír. Trezor je ideální pro uložení většího množství citlivých dokumentů. Dostupný ve variantě se pancéřovaným zámkem na trezorový klíč a nebo s certifikovaným zámkem na kód a otisk prstu.
Trezor Royal
115 979.00
Luxusní vysoce bezpečné trezory a pancéřované skříně pro nejnáročnější. Výběr z pěti certifikovaných úrovní zabezpečení - bezpečnostní třída 1 až bezpečnostní třída 5. Robustní třístěnné tělo, vysoce odolné uzamykací systémy a protipožární vrstva pro maximální ochranu Vašich cenností před krádeží i požárem. Standardně s jedním nebo dvěma certifikovanými zámky na klíč, možnost dodání také s kombinačním zámkem nebo certifikovaným elektronickým zámkem na kód a otisk prstu, včetně kombinace různých typů zamykání.
Zobrazeno 1450 až 1458 z 1458 Záznamů