Kategorie

Zámky na kola i motorky pro ochranu proti krádeži

Jednou z nejoblíbenějších kořistí zlodějů jsou kola, a obzvláště nyní populární elektrokola. Nezapomínejte je proto vždy bezpečně zamknout - nejen, když je ponecháte bez dozoru na cestách, ale i když je odstavíte v garáži nebo sklepě. Totéž platí dvojnásob, pokud máte ještě mnohem dražší motorku nebo skútr. Vyberte si proto z naší nabídky cyklozámků, motozámků a bezpečnostních řetězů a svého dvoukolého miláčka si dobře zamkněte!

Zabezpečení nejen pro cyklisty a motorkáře

Mezi našimi cyklozámky a motozámky najdete klasické lankové zámky na klíč i kód s různou délkou lanka - s kratším lankem i spirálové lankové zámky s větší délkou. Lankové zámky jsou vhodné pro základní zabezpečení jízdních kol, ale lze je využít například i na branky či na zamknutí nářadí. Nabízíme také speciální zámky v délce dva, tři i deset metrů. Ty jsou ideální právě pro zabezpečení zahradního nábytku, sportovního náčiní, pracovního nářadí či jiného vybavení. Extra tenké dlouhé lanko je navíc snadno přenosné a je tak skvělé pro cyklisty i motorkáře na cesty. Snadno jím provléknete bundu, helmu i batoh a jednoduše je tak zajistíte proti krádeži.

Více o zabezpečení kol a motorek...

Spirálový zámek na kolo S710
Spirálový lankový cyklozámek. Včetně držáku na rám kola.
Kódový lankový zámek na kolo BW 440
Lankový zámek na číselný kód. Různé barvy a délky. Vyrobeno v Německu.
Lankový zámek na kolo S720
Klasický lankový cyklozámek, s ocelovým lankem.
Článkový zámek na motorku S750
Článkový zámek na motorku, s důlkovými klíči.
Lankový zámek na kolo BW 240
Cenově dostupný lankový zámek. Různé barvy, délka 50 cm. Německá výroba.
Bezpečnostní řetěz na motorku s alarmem STAR S830
Řetězový zámek STAR S830 s alarmem jako ideální zabezpečení pro vaši motorku, čtyřkolku nebo kolo.
Spirálový zámek na kolo BW 340 180 L
Pevný spirálový lankový zámek s osvětleným klíčem. Včetně držáku na rám kola. Německá výroba.
Bezpečnostní kotva SA1180
Bezpečnostní kotva pro upevnění do stěny nebo do země, s odolným tělem a okem z tvrzené oceli. Včetně 6mm silných čepů. s ochranou proti manipulaci. Vhodná pro kombinaci s lankovými zámky a řetězy např. pro zabezpečení zahradního nářadí a nábytku, branek i kontejnerů, a také kol a motorek.
Dlouhý lankový zámek BW Snap+Lock 300
Dlouhý lankový zámek (3 m) na 3místný číselný kód. S možností nastavení délky. Ideální pro zabezpečení zavazadel, sportovního vybavení, příslušenství ke kolům a motorkám, zahradního nábytku nebo nářadí.
Zámek na brzdový kotouč motorek BW 520
Neonově žlutý kotoučový motozámek pro motorky, elektrokola a skútry s brzdovými kotouči. Čep o síle 5 mm vhodný pro většinu brzdových kotoučů. Velmi snadné použití. Dodáván se dvěma klíči, pouzdrem a reminder cablem.
Spirálový zámek na kolo BW 1260
Pevný spirálový lankový zámek. Včetně držáku na rám kola. Německá výroba.
Bezpečnostní řetěz na motorku BW SKM
Bezpečnostní řetěz na motorku z tvrzené oceli, odolný proti přeříznutí a přestřižení, v textilním pouzdře. Různé délky. Německá výroba.
Dlouhý lankový zámek BW Snap+Lock 200
Dlouhý lankový zámek (2 m) na 4místný číselný kód. S možností nastavení délky. Ideální pro zabezpečení zavazadel, sportovního vybavení, příslušenství ke kolům a motorkám, zahradního nábytku nebo nářadí.
Skládací kódový zámek na kolo BW 745C 70
Skládací cyklozámek na číselný kód. Vysoce odolné provedení z tvrzené oceli potažené plastem. Včetně pouzdra s držákem na rám kola. Vyrobeno v Německu.
Zámek na brzdový kotouč motorky s alarmem STAR S940
Kotoučový motozámek s alarmem vhodný pro kotoučové brzdy motorek, čtyřkolek a dalších vozidel.
Bezpečnostní řetěz na motorku BW 280 C 90 s kódovým zámkem
Vysoce odolný bezpečnostní řetěz na motorku se zámkem na číslený kód. Řetěz je krytý textilním pouzdrem pro ochranu laku motorky. Německá výroba.
Dlouhý spirálový zámek BW 750 s očky
Extra dlouhé bezpečnostní lanko s oky, v různých délkách. Vhodné pro zabezpečení zavazadel, helmy, bundy a dalšího příslušenství k motorce, nářadí, zahradního nábytku a vybavení.
Zámek na brzdový kotouč motorky S740
Zámek na kotoučovou brzdu motorek a skútrů, s trubkovým klíčem.
Spirálový zámek na kolo S715
Cenově dostupný klasický spirálový cyklozámek z naší ekonomické STAR. Černá barva.
Spirálový zámek na kolo BW 1550
Mimořádně pevný spirálový lankový zámek se zakrytým otvorem pro klíč o délce 150 cm.
Lankový zámek na kolo 7318T
Lankový zámek 180 cm. Zamykání na klíč.
Skládací zámek na kolo BW 730 80
Skládací cyklozámek s odemykáním na klíč. Vysoce odolné provedení z tvrzené oceli potažené plastem. Včetně pouzdra s držákem na rám kola. Různé barvy. Vyrobeno v Německu.
Bezpečnostní řetěz na motorku s kódovým zámkem S840
Bezpečnostní ocelový řetěz s textilním pouzdrem - ochrana proti poškrábání laku kola nebo motorky. S odemykáním na 5místný číselný kód. Ekonomická řada STAR.
Dlouhý lankový zámek BW Snap+Lock 715
Velice praktický zámek malých rozměrů s dlouhým tenkým lankem (délka 135 cm), které lze kompletně svinout do těla zámku. Jednoduchý způsob zabezpečení zavazadel, sportovního vybavení, dětských kočárků a dalších předmětů.
Spirálový zámek na kolo BW 1360
Pevný spirálový lankový cyklozámek s praktickým držákem na rám kola. S délkou zámku 180 cm lze zabezpečit i více kol najednou.
Bezpečnostní kotva SA1280
Bezpečnostní kotva s možností připevnění do země nebo do zdi, ve tvaru písmene U. Materiál tvrzená ocel, síla 6 mm. Upevnění 10mm silnými čepy s ochranou proti manipulaci. Ideální pro kombinaci s lankovými zámky a řetězy např. pro zabezpečení kol, motorek, zahradního nářadí a nábytku, branek i kontejnerů.
Lankový zámek na kolo BW 340 L
Pevný lankový cyklozámek s osvětleným klíčem pro snadnější odemykání ve tmě. S automatickým zamykáním Německá výroba.
Bezpečnostní řetěz na motorku BW SKM s visacím zámkem Atlantic
Sada bezpečnostního řetězu a odolného visacího zámku. Řetěz na motorku SKM z tvrzené oceli, odolný proti přeříznutí a přestřižení, v textilním pouzdře. Odolný visací zámek BW 217 F Ni Atlantic s pevným mosazným tělem, plastovým pláštěm, nerezavějícím zamykacím mechanismem a nerezovým třmenem s dvojitou západkou. Německá výroba.

Bezpečnostní řetězy na motorky

Bezpečnostní řetězy se silnými články z tvrzené oceli se hodí nejen pro zabezpečení Vašeho motocyklu nebo skútru, ale i jízdního kola. Vybírat totiž můžete z různých délek a tlouštěk řetězů. Řetězy jsou vždy potažené pouzdrem z odolné textilie, která chrání lak Vaší motorky či kola před otlučením a poškrábáním. Pořiďte si řetěz, jaký Vám vyhovuje - v kombinaci s visacím zámkem a nebo s integrovaným zámkem na klíč či kód. Velmi oblíbený je bezpečnostní řetěz s alarmem, který nejen ochrání motorku nebo kolo před krádeží, ale navíc při pokusu o jakoukoliv manipulaci se zamčeným řetězem spustí hlasitý alarm. Bezpečnostní řetěz volte raději delší - vždy je lepší motorky i kola přivázat k dobře upevněnému předmětu, například k zábradlí, sloupu nebo stromu.

Pro každého něco: skládací zámky, bezpečnostní kotvy, zámky na brzdový kotouč

Zajímavou alternativou k bezpečnostním řetězům jsou takzvané skládací zámky tvořené z pevných kovových částí spojených do řetězu. Jejich výhodou je možnost snadného složení do pouzdra a pohodlná přeprava, třeba na rámu kola. Veškeré typy zámků a řetězů je možno kombinovat s bezpečnostními kotvami pevně uchycenými do země nebo stěny. Pro rychlé zabezpečení motorky nebo skútru zvláště při krátkých zastávkách po cestě jsou velmi populární zámky na brzdový kotouč. Jsou malé, lehké, skladné a snadno se s nimi manipuluje. Zvolit můžete i variantu s alarmem, který nejen odradí zloděje, ale také Vás upozorní, abyste zámek před jízdou nezapomněli sundat.