Hit cyklistické sezóny: skládací zámky

Zima je konečně za námi a tak mnoho z nás vyráží na výlety na kole. Ať už jedete kamkoliv, nezapomeňte své kolo zabezpečit pokaždé, když je necháváte bez dozoru.

Využít můžete klasické lankové cyklozámky, kterých v naší nabídce naleznete řadu variant a provedení v různých cenových relacích. Aktuálním hitem jsou ale tzv. skládací cyklozámky. Proč?

  • Díky možnosti složení zabírají zámky velmi málo místa
  • Praktickým držákem je můžete připevnit na rám kola - zámek tak můžete neustále vozit s sebou
  • Kvalitní provedení (tvrzená ocel) zajistí, že zámek odolá i náročným venkovním podmínkám, zatímco plastový kryt chrání Vaše kolo před poškráváním

Skládací zámek si můžete pořídit ve variantě s klasickým nebo osvětleným klíčem (což určitě oceníte, pokud jste zvyklí jezdit za šera nebo za tmy). A pokud se bojíte, abyste klíč neztratili, doporučujeme provedení s odemykáním na číselný kód.

Skládací zámky jsou vyrobené z velmi odolných materiálů a hodí se pro zabezpečení všech jízdních kol, ale i skútrů a menších motorek. K zakoupení přímo v našem e-shopu!

skládací cyklozámky

  • 28 bře, 2019
  • 0 Komentáře


Diskuse

Poznámka: HTML není překládáno!
Chcete inspiraci?
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace