Kategorie

Pro vstupní dveře se používají bezpečnostní kování, která jsou jedním ze základních bezpečnostních prvků bezpečnostních vchodových dveří. Od interiérových kování se liší svou konstrukcí a mnohem vyšší odolností. Poznáte je tak, že na venkovní straně dveří nemají viditelné upevňovací šrouby. V naší nabídce si můžete vybrat z různých klasických i moderních modelů tak, aby se kování hodilo ke stylu Vašich dveří a vchodu. Nechybí vysoce kvalitní kování s bezpečnostní certifikací a kování se zvýšenou odolností vhodná pro objekty s vysokým zatížením (s vysokou frekvencí průchodů), která vydrží i časté mechanické namáhání.

Bezpečnostní kování BK621 s překrytem
Úzké bezpečnostní kování s překrytem vložky. Rozteč 92 mm, provedení klika-klika, povrchová úprava elox hliník nerez (irox).
Bezpečnostní kování Austin s překrytem
Moderní bezpečnostní kování vhodné pro vchodové a bytové dveře. V matně černé povrchové úpravě. Rozteč 72, 90 a 92 mm, provedení na vložku - s bezpečnostním překrytem. Verze klika-klika nebo klika-madlo.
Bezpečnostní kování Trondheim s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. Robustní provedení pro objekty s velkým zatížením, odolný povrch nerez. S certifikací pro 3. bezpečnostní třídu - vhodné pro vstupy do bytů, bytů i firemních objektů. Provedení klika - koule nebo klika - klika. Rozteč 72, 90 nebo 92 mm.
Bezpečnostní kování Marseille s překrytem RC 3
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. Certifikace ve 3. bezpečnostní třídě - ideální pro vstupy do bytů, domů i firemních objektů. Vysoce odolné provedení vhodné pro objekty s vysokým zatížením. Provedení klika - koule nebo klika - klika, rozteč 72, 90 nebo 92 mm. Povrch nerez nebo stříbrný eloxovaný hliník.
Výprodej
Bezpečnostní kování R1 oblé s překrytem
Bezpečnostní kování oblé s překrytem, provedení klika-madlo, rozteč 90 mm, povrch matný titan.
Výprodej
Bezpečnostní kování Secur s překrytem
Bezpečnostní kování, povrch leštěná mosaz. Rozteč 92 mm, provedení klika-klika. S překrytem vložky.
Bezpečnostní kování Marseille s překrytem RC 4
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. Certifikace ve 4. bezpečnostní třídě - maximální bezpečnost vhodná pro vstupy do bytů, domů i firemních objektů. Vysoce odolné provedení vhodné pro objekty s vysokým zatížením. Provedení klika - koule nebo klika - klika, rozteč 90 mm. Nerezový povrch s dlouhou životností.
Zobrazeno 25 až 32 z 32 Záznamů