Bezpečnostní kování

Bezpečnostní kování jsou nezbytná pro zabezpečení vstupních dveří

Bezpečnostní kování je nedílnou součástí každých vstupních a bezpečnostních dveří. Používají se pro vstupy do bytů, rodinných domů, bytových domů, vchody do firemních objektů a na všech vstupních i vnitřních dveřích, kde je potřeba zabezpečení proti vloupání a vniknutí neoprávněných osob.

Od interiérových kování se bezpečnostní kování liší svou konstrukcí a mnohem vyšší odolností proti vloupání. Na první pohled tyto dva typy kování snadno rozlišíte - na venkovní straně dveří nemají bezpečnostní kování viditelné upevňovací šrouby. Správně nainstalované bezpečnostní kování chrání zamykací vložku před napadením. Zvláště vysokou ochranu poskytují kování s bezpečnostním překrytem vložky. Při jejich použití je čelo vložky zcela zakryté s výjimkou úzkého otvoru pro klíč. Vložka je tak ještě lépe chráněna před poškozením a neoprávněnou manipulací (např. odvrtáním, vytržením, rozlomením)

Všechna námi nabízená bezpečnostní kování se vyznačují vysokou odolností proti mechanickému poškozenía zajistí bezpečí pro Váš domov či firmu a majetek. Nabízíme dveřní kování s certifikací pro 3. i 4. bezpečnostní třídu. 4. bezpečnostní třída představuje nejvyšší stupeň ochrany, který pro své dveře můžete zvolit.

Pro vstupy do bytových domů a pro všechny ostatní objekty s vysokou frekvencí průchodů doporučujeme volit kování se zvýšenou odolností, která jsou konstruována tak, aby měla dlouhou životnost a spolehlivě fungovala i při častém mechanickém namáhání i nešetrném zacházení. Častému používání je přizpůsobena i kvalitní povrchová úprava s vysokou odolností proti poškození.

Bezpečnostní dveřní kování nabízíme převážně v klasickém štítovém provedení (jeden štít s otvorem pro kliku a pro vložku). Vybírat můžete, dle nejčastějšího způsobu používání a zamykání dveří, z varianty s klikou na obou stranách nebo s klikou na jedné (vnitřní) straně a s koulí či jiným typem madla na straně druhé (venkovní).

V nabídce máme různé typy bezpečnostního kování od klasických, rustikálních až po moderní kování. Vyberte si takové bezpečnostní kování, které bude hodit ke stylu vašich vchodových dveří a exteriéru, a zároveň bude chránit nejen Vás, ale i váš majetek.