Kategorie

Bezpečnostní kování jsou nezbytná pro zabezpečení vstupních dveří

Bezpečnostní kování je nedílnou součástí každých vstupních a bezpečnostních dveří. Používají se pro vstupy do bytů, rodinných domů, bytových domů, vchody do firemních objektů a na všech vstupních i vnitřních dveřích, kde je potřeba zabezpečení proti vloupání a vniknutí neoprávněných osob.

Od interiérových kování se bezpečnostní kování liší svou konstrukcí a mnohem vyšší odolností proti vloupání. Na první pohled tyto dva typy kování snadno rozlišíte - na venkovní straně dveří nemají bezpečnostní kování viditelné upevňovací šrouby. Správně nainstalované bezpečnostní kování chrání zamykací vložku před napadením. Zvláště vysokou ochranu poskytují kování s bezpečnostním překrytem vložky. Při jejich použití je čelo vložky zcela zakryté s výjimkou úzkého otvoru pro klíč. Vložka je tak ještě lépe chráněna před poškozením a neoprávněnou manipulací (např. odvrtáním, vytržením, rozlomením)

Všechna námi nabízená bezpečnostní kování se vyznačují vysokou odolností proti mechanickému poškozenía zajistí bezpečí pro Váš domov či firmu a majetek. Nabízíme dveřní kování s certifikací pro 3. i 4. bezpečnostní třídu. 4. bezpečnostní třída představuje nejvyšší stupeň ochrany, který pro své dveře můžete zvolit.

Pro vstupy do bytových domů a pro všechny ostatní objekty s vysokou frekvencí průchodů doporučujeme volit kování se zvýšenou odolností, která jsou konstruována tak, aby měla dlouhou životnost a spolehlivě fungovala i při častém mechanickém namáhání i nešetrném zacházení. Častému používání je přizpůsobena i kvalitní povrchová úprava s vysokou odolností proti poškození.

Bezpečnostní dveřní kování nabízíme převážně v klasickém štítovém provedení (jeden štít s otvorem pro kliku a pro vložku). Vybírat můžete, dle nejčastějšího způsobu používání a zamykání dveří, z varianty s klikou na obou stranách nebo s klikou na jedné (vnitřní) straně a s koulí či jiným typem madla na straně druhé (venkovní).

V nabídce máme různé typy bezpečnostního kování od klasických, rustikálních až po moderní kování. Vyberte si takové bezpečnostní kování, které bude hodit ke stylu vašich vchodových dveří a exteriéru, a zároveň bude chránit nejen Vás, ale i váš majetek.

Bezpečnostní kování OVAL s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. 3. bezpečnostní třída, vhodné např. pro vstupní dveře domů a bytů. Provedení klika - koule nebo klika - klika. Rozteč 72, 90 nebo 92 mm. Povrch stříbrný nebo bronzový eloxovaný hliník nebo nerez.
Bezpečnostní kování Austin s překrytem
Moderní bezpečnostní kování vhodné pro vchodové a bytové dveře. V matně černé povrchové úpravě. Rozteč 72, 90 a 92 mm, provedení na vložku - s bezpečnostním překrytem. Verze klika-klika nebo klika-madlo.
Bezpečnostní kování Luxembourg bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. Vhodné pro vchodové dveře. Rozteč 92 mm, provedení klika - koule nebo klika - klika. Povrch bronzový nebo nerezový eloxovaný hliník nebo bílá.
Bezpečnostní kování Birmingham bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. Vhodné pro vstupní dveře. Provedení klika - klika nebo klika - madlo. Rozteč 72, 90 nebo 92 mm. Povrch stříbrný nebo bronzový eloxovaný hliník.
Bezpečnostní kování BK301 bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. Provedení klika-klika, rozteč 72 a 90 mm, povrch elox hliník stříbrný a nerez (irox).
Výprodej
Bezpečnostní kování Prestige Plus s překrytem
Bezpečnostní kování s překrytem vložky, provedení klika-madlo nebo klika-klika, rozteč 90 mm. Povrch elox hliník stříbrný nebo bronzový.
Bezpečnostní kování Austin bez překrytu
Moderní bezpečnostní kování vhodné pro vchodové a bytové dveře. Matně černá povrchová úprava. Rozteč 92 mm, provedení na vložku, klika-klika nebo klika-madlo.
Bezpečnostní kování OVAL bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. 3. bezpečnostní třída, vhodné např. pro vstupy do bytů a domů. Rozteč 72, 90 nebo 92 mm, provedení klika - koule nebo klika - klika. Povrch stříbrný nebo bronzový eloxovaný hliník nebo nerez.
Bezpečnostní kování BK325 s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. Provedení klika-madlo, rozteč 72 a 90 mm, povrch elox hliník stříbrný a nerez (irox).
Bezpečnostní kování AXA BETA s překrytem
Bezpečnostní štítové dveřní kování s překrytem vložky - 3. bezpečnostní třída. S robustní konstrukcí a v odolném povrchu inox elox. Provedení klika-madlo, rozteč 72, 90 a 92 mm.
Bezpečnostní kování BK601 bez překrytu
Úzké bezpečnostní kování s roztečí 92 mm, provedení klika-klika, povrchová úprava elox hliník nerez (irox).
Bezpečnostní kování 802/807
Dveřní kování ve 3. bezpečnostní třídě. Provedení klika-madlo nebo klika-klika, povrch lesklý chrom. Rozteč 72 a 90 mm.
Bezpečnostní kování Oval S1/S4 s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. S certifikací pro 3. bezpečnostní třídu, vhodné např. pro vstupní dveře domů a bytů. Odolné nerezové provedení. Varianta klika - koule nebo klika - klika. Rozteč 72 nebo 90 mm.
Bezpečnostní kování R1/R4 s překrytem
Bezpečnostní kování na vstupní dveře, s bezpečnostním překrytem vložky. Provedení klika-madlo nebo klika-klika, rozteč 72 nebo 90 mm, povrch chrom.
Bezpečnostní kování BK621 s překrytem
Úzké bezpečnostní kování s překrytem vložky. Rozteč 92 mm, provedení klika-klika, povrchová úprava elox hliník nerez (irox).
Výprodej
Bezpečnostní kování Tekno s překrytem
Bezpečnostní kování s překrytem vložky. Provedení klika-madlo, povrch matný nikl, leštěná mosaz nebo antická mosaz. Rozteč 72, 90, 92 mm.
Výprodej
Bezpečnostní kování R1
Bezpečnostní kování na vstupní dveře, s bezpečnostním překrytem vložky. Provedení klika-madlo, rozteč 72 mm, povrch antická hnědá.
Bezpečnostní kování London s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. 3. bezpečnostní třída - vhodné např. i pro vchody do bytů a domů. Rozteč 92 mm, provedení klika - klika nebo klika - madlo. Povrch stříbrný nebo bronzový eloxovaný hliník nebo bílá.
Bezpečnostní kování BK305 bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. Provedení klika-madlo, rozteč 72 a 90 mm, povrch elox hliník stříbrný a nerez (irox).
Výprodej
Bezpečnostní kování R1 oblé s překrytem
Bezpečnostní kování oblé s překrytem, provedení klika-madlo, rozteč 90 mm, povrch matný titan.
Výprodej
Bezpečnostní kování Astra 802/90 bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. Provedení klika-madlo, rozteč 90 mm.
Bezpečnostní kování Alt-Wien s překrytem
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. Mosazné provedení. Varianta klika - koule nebo klika - klika. Rozteč 72, 90 nebo 92 mm.
Bezpečnostní kování Marseille s překrytem RC 3
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. Certifikace ve 3. bezpečnostní třídě - ideální pro vstupy do bytů, domů i firemních objektů. Vysoce odolné provedení vhodné pro objekty s vysokým zatížením. Provedení klika - koule nebo klika - klika, rozteč 72, 90 nebo 92 mm. Povrch nerez nebo stříbrný eloxovaný hliník.
Výprodej
Bezpečnostní kování Sicura/Entero
Bezpečnostní kování s překrytem vložky, provedení klika-madlo. Rozteč 90 nebo 92 mm. Povrch matný nikl.
Bezpečnostní kování R1/72/O/M
Bezpečnostní kování s překrytem vložky, 3. bezpečnostní třída. Provedení klika-madlo, rozteč 72 mm.
Bezpečnostní kování Exclusive R1/R4 oválné
Nerezové bezpečnostní kování s překrytem vložky, 3. bezpečnostní třída. Provedení klika-madlo nebo klika-klika, rozteč 72 nebo 92 mm.
Bezpečnostní kování London bez překrytu
Bezpečnostní štítové kování bez překrytu vložky. 3. bezpečnostní třída - vhodné např. i pro vchody do bytů a domů. Rozteč 92 mm, provedení klika - klika nebo klika - madlo. Povrch stříbrný nebo bronzový eloxovaný hliník nebo bílá.
Bezpečnostní kování Marseille s překrytem RC 4
Bezpečnostní štítové kování s překrytem vložky. Certifikace ve 4. bezpečnostní třídě - maximální bezpečnost vhodná pro vstupy do bytů, domů i firemních objektů. Vysoce odolné provedení vhodné pro objekty s vysokým zatížením. Provedení klika - koule nebo klika - klika, rozteč 90 mm. Nerezový povrch s dlouhou životností.