Kategorie

Jedním z našich hlavních dodavatelů zamykacích vložek je CISA, největší výrobce cylindrických vložek v Evropě. Všechny bezpečnostní vložky CISA mají vysokou odolnost proti vloupání. Jsou tak vhodné i pro vstupní dveře bytů nebo rodinných domů, zkrátka všude, kde potřebujete zajistit maximální bezpečnost.

Vložky CISA nabízejí špičkovou kvalitu a spolehlivě tak zabezpečí Vaše dveře.

  • Řada vložek CISA používá důlkové klíče, se kterými mají zloději méně zkušeností. Výhodou pro Vás pak je, že tyto klíče nemají žádné ostré zuby a netrhají kapsy.
  • Některé vložky CISA jako jedny z mála na trhu nabízejí ochranu před rozlomením, jednou z nejčastějších technik zlodějů. Tato ochrana je navíc snadno viditelná na obou stranách vložky a většinu zlodějů tak odradí na první pohled.
  • Pokud si pořídíte takto kvalitní vložku, nemusíte již investovat do drahého kování s bezpečnostním překrytem. I s běžným bezpečnostním kováním pak budou Vaše dveře bezpečné.

Vybrali jsme pro Vás:

CISA AP4 S

Nejnovější přírůstek v řadě vložek CISA. Nabízí špičkovou ochranu i před zkušenými zloději a designový důlkový klíč.

Cena od: 3 029 Kč

CISA C3000

Kvalitní vložka ve 3. bezpečnostní třídě s klasickým zubovým klíčem. Skvělý poměr odolnosti a ceny.

Cena od: 1 157 Kč

CISA C2000

Jedna z nejlevnějších vložek s bezpečnostní certifikací na českém trhu. Nabízí základní zabezpečení a nízkou cenu.

Cena od: 405 Kč

Která vložka CISA je pro Vás ta správná?

Srovnání vložek CISA

Bezpečnostní vložka CISA ASIX
Vložka ve 3. bezpečnostní třídě, s ochranou proti vyhmatání a odvrtání. S prodlouženými důlkovými klíči. Klíče jsou volně kopírovatelné. | Nezapomeňte v poli VARIANTA vybrat správnou délku vložky! Návod na změření vložky najdete níže.
Bezpečnostní vložka CISA AP4 S
Vložka s certifikací pro 4. bezpečnostní třídu, s patentovanou a právní ochranou před neoprávněným kopírováním klíče, odolná proti vyhmatání, odvrtání, bumpingu i rozlomení. S prodlouženými důlkovými klíči. | Nezapomeňte v poli VARIANTA vybrat správnou délku vložky! Návod na změření vložky najdete níže.
Bezpečnostní vložka CISA C3000
Bezpečnostní vložka s časově neomezenou právní ochranou klíče. 3. bezpečnostní třída, při kombinaci s kováním s bezpečnostním překrytem 4. bezpečnostní třída. S ochranou proti vyhmatání, odvrtání a bumpingu. | Nezapomeňte v poli VARIANTA vybrat správnou délku vložky! Návod na změření vložky najdete níže.
Bezpečnostní vložka CISA C2000
Cenově dostupná bezpečnostní vložka ve 3. bezpečnostní třídě, s ochranou proti vyhmatání a odvrtání. Klíče lze volně kopírovat. | Nezapomeňte v poli VARIANTA vybrat správnou délku vložky! Návod na změření vložky najdete níže.
Bezpečnostní vložka CISA C3000 S
Bezpečnostní vložka s časově neomezenou právní ochranou klíče. 3. bezpečnostní třída, při kombinaci s kováním s bezpečnostním překrytem 4. bezpečnostní třída. S ochranou proti vyhmatání, odvrtání, bumpingu a rozlomení. | Nezapomeňte v poli VARIANTA vybrat správnou délku vložky! Návod na změření vložky najdete níže.
Bezpečnostní vložka CISA ASTRAL S
Vložka ve 3. bezpečnostní třídě, s důlkovými klíči. Vybavená ochranou proti vyhmatání, odvrtání, bumpingu a rozlomení. Klíče lze volně kopírovat. | Nezapomeňte v poli VARIANTA vybrat správnou délku vložky! Návod na změření vložky najdete níže.

ZOBRAZIT VŠECHNY BEZPEČNOSTNÍ VLOŽKY