Kategorie

Valentýn

Valentýn je tu už za pár dní. Jste na něj připraveni? Pokud také patříte k těm, kteří stále nemají dárek, zastavte se u nás! V naší nabídce najdete spoustu krásných a zároveň praktických drobností s valentýnskými motivy. Zastavte se na naší pobočce a potěšte své milované třeba originálním klíčem, visacím zámkem nebo přívěškem s vyrytým vzkazem a nebo si ideální dárek pořiďte jednoduše v našem e-shopu!

Naše tipy:

Kroužek na klíče - srdce
Kovový kroužek na klíče ve tvaru srdce o průměru 30 mm. Ozdobte svůj svazek klíčů originálním kroužkem nejen pro zamilované.
Přívěšek LED
45.00
Barevný rozlišovač na klíče s LED světlem, s ním se trefíte do zámku i v té největší tmě.
Výprodej
Přívěšek - srdce
Masivní kovový přívěšek na klíče ve tvaru srdce, na který si můžete nechat vygravírovat vlastní text, vhodný jako dárek k Valentýnu pro zamilované.
Popruh na klíče s motivem
Barevný popruh na klíče, s různými motivy.
Přívěsek pro páry
Potěšte svou polovičku přívěskem pro páry.
Visací zámek BW 771 F Red Heart
Bílý visací zámek s motivem srdce, vhodný ke gravírování na zadní stranu. Pevné hliníkové tělo, třmen z tvrzené oceli s dvojitou západkou, nerezavějící vnitřní mechanismus. Německá výroba.
Přívěsek - srdce pro pár
Potěšte svou polovičku přívěskem pro páry. Dva přívěsky s rozděleným srdcem.
Visací zámek BW 771 F Love
Kvalitní červený visací zámek vhodný ke gravírování. Pevné hliníkové tělo s červenou povrchovou úpravou, nerezavějící vnitřní mechanismus, třmen z tvrzené oceli s dvojitou západkou. Německá výroba.

Valentýnský mix