Trezory BURG-WÄCHTER s certifikací pro bezpečnou úschovu dokumentů, hotovosti, dokladů, šperků a ostatních cenností i zbraní

Trezory a sejfy jsou určeny pro úschovu předmětů, u kterých je potřeba zabránit přístupu neoprávněným osobám a chránit je před krádeží, neoprávněným použitím nebo poškozením. Peníze, zvláště větší objem hotovosti, ceniny, veškeré důležité papírové dokumenty i dokumenty a další soubory na elektronických médiích, drahé šperky, hodinky a jiné cennosti, ale například také důležité klíče je nutné ukládat do bezpečného trezoru, který je spolehlivě ochrání jak před rizikem vloupání, tak i před poškozením v případě požáru.

Nabízíme řadu trezorů různých úrovní bezpečnosti od německého výrobce BURG-WÄCHTER, od cenově dostupných sejfů až po vysoce odolné trezory s certifikací bezpečnostní třídy a nebo protipožární odolnosti. Speciálními kategoriemi, které v nabídce najdete, jsou kancelářské trezory, skříně na zbraně a trezory pro hotelové hosty.

U většiny trezorů lze volit mezi zamykáním na mechanický trezorový klíč a elektronickým zámkem na kód a nebo kód a otisk prstu, což je moderní a vysoce bezpečné řešení. U trezorů nejvyšších tříd je možné kombinovat více zámků (i různého typu). Trezory lze rozdělit na samostatně stojící, nábytkové (montované do skříní, pracovních stolů apod.) a stěnové (určené k zazdění do zdi, případně podlahy).

Více informací:

Trezory BURG-WÄCHTER