Kategorie

KeyBox je elektronický klíčový depozit neboli schránka s elektronickým zámkem pro snadnou správu klíčového hospodářství. Schránky KeyBox jsou dostupné v základní řadě Basic nebo pokročilejší verzi System. U varianty System lze ke správě použít speciální software. Řada Expansion pak slouží k rozšíření stávajícího systému z řady Basic nebo System o další schránky.

Klíčový depozit KeyBox 9000 B
Elektronické klíčové depozity z řady Basic nabízí jednoduché, bezpečné a flexibilní řešení pro správu klíčového hospodářství či úschovu drobných cenností. Po zadání kódu je klíč automaticky vydán pouze oprávněné osobě. Skříňky KeyBox jsou dostupné v různých provedeních, s možností jednoduchého navyšování kapacity.
Klíčový depozit KeyBox 9000 E
Klíčové depozity KeyBox z řady Expansion jsou skříňky sloužící k rozšíření systémů ze schránek KeyBox řady Basic nebo System. Umožňují jednoduché navýšení kapacity systému klíčových depozitů o další přihrádky nebo háčky na klíče. Klíčové depozity KeyBox nabízí jednoduché a bezpečné řešení pro správu klíčového hospodářství či úschovu drobných cenností. Po zadání kódu je klíč automaticky vydán pouze oprávněné osobě. Skříňky KeyBox jsou dostupné v různých provedeních, s možností jednoduchého navyšování kapacity.
Klíčový depozit KeyBox 9000 S
Elektronické klíčové depozity z řady System nabízí bezpečné, inteligentní a flexibilní řešení pro správu klíčového hospodářství či úschovu drobných cenností. Po zadání kódu je klíč automaticky vydán pouze oprávněné osobě. Systém umožňuje také nastavování časových oken, sledování historie či použití stejného kódu pro více schránek. Skříňky KeyBox jsou dostupné v různých provedeních, s možností jednoduchého navyšování kapacity.
Software pro klíčové depozity KeyWin Light
Software pro usnadnění správy systému klíčových depozitů KeyBox z řady System. Umožňuje snadnou správu uživatelských přístupových práv, nastavování časových oken, sledování historie i úpravu nastavení systému. Přenos dat mezi skříňkou a PC probíhá pomocí USB flash disku.