Kategorie

Štítová kování pro Vaši domácnost i kancelář

Štítová interiérová kování jsou typem kování pro dveře ve vnitřních prostorech objektu. Štít kování na vnitřní i vnější straně dveří je vyroben z jednoho kusu, ve kterém je otvor pro kliku a zároveň pro klíč. Existují tři základní varianty: na klíč (tato verze se označuje BB), pro cylindrickou vložku (lidově také „fabku“, verze PZ) nebo se zamykáním WC (typ používaný pro toalety a koupelny). Před nákupem štítového dveřního kování musíte vždy znát rozteč, tedy vzdálenost mezi osou otáčení kliky a osou otáčení klíče. Rozteč je dána zadlabacím zámkem, který je ve dveřích namontován.

V našem e-shopu najde kování s různým tvarem štítu – s oválným, hranatým či různě zdobeným štítem – a s různými tvary kliky. Velmi důležité je věnovat pozornost výběru správného tvaru kliky pro pohodlný úchop a příjemnější otevírání dveří. Můžete vybírat z velkého množství typů provedení, barevnosti a materiálů a štítové kování tak dokonale sladit se stylem interiéru. Pokud máte rádi rustikální styl, retro prvky, či dáváte přednost modernímu interiéru, u nás vždy vyberete vhodné štítové kování, které bude vyhovovat Vašemu vkusu.

Interiérové kování Elegant
Klasické štítové kování pro interiérové dveře v povrchu leštěná mosaz. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC a nebo klika - koule na cylindrickou vložku. Rozteč 72 nebo 90 mm.
Interiérové kování Birmingham
Klasické štítové kování pro interiérové dveře. Rozteč 72 nebo 90 mm, provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC nebo klika - madlo na cylindrickou vložku. Povrch stříbrný nebo bronzový eloxovaný hliník.
Interiérové kování Viola
Štítové kování pro interiérové dveře v povrchu stříbrný hliník. Provedení klika - klika na klíč, na cylindrickou vložku nebo WC a nebo klika - koule na cylindrickou vložku. Rozteč 72 nebo 90 mm.
Interiérové kování Löffel
Štítové kování pro interiérové dveře, klasický design, provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC. Rozteč 72 nebo 90 mm. Povrch leštěná nebo patinovaná mosaz.
Interiérové kování Monet
Štítové kování pro interiérové dveře. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC a nebo klika - koule na cylindrickou vložku. Rozteč 72 nebo 90 mm. Povrch stříbrný nebo bronzový eloxovaný hliník.
Interiérové kování Vienetta
Štítové kování pro interiérové dveře. Jednoduchý elegantní design. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC nebo klika - koule na cylindrickou vložku. Rozteč 72 nebo 90 mm.
Výprodej
Interiérové kování Laura
Interiérové kování v provedení na vložku, na klíč nebo WC, rozteč 72, 85 nebo 90 mm. Různé povrchové úpravy.
Výprodej
Interiérové kování Element
Štítové interiérové kování pro vložku, na klíč nebo WC. Rozteč 72 mm, povrch česaný bronz.
Interiérové kování Ibiza
Štítové kování s jednoduchým moderním designem pro interiérové dveře. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC. Rozteč 72 nebo 90 mm. Povrch stříbrný nebo bronzový eloxovaný hliník.
Interiérové kování Alt-Wien
Klasické štítové kování pro interiérové dveře v povrchu leštěná nebo patinovaná mosaz. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC a nebo klika - madlo na cylindrickou vložku. Rozteč 72 nebo 90 mm.
Výprodej
Interiérové kování Universal
Štítové interiérové kování, provedení na vložku, rozteč 90 mm, povrch elox hliník stříbrný.
Interiérové kování 804
Štítové interiérové kování na vložku, provedení klika-madlo nebo klika-klika, rozteč 72 nebo 90 mm. Povrch chrom.
Interiérové kování Violetta
Štítové kování pro interiérové dveře s jednoduchým designem. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC a klika - madlo na cylindrickou vložku. Rozteč 72 a 90 mm. Povrch leštěná mosaz.
Interiérové kování Ballade
Štítové kování s klasickým designem pro interiérové dveře v povrchu patinovaná mosaz. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC. Rozteč 72 a 90 mm.
Interiérové kování Metro
Štítové kování pro interiérové dveře. Jednoduchý moderní design a odolný povrch nerez. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC nebo klika - koule na cylindrickou vložku.
Výprodej
Interiérové kování Ikarus
Štítové interiérové kování v provedení na vložku, WC nebo bez otvoru, povrch leštěná mosaz nebo antická mosaz, rozteč 72 a 90 mm.
Výprodej
Interiérové kování Kristina
Interiérové štítové kování v povrchu leštěná mosaz, rozteč 72 mm, provedení WC.
Mezipokojové kování 804
Štítové mezipokojové kování s uzamykáním WC, provedení klika-klika. Povrchová úprava chrom.