Kategorie

Vánoce jsou za dveřmi. Už máte pro své blízké nakoupené dárky, nebo si jako většina lidí lámete hlavu s tím, co letos nadělit svým partnerům, rodině, přátelům a známým? Nejlepší dárky jsou takové, které jsou originální a dobře vypadají. Pokud je navíc obdarovaný může skutečně využívat, pak máte vyhráno.

U nás najdete řadu krásných i praktických dárků, kterými můžete své blízké potěšit. Takže pokud jste stále ještě neobjevili tu správnou drobnost a nebo pátráte po hodnotnějším dárku, podívejte se na naše tipy!

Vánoce

Výprodej
Přívěšek Šmoulové - Silák
Přívěšek Silák.
Přívěšek LED
22.00
Barevný přívěšek s motivem, s LED světlem.
Výprodej
Přívěšek - zlaté srdce
Přívěšek na klíče.
Popruh na klíče Star Wars
Popruh na klíče s motivem Star Wars.
Přívěšek Angry Birds Red
Kovový 3D přívěšek s motivem Angry Birds - Red.
Visací zámek BW 771 F Red Heart
Bílý visací zámek s motivem srdce, vhodný ke gravírování na zadí stranu. Pevné hliníkové tělo, třmen z tvrzené oceli s dvojitou západkou, nerezavějící vnitřní mechanismus. Německá výroba.
Visací zámek BW 771 F London
Designový visací zámek s barevným motivem britské vlajky. Pevné hliníkové tělo, nerezavějící vnitřní mechanismus, třmen z tvrzené oceli s dvojitou západkou. Německá výroba.
Pokladna STAR CASH BOX
Pokladna s plastovým mincovníkem.
Přívěšek powerbanka - golfový míček
Powebanka v podobě přívěšku - golfového míčku. Kapacita 3000 mAh.
Schránka na klíče s motivem
Designová schránka na klíče s motivem: pampeliška, Big Ben, New York, Paris, Berlin.
Visací zámek Smart Lock
Visací zámek s odemykáním smartphonem nebo otiskem prstu.
Poštovní schránka Malaga s osvětleným číslem
Kvalitní poštovní schránka s přihrádkou pro noviny s osvětleným domovním číslem. Schránka je vybavena solárním LED panelem, který slouží jako samostatný zdroj energie, a senzorem stmívání, který večer automaticky rozsvěcí domovní číslo. Prvotřídní materiály a precizní německá výroba zaručují vysokou odolnost vůči vlivům počasí a dlouhou živostnost - na schránku se vztahuje doživotní záruka!
Digitální kukátko eGuard DG 8100
Elektronické dveřní kukátko
Chytrý zámek NUKI (off-line)
NUKI se instaluje na klasický mechanický zámek a umožňuje jej následně ovládat smartphonem. Off-line verze, bez připojení k internetu.
Trezor CombiLine
10 465.00
Certifikovaný trezor německé výroby s vysokou odolností proti vloupání a požární ochranou. Výborný poměr kvality a ceny. Dostupný v různých velikostech a ve variantách s odemykáním na klíč, na kód a nebo na kód a otisk prstu.
Trezor Diplomat
38 878.00
Špička mezi trezory. Vysoce kvalitní trezor vyráběný a testovaný v Německu, s certifikací odolnosti proti vloupání i požáru. Třístěnné tělo, čtyřstěnné dveře, speciální tepelná izolace, vysoce bezpečný zámek a dvojitý systém opětovného zamykání zabraňující neoprávněnému otevření. Provedení s odemykáním na klíč nebo na kód a otisk prstu, různé velikosti. Vhodný pro úschovu cenností, dokumentů i zbraní.
Zobrazeno 1 až 16 z 16 Záznamů