Kategorie

Vánoce jsou za dveřmi. Už máte pro své blízké nakoupené dárky, nebo si jako většina lidí lámete hlavu s tím, co letos nadělit svým partnerům, rodině, přátelům a známým? Nejlepší dárky jsou takové, které jsou originální a dobře vypadají. Pokud je navíc obdarovaný může skutečně využívat, pak máte vyhráno.

U nás najdete řadu krásných i praktických dárků, kterými můžete své blízké potěšit. Takže pokud jste stále ještě neobjevili tu správnou drobnost a nebo pátráte po hodnotnějším dárku, podívejte se na naše tipy!

Vánoce

Výprodej
Plastový přívěšek - rozlišovač na klíče s motivem
Barevný přívěšek, který zároveň poslouží jako rozlišovač klíčů. Různé motivy
Přívěšek Šmoulové - Silák
Přívěšek na klíče s postavičkou z oblíbené pohádky Šmoulové - Silák, vhodný jako dárek pro děti.
Popruh na klíče Star Wars
Popruh na klíče s motivem Star Wars.
Visací zámek BW 771 F Red Heart
Bílý visací zámek s motivem srdce, vhodný ke gravírování na zadní stranu. Pevné hliníkové tělo, třmen z tvrzené oceli s dvojitou západkou, nerezavějící vnitřní mechanismus. Německá výroba.
Pokladna STAR Cash Box
Pokladna s plastovým mincovníkem.
Trezor CombiLine - starší model - doprodej posledních kusů
Certifikovaný trezor německé výroby s vysokou odolností proti vloupání a požární ochranou. Výborný poměr kvality a ceny. Dostupný v různých velikostech a ve variantách s odemykáním na klíč, na kód a nebo na kód a otisk prstu.
Chytrý zámek NUKI (off-line)
NUKI se instaluje na klasický mechanický zámek a umožňuje jej následně ovládat smartphonem. Off-line verze, bez připojení k internetu.
Kuchyňský nůž s vlnkovým ostřím
Kvalitní nůž od švýcarského výrobce Victorinox je ideální na rozkrojení a namazání pečiva, ale i na jakékoliv krájení zeleniny a ovoce. Je lehký, ostrý, má zakulacený konec čepele a vlnové ostří. Extra ostré 11cm ostří z tvrzené oceli a ergonomické madlo z odolného plastu. Různé barvy.
Poštovní schránka Malaga
Kvalitní poštovní schránka s přihrádkou pro noviny s osvětleným domovním číslem. Schránka je vybavena solárním LED panelem, který slouží jako samostatný zdroj energie, a senzorem stmívání, který večer automaticky rozsvěcí domovní číslo. Prvotřídní materiály a precizní německá výroba zaručují vysokou odolnost vůči vlivům počasí a dlouhou živostnost - na schránku se vztahuje záruka 5 let!
Pokladna Money
484.00
Cenově dostupná pokladna s vložkou.
Trezor Diplomat - starší model - doprodej posledních kusů
Špička mezi trezory. Vysoce kvalitní trezor vyráběný a testovaný v Německu, s certifikací odolnosti proti vloupání i požáru. Třístěnné tělo, čtyřstěnné dveře, speciální tepelná izolace, vysoce bezpečný zámek a dvojitý systém opětovného zamykání zabraňující neoprávněnému otevření. Provedení s odemykáním na klíč nebo na kód a otisk prstu, různé velikosti. Vhodný pro úschovu cenností, dokumentů i zbraní.
Přívěšek Angry Birds Red
Kovový 3D přívěšek s motivem Angry Birds - Red.
Pokladna Money na kód
Klasická uzamykatelná pokladna na peníze, se zámkem na třímístný číselný kód. Různé barvy a velikosti.
Visací zámek Smart Lock
Visací zámek s odemykáním smartphonem nebo otiskem prstu.
Visací zámek BW 771 F London
Designový visací zámek s barevným motivem britské vlajky. Pevné hliníkové tělo, nerezavějící vnitřní mechanismus, třmen z tvrzené oceli s dvojitou západkou. Německá výroba.
Švýcarský nůž Classic SD
Malý kapesní nůž s nůžkami a šroubováčkem. Victorinox Classic obsahuje všechny funkce, které potřebujete na každodenní použití. Originální švýcarská výroba. Barva modrá, černá a žlutá.
Schránka na klíče s motivem
Designová schránka na klíče s motivem: pampeliška, Big Ben, New York, Paris, Berlin.
Videozvonek eGuard DG 8500
Digitální videozvonek s funkcí dveřního kukátka, zvonku, vzdálených audiovizuálních hovorů, nahrávání videa a audia, detekce pohybu, nočního vidění a automatického upozornění na návštěvu. Včetně přehledné aplikace pro intuitivní ovládání, pro Android i iOS, ke stažení zdarma. Digitální kukátko se zvonkem jednoduše nahrazuje stávající zvonek a používá stejné napájení, bezdrátový zvonek pro upozornění na příchozí návštěvu má nezávislé napájení a lze ho umístit kdekoliv v domě.
Přívěšek powerbanka - golfový míček
Powebanka v podobě přívěšku - golfového míčku. Kapacita 3000 mAh.
Švýcarský nůž Climber
Originální švýcarský nůž Victorinox pro horolezce a turisty včetně nůžek a multifunkčního háku. 14 užitečných funkcí v jednom noži. Barva červená, transparentní červená, černá a maskovací.
Švýcarský nůž Spartan
Originální švýcarský nůž Spartan v červeném transparentním, černém nebo červeném provedení. Nože, otvíráky, šroubováky a řada dalších funkcí v jednom praktickém nástroji.