Kategorie

Zadlabací jednobodové a střelkové zámky v rozteči 92 mm

Nabízíme kvalitní zadlabací zámky v rozteči 92 mm, jednobodové, střelkové, v různých rozměrech a provedeních. Vybrat si můžete zámky od výrobců Europortal, NEMEF, CISA, STAR, ABLOY a další. V naší nabídce najdete zadlabací zámky pro profilové dveře, zámky pro dveře s kovovou konstrukcí i s plastovým profilem. Dále nabízíme jednobodové zadlabací zámky na vložku.

Zámek Europortal do plastových dveří
Zadlabací zámek pro cylindrickou vložku, do plastových dveří.
Zámek Europortal pro kovové konstrukce
Zadlabací zámek pro cylindrickou vložku, pro kovové dveře.
Elektromechanický samozamykací zámek ABLOY EL460 pro profilové dveře
Zadlabací elektromechanický zámek se samozamykací a panikovou funkcí, úzký - pro profilové dveře. Rozteč 92 mm, různé dorny a šířka čela.
Panikový zámek NEMEF 9670
Panikový vložkový zámek s převodem. Vhodný pro únikové dveře hliníkové, plastové nebo kovové. Rozteč 92 mm. Provedení klika-klika nebo klika-koule.
Samozamykací zámek WILKA pro profilové dveře
Samozamykací zámek pro cylindrickou vložku, pro profilové dveře. S panikovou funkcí a ochranou proti korozi.
Elektromechanický samozamykací zámek STAR pro profilové dveře
Bezpečnostní elektromechanický samozamykací zámek pro cylindrickou vložku. Pro vstupní dveře (hliníkové nebo s plastovým profilem), pro cylindrickou vložku. Panikový, protipožární.
Jednobodový výklopný zámek CISA - střelkový
Mělký zadlabací zámek, jednobodový, výklopný, střelkový.
Zámek KALE 150 PZH
763.00
Pravý nebo levý zadlabací zámek se střelkou a závorou, dvouzápadový. Rozteč 92 mm, dorn 65 mm, čelo 20 mm.
Zámek KP se střelkou a výklopnou závorou
Zámek KP-30 a KP-35. Zadlabací zámek se střelkou a výklopnou závorou, na vložku, vhodný pro kovové a hliníkové konstrukce. Rozteč 92 mm, dorn 30 nebo 35 mm, čtyřhran 8 mm, čelo 24 mm.
Zámek KC se střelkou a výklopnou závorou
Zámek KC-30 a KC-35. Zadlabací zámek se střelkou a výklopnou závorou, na vložku, vhodný pro kovové a hliníkové konstrukce. Rozteč 92 mm, dorn 30 nebo 35 mm, čtyřhran 8 mm, čelo profil "U", šířka 24 mm.
Zámek SOBINCO 8600 se střelkou a výklopnou závorou
Zadlabací vložkový zámek se střelkou a výklopnou závorou, pravolevý, rozteč 92 mm. Rovné čelo nebo čelo "U", různé rozměry.
Mechanický samozamykací zámek STAR pro profilové dveře
Bezpečnostní mechanický samozamykací zámek pro cylindrickou vložku. Pro vstupní dveře (hliníkové nebo s plastovým profilem), panikový, protipožární. Dostupný také s přepínačem pro zaktivnění vnější kliky.