KLÍČOVÉ CENTRUM Praha - Vysočany

Výroba klíčů, servis zámků a vložek, nouzové otevírání prodej zabezpečení v Praze-Vysočanech

Na naší prodejně v Praze-Vysočanech se na vás těší tým techniků, kteří se specializují na veškerý servis související se zámky a zamykacími vložkami - od prodeje veškerého zabezpečení, až po jeho opravy, servis a přestavby, výrobu zamykacích systémů, montáže i nouzové otevírání. (Autoklíče nevyrábíme - pro výrobu autoklíče prosím navštivte naši provozovnu v Libni.) Samozřejmostí je i výroba všech druhů klíčů včetně atypických, a včetně výroby klíče podle zámku. Číst dále...

Freyova 12/1, 190 00 Praha 9 - Vysočany

Prodejna

Otevírací doba

Po-Pá: 8.00-16.30

Kontakt

mobil: +420 602 355 683
e-mail: vysocany@klicovecentrum.cz 

Jak se k nám dostanete?

Najdete nás v ulici Freyova, přibližně 2 minuty jízdy nebo 5 minut chůze od nejbližší zastávky metra, tramvají a autobusů Vysočanská. Parkování je možné zdarma před prodejnou nebo ve dvoře. Vstup do prodejny je z ulice (nikoliv ze dvora). Za 10 minut se k nám pěšky dostanete od nádraží Praha-Libeň, O2 aréna a Galerie Harfa jsou jen 5 minut jízdy autem od nás. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Prodejna Praha - Vysočany

Vedoucí provozovny

Ladislav Drobílek

Firma

H&B Group s. r. o.
IČO: 26341085, DIČ: CZ26341085
sídlo: Žatecká 138/8, 301 00 Plzeň
Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Plzni, oddíl C, vložka 14066

Vyrábíme klíče, provádíme servis a přestavby zámků a vložek, prodáváme zabezpečení a zajišťujeme nouzové otevírání

Výroba všech druhů klíčů včetně speciálních a historických typů

Na naší provozovně ve Vysočanech nabízíme službu výroby všech typů klíčů - obyčejných i bezpečnostních, dozických, trezorových, schránkových apod. Vyrábíme také nejrůznější méně běžné klíče, včetně různých atypických a historických klíčů, se kterými si často jiné klíčové služby neví rady. Na zakázku dokážeme vyrobit také klíče dle předlohy - doneseného zámku. Běžné typy klíčů vyrábíme na počkání, zakázky na atypické klíče vyřizujeme obvykle do 1-2 pracovních dní.

Výrobě autoklíčů se na naší provozovně nevěnujeme - pokud potřebujete autoklíč, velmi rádi vám pomohou naši kolegové na necelých 800 metrů vzdálené provozovně v Libni.

Prodej a přestavby zamykacích vložek, výroba zamykacích systémů

Naše pobočka se specializuje na kompletní servis zamykacích vložek. Na naší prodejně si můžete zakoupit zamykací vložku, s jejímž výběrem pro konkrétní použití vám rádi pomůžeme. Pro všechny nejběžnější značky a typy vložek na trhu zajišťujeme kompletní servis a opravy. Nabízíme také přestavby vložek např. na provedení s ozubeným kolečkem, knoflíkem a nebo často požadované sjednocení na stejný klíč, kdy je následně možno odemykat více dveří nebo např. hlavní i přídavný zámek dveří jedním klíčem.

Naší specialitou jsou rychlopřestavby vložek, které standardně provádíme do 10-20 minut. Zabýváme se také kompletními realizacemi systémů generálního klíče, od úvodní konzultace a výběru vhodného typu vložky, po zaměření na místě, sestavení vložek pro systém a jejich instalaci. Výrobu středně velkého systému provádíme do přibližně tří dnů.

Prodej, servis i montáže zámků

U nás si můžete vybrat ze širokého sortimentu různých typů zámků - zadlabacích, visacích, přídavných, na kola a motorky a mnoha dalších druhů, včetně atypických. Zároveň provádíme zakázkový servis a přestavby různých typů zámků, například zadlabacích, historických či trezorových. Prodáváme rovněž vícebodové lištové zámky, k nimž zajišťujeme montáž i servis.

Expresní servis v okolí provozovny

V blízkém okolí provozovny zajišťujeme na základě individuální domluvy a v rámci kapacit našich techniků také expresní nouzové otevírání dveří, montáže veškerého dveřního příslušenství i různé jeho opravy menšího rozsahu. Větší opravy a rozsáhlejší montáže pak provádíme v co nejkratších termínech po dohodě s klientem.

Prodej mechanického a elektronického zabezpečení a trezorů

Rádi vám pomůžeme s výběrem veškerých produktů mechanického zabezpečení, včetně kompletního příslušenství na dveře i okna. Nabízíme rovněž elektronické přístupové systémy, opět včetně obhlídky objektu a odborné konzultace, až po samotnou montáž a následný servis. Na naší provozovně máme také skladem velké množství různých druhů trezorů pro vaši domácnost i firmu. Pokud uvažujete nad pořízením trezoru, doporučujeme zastavit se právě u nás ve Vysočanech, kde si je můžete sami prohlédnout.

Specializovaná školení pro odborníky

V rámci našeho vzdělávacího projektu H&B Academy realizujeme odborné kurzy pro profesionály. Velmi často školíme např. hasiče, správce a techniky budov v metodách nouzového otevírání. Pokud se zabýváte podobnou činností a máte zájem o odborné školení či nákup specializovaného vybavení, kontaktujte nás.