Kategorie

Švýcarské nože, kuchyňské nože, pouzdra a škrabky

Nabízíme kvalitní a levné multifunkční nože do kapsy. V nabídce najdete originální švýcarské nože od výrobce Victorinox pro kempování, turistiku, sportovce, lovce, myslivce, kutily atd. V naší pestré nabídce najdete také kvalitní kuchyňské nože, praktické škrabky na brambory, kleštičky na nehty,  škrabky na ovoce a zeleninu, nože s vlnkovým ostřím, nože ve tvaru rybičky atd. Můžete si také vybrat z kvalitních kožených pouzder na nože i praktických sad nástrojů v malém pouzdře ve tvaru kreditní karty za výhodné ceny.

Přívěšek nůž - rybička
Klasický malý otvírací nožík - rybička. S kroužkem, lze použít jako přívěšek na klíče.
Kleštičky na nehty Victorinox
Malé nerezové kleště na nehty, švýcarská výroba - Victorinox.
Kuchyňský nůž s vlnkovým ostřím
Kvalitní nůž od švýcarského výrobce Victorinox je ideální na rozkrojení a namazání pečiva, ale i na jakékoliv krájení zeleniny a ovoce. Je lehký, ostrý, má zakulacený konec čepele a vlnové ostří. Extra ostré 11cm ostří z tvrzené oceli a ergonomické madlo z odolného plastu. Různé barvy.
Kožený popruh Victorinox
Kožená klíčenka Victorinox – dlouhá 7 cm s karabinkou a kroužkem na klíče.
Sada 3 kuchyňských nožů
Sada tří kuchyňských nožů s polypropylenovými rukojeťmi. Univerzální kuchyňský nůž s rovným ostřím, nůž na rajčata s vlnkovým ostřím, univerzální kuchyňský nůž s vlnkovým ostřím. Švýcarská výroba - Victorinox.
Popruh na klíče Victorinox
Textilní popruh na klíče Victorinox, na krk.
Švýcarský nůž Classic SD
Malý kapesní nůž s nůžkami a šroubováčkem. Victorinox Classic obsahuje všechny funkce, které potřebujete na každodenní použití. Originální švýcarská výroba. Barva modrá, černá a žlutá.
Švýcarský nůž Waiter
Středně velký multifunkční číšnický kapesní nůž s vývrtkou na víno. Originální švýcarská výroba - Victorinox.
Švýcarský nůž Classic
Malý kapesní nůž s nůžkami. Victorinox Classic obsahuje všechny funkce, které potřebujete na každodenní použití. Originální švýcarská výroba. Červený nebo s motivem.
Švýcarský nůž EvoGrip 18
Univerzální multifunkční nástroj pro každodenní použití při nejrůznějších příležitostech. Vynikající přilnavost a stabilita. Originální švýcarská výroba - Victorinox. Nůž, pilník na nehty, čistič nehtů, šroubováky, otvíráky, odstraňovač izolace drátů, nůžky, pilka, výstružník, kroužek na klíče, pinzeta, párátko.
Univerzální škrabka na zeleninu a ovoce
Škrabka na ovoce a zeleninu vhodná pro loupání tvrdých i měkkých slupek, od švýcarského výrobce Victorinox. Extra ostré dvojité zoubkované ostří pro snadné loupání a ergonomická rukojeť pro pohodlné držení. Vhodná i do myčky nádobí. Různé barvy.
Švýcarský nůž Picknicker
Kapesní nůž Victorinox Picknicker - černý o velikosti 111 mm s odtlačnou pojistkou čepele. Funkce (11): Velký nůž s pojistkou, vývrtka, otvírák na konzervy, malý šroubovák, otvírák na láhve, šroubovák, odstraňovač izolace z drátů, výstružník, průbojník, nerezový kroužek na klíče, pinzeta, párátko. Originální švýcarská výroba.
Švýcarský nůž Outrider
Tento nůž je vybaven celkem 14 funkcemi, což z něj dělá univerzálního pomocníka využitelného doma i v přírodě. Kvalitní ocel švýcarské kvality vás nezklame za žádné situace, mezi funkcemi najdete i ne tolik rozšířené nůžky nebo dlouhý jemný křížový šroubovák. Originální švýcarská výroba Victorinox.
Škrabka na brambory
Škrabka na brambory s plastovou rukojetí. Bílá barva.
Závěska na opasek s řetízky Victorinox
Velmi praktická a elegantní závěska na opasek s krátkým a druhým, delším řetízkem. V jedné třetině otevřete zámek, nasunete na pásek a zaklopíte. Váš nůž Victorinox tímto způsobem nošení nemůžete ztratit.
Švýcarský nůž EvoWood 17
Elegantní multifunkční nůž s dřevenými střenkami. Originální švýcarská výroba - Victorinox. Se 13 funkcemi - nůž, kroužek na klíče, pilník a čistič na nehty, vývrtka, otvíráky, odstraňovač izolace drátu, šroubováky, výstružník a pilka na dřevo.
Švýcarský nůž Huntsman SilverTech
Jeden z nejoblíbenějších modelů Victorinox Huntsman. Oproti běžným nožům disponuje často potřebnými nůžkami a pilkou na dřevo. Originální švýcarský nůž Victorinox s 15 funkcemi.
Můj první kapesní nůž
Dětský nožík My First Victorinox pro nejrůznější potřeby. Má kulatou bezpečnou špičku, která bráni nechtěnému bodnutí. Jinak je nůž plně funkční s naostřenou čepelí. Originální švýcarská výroba.
Švýcarský nůž Signature Lite SilverTech
Originální švýcarský nůž vybavený 7 nástroji, v prémiovém provedení. Rukojeti jsou opatřeny chromovým pokovením a jejich součástí je řada účinných mechanismů, např. vysoce účinná bílá dioda LED.
Švýcarský nůž Hunter XT
Kompletně vybavený nůž pro myslivce s velkým nožem, vývrtkou, párákem se zoubkovaným ostřím, závěskou, nerezovým kroužkem na klíče a pilkou. Originální švýcarský nůž značky Victorinox.
Švýcarský nůž Forester
Kapesní nůž, délka 111mm, barva černá, 12 funkcí: nůž, vývrtka, otvírák na konzervy a na láhve, 2x šroubovák, odstraňovač izolace z drátů, výstružník, kroužek na klíče, pinzeta, párátko, pilka na dřevo. Originální švýcarská výroba.
Švýcarský nůž Rescue Tool
Nůž Victorinox Rescue Tool využívají především hasiči nebo svědomití řidiči ve svém autě v případě nehody. Hrot pro rozbití okna a pilku na řezání tříštivého skla je možno použít samostatně a jsou snadno vyměnitelné. Barva fluorescenční žlutá - svítí ve tmě. Originální švýcarská výroba.
Švýcarský nůž Climber
Originální švýcarský nůž Victorinox pro horolezce a turisty včetně nůžek a multifunkčního háku. 14 užitečných funkcí v jednom noži. Barva červená, transparentní červená, černá a maskovací.
Švýcarský nůž Deluxe Tinker
Středně velký multifunkční kapesní nůž s malým a velkým nožem, otvíráky, šroubováky, odstraňovačem izolace drátu, výstružníkem, nůžkami, kleštěmi, štípačkami, víceúčelovým hákem, párátkem, pinzetou a kroužkem na klíče. Originální švýcarská výroba - Victorinox.
Švýcarský nůž Skipper
Velmi praktický multifunkční kapesní nůž Victorinox Skipper o velikosti 111 mm s odtlačnou pojistkou čepele využijete prakticky kdekoliv na všech vašich cestách. 18 funkcí, modrá barva, originální švýcarská výroba.
Velké kožené pouzdro na nůž
Kožené pouzdro na nože o velikosti 111 do šesti vrstev želízek. Švýcarská výroba - Victorinox.
Švýcarský nůž Swiss Soldier
Originální švýcarský multifunkční armádní nůž značky Victorinox. S deseti funkcemi: velká čepel, výstružník, otvírák na lahve, šroubovák 5 mm, odstraňovač izolace drátu, pilka na dřevo, Philips šroubovák 1-2, otvírák, šroubovák 3 mm, kroužek na klíče.
Švýcarský nůž Spartan
Originální švýcarský nůž Spartan v červeném transparentním, černém nebo červeném provedení. Nože, otvíráky, šroubováky a řada dalších funkcí v jednom praktickém nástroji.