Kategorie

Švýcarské nože, kuchyňské nože, pouzdra a škrabky

Nabízíme kvalitní a levné multifunkční nože do kapsy. V nabídce najdete originální švýcarské nože od výrobce Victorinox pro kempování, turistiku, sportovce, lovce, myslivce, kutily atd. V naší pestré nabídce najdete také kvalitní kuchyňské nože, praktické škrabky na brambory, kleštičky na nehty,  škrabky na ovoce a zeleninu, nože s vlnkovým ostřím, nože ve tvaru rybičky atd. Můžete si také vybrat z kvalitních kožených pouzder na nože i praktických sad nástrojů v malém pouzdře ve tvaru kreditní karty za výhodné ceny.

Přívěšek nůž - rybička
Klasický malý otvírací nožík - rybička. S kroužkem, lze použít jako přívěšek na klíče.
Kožený popruh Victorinox
Kožená klíčenka Victorinox – dlouhá 7 cm s karabinkou a kroužkem na klíče.
Kleštičky na nehty Victorinox
Malé nerezové kleště na nehty, švýcarská výroba - Victorinox.
Sada 3 kuchyňských nožů
Sada tří kuchyňských nožů s polypropylenovými rukojeťmi. Univerzální kuchyňský nůž s rovným ostřím, nůž na rajčata s vlnkovým ostřím, univerzální kuchyňský nůž s vlnkovým ostřím. Švýcarská výroba - Victorinox.
Popruh na klíče Victorinox
Textilní popruh na klíče Victorinox, na krk.
Kuchyňský nůž s vlnkovým ostřím
Kvalitní nůž od švýcarského výrobce Victorinox je ideální na rozkrojení a namazání pečiva, ale i na jakékoliv krájení zeleniny a ovoce. Je lehký, ostrý, má zakulacený konec čepele a vlnové ostří. Extra ostré 11cm ostří z tvrzené oceli a ergonomické madlo z odolného plastu. Různé barvy.
Švýcarský nůž Classic SD
Malý kapesní nůž s nůžkami a šroubováčkem. Victorinox Classic obsahuje všechny funkce, které potřebujete na každodenní použití. Originální švýcarská výroba. Barva modrá, černá a žlutá.
Švýcarský nůž Outrider
Tento nůž je vybaven celkem 14 funkcemi, což z něj dělá univerzálního pomocníka využitelného doma i v přírodě. Kvalitní ocel švýcarské kvality vás nezklame za žádné situace, mezi funkcemi najdete i ne tolik rozšířené nůžky nebo dlouhý jemný křížový šroubovák. Originální švýcarská výroba Victorinox.
Univerzální škrabka na zeleninu a ovoce
Škrabka na ovoce a zeleninu vhodná pro loupání tvrdých i měkkých slupek, od švýcarského výrobce Victorinox. Extra ostré dvojité zoubkované ostří pro snadné loupání a ergonomická rukojeť pro pohodlné držení. Vhodná i do myčky nádobí. Různé barvy.
Škrabka na brambory
Škrabka na brambory s plastovou rukojetí. Bílá barva.
Švýcarský nůž Waiter
Středně velký multifunkční číšnický kapesní nůž s vývrtkou na víno. Originální švýcarská výroba - Victorinox.
Švýcarský nůž Classic
Malý kapesní nůž s nůžkami. Victorinox Classic obsahuje všechny funkce, které potřebujete na každodenní použití. Originální švýcarská výroba. Červený nebo s motivem.
Švýcarský nůž Picknicker
Kapesní nůž Victorinox Picknicker - černý o velikosti 111 mm s odtlačnou pojistkou čepele. Funkce (11): Velký nůž s pojistkou, vývrtka, otvírák na konzervy, malý šroubovák, otvírák na láhve, šroubovák, odstraňovač izolace z drátů, výstružník, průbojník, nerezový kroužek na klíče, pinzeta, párátko. Originální švýcarská výroba.
Můj první kapesní nůž
Dětský nožík My First Victorinox pro nejrůznější potřeby. Má kulatou bezpečnou špičku, která bráni nechtěnému bodnutí. Jinak je nůž plně funkční s naostřenou čepelí. Originální švýcarská výroba.
Švýcarský nůž Hunter XT
Kompletně vybavený nůž pro myslivce s velkým nožem, vývrtkou, párákem se zoubkovaným ostřím, závěskou, nerezovým kroužkem na klíče a pilkou. Originální švýcarský nůž značky Victorinox.
Švýcarský nůž Forester
Kapesní nůž, délka 111mm, barva černá, 12 funkcí: nůž, vývrtka, otvírák na konzervy a na láhve, 2x šroubovák, odstraňovač izolace z drátů, výstružník, kroužek na klíče, pinzeta, párátko, pilka na dřevo. Originální švýcarská výroba.
Švýcarský nůž Deluxe Tinker
Středně velký multifunkční kapesní nůž s malým a velkým nožem, otvíráky, šroubováky, odstraňovačem izolace drátu, výstružníkem, nůžkami, kleštěmi, štípačkami, víceúčelovým hákem, párátkem, pinzetou a kroužkem na klíče. Originální švýcarská výroba - Victorinox.
Švýcarský nůž Huntsman SilverTech
Jeden z nejoblíbenějších modelů Victorinox Huntsman. Oproti běžným nožům disponuje často potřebnými nůžkami a pilkou na dřevo. Originální švýcarský nůž Victorinox s 15 funkcemi.
Velké kožené pouzdro na nůž
Kožené pouzdro na nože o velikosti 111 do šesti vrstev želízek. Švýcarská výroba - Victorinox.
Závěska na opasek s řetízky Victorinox
Velmi praktická a elegantní závěska na opasek s krátkým a druhým, delším řetízkem. V jedné třetině otevřete zámek, nasunete na pásek a zaklopíte. Váš nůž Victorinox tímto způsobem nošení nemůžete ztratit.
Švýcarský nůž Signature Lite SilverTech
Originální švýcarský nůž vybavený 7 nástroji, v prémiovém provedení. Rukojeti jsou opatřeny chromovým pokovením a jejich součástí je řada účinných mechanismů, např. vysoce účinná bílá dioda LED.
Švýcarský nůž Swiss Soldier
Originální švýcarský multifunkční armádní nůž značky Victorinox. S deseti funkcemi: velká čepel, výstružník, otvírák na lahve, šroubovák 5 mm, odstraňovač izolace drátu, pilka na dřevo, Philips šroubovák 1-2, otvírák, šroubovák 3 mm, kroužek na klíče.
Švýcarský nůž Rescue Tool
Nůž Victorinox Rescue Tool využívají především hasiči nebo svědomití řidiči ve svém autě v případě nehody. Hrot pro rozbití okna a pilku na řezání tříštivého skla je možno použít samostatně a jsou snadno vyměnitelné. Barva fluorescenční žlutá - svítí ve tmě. Originální švýcarská výroba.
Švýcarský nůž Spartan
Originální švýcarský nůž Spartan v červeném transparentním, černém nebo červeném provedení. Nože, otvíráky, šroubováky a řada dalších funkcí v jednom praktickém nástroji.
Švýcarský nůž Spartan SilverTech
Originální švýcarský nůž Spartan v krásném transparentním stříbrném provedení. Nože, otvíráky, šroubováky a řada dalších funkcí v jednom praktickém nástroji.
Švýcarský nůž Climber
Originální švýcarský nůž Victorinox pro horolezce a turisty včetně nůžek a multifunkčního háku. 14 užitečných funkcí v jednom noži. Barva červená, transparentní červená, černá a maskovací.
Švýcarský nůž Skipper
Velmi praktický multifunkční kapesní nůž Victorinox Skipper o velikosti 111 mm s odtlačnou pojistkou čepele využijete prakticky kdekoliv na všech vašich cestách. 18 funkcí, modrá barva, originální švýcarská výroba.
Švýcarský nůž EvoWood 17
Elegantní multifunkční nůž s dřevenými střenkami. Originální švýcarská výroba - Victorinox. Se 13 funkcemi - nůž, kroužek na klíče, pilník a čistič na nehty, vývrtka, otvíráky, odstraňovač izolace drátu, šroubováky, výstružník a pilka na dřevo.