Kategorie

Švýcarské nože, kuchyňské nože, pouzdra a škrabky

Nabízíme kvalitní a levné multifunkční nože do kapsy. V nabídce najdete originální švýcarské nože od výrobce Victorinox pro kempování, turistiku, sportovce, lovce, myslivce, kutily atd. V naší pestré nabídce najdete také kvalitní kuchyňské nože, praktické škrabky na brambory, kleštičky na nehty,  škrabky na ovoce a zeleninu, nože s vlnkovým ostřím, nože ve tvaru rybičky atd. Můžete si také vybrat z kvalitních kožených pouzder na nože i praktických sad nástrojů v malém pouzdře ve tvaru kreditní karty za výhodné ceny.

Popruh na klíče Victorinox
Textilní popruh na klíče Victorinox, na krk.
Škrabka na brambory
Škrabka na brambory s plastovou rukojetí. Bílá barva.
Přívěšek nůž - rybička
Klasický malý otvírací nožík - rybička. S kroužkem, lze použít jako přívěšek na klíče.
Kuchyňský nůž s vlnkovým ostřím
Kvalitní nůž od švýcarského výrobce Victorinox je ideální na rozkrojení a namazání pečiva, ale i na jakékoliv krájení zeleniny a ovoce. Je lehký, ostrý, má zakulacený konec čepele a vlnové ostří. Extra ostré 11cm ostří z tvrzené oceli a ergonomické madlo z odolného plastu. Různé barvy.
Univerzální škrabka na zeleninu a ovoce
Škrabka na ovoce a zeleninu vhodná pro loupání tvrdých i měkkých slupek, od švýcarského výrobce Victorinox. Extra ostré dvojité zoubkované ostří pro snadné loupání a ergonomická rukojeť pro pohodlné držení. Vhodná i do myčky nádobí. Různé barvy.
Kožený popruh Victorinox
Kožená klíčenka Victorinox – dlouhá 7 cm s karabinkou a kroužkem na klíče.
Kleštičky na nehty Victorinox
Malé nerezové kleště na nehty, švýcarská výroba - Victorinox.
Sada 3 kuchyňských nožů
Sada tří kuchyňských nožů s polypropylenovými rukojeťmi. Univerzální kuchyňský nůž s rovným ostřím, nůž na rajčata s vlnkovým ostřím, univerzální kuchyňský nůž s vlnkovým ostřím. Švýcarská výroba - Victorinox.
Závěska na opasek s řetízky Victorinox
Velmi praktická a elegantní závěska na opasek s krátkým a druhým, delším řetízkem. V jedné třetině otevřete zámek, nasunete na pásek a zaklopíte. Váš nůž Victorinox tímto způsobem nošení nemůžete ztratit.
Malé nylonové pouzdro na nůž
Nylonové pouzdro na nože o velikosti 91 mm se dvěma až čtyřmi vrstvami želízek. Švýcarská výroba - Victorinox.
Švýcarský nůž Waiter
Středně velký multifunkční číšnický kapesní nůž s vývrtkou na víno. Originální švýcarská výroba - Victorinox.
Švýcarský nůž Classic
Malý kapesní nůž s nůžkami. Victorinox Classic obsahuje všechny funkce, které potřebujete na každodenní použití. Originální švýcarská výroba. Červený nebo s motivem.
Švýcarský nůž Classic SD
Malý kapesní nůž s nůžkami a šroubováčkem. Victorinox Classic obsahuje všechny funkce, které potřebujete na každodenní použití. Originální švýcarská výroba. Barva modrá, černá a žlutá.
Malé kožené pouzdro na nůž
Kožené pouzdro na nože o velikosti 91 mm se dvěma až čtyřmi vrstvami želízek. Švýcarská výroba - Victorinox.
Velké kožené pouzdro na nůž
Kožené pouzdro na nože o velikosti 111 do šesti vrstev želízek. Švýcarská výroba - Victorinox.
Kožené pouzdro na nůž s klipem
Černé kožené pouzdro pro nože Victorinox řady "Pocket Tools" - 111mm" a maximálně 3 vrstvé. S otočným klipem, zapínání na suchý zip. Švýcarská výroba - Victorinox.
Švýcarský nůž Tinker
Originální švýcarský multifunkční nůž Victorinox s několika noži, šroubováky, otvíráky, odstraňovačem izolace drátů, bodcem, kroužkem, pinzetou a párátkem.
Švýcarský nůž Spartan
Originální švýcarský nůž Spartan v červeném transparentním, černém nebo červeném provedení. Nože, otvíráky, šroubováky a řada dalších funkcí v jednom praktickém nástroji.
Můj první kapesní nůž
Dětský nožík My First Victorinox pro nejrůznější potřeby. Má kulatou bezpečnou špičku, která bráni nechtěnému bodnutí. Jinak je nůž plně funkční s naostřenou čepelí. Originální švýcarská výroba.
Švýcarský nůž Spartan SilverTech
Originální švýcarský nůž Spartan v krásném transparentním stříbrném provedení. Nože, otvíráky, šroubováky a řada dalších funkcí v jednom praktickém nástroji.
Švýcarský nůž Ambassador
Tenký elegantní nůž se sedmi funkcemi, vhodný pomocník doma i na cesty. Originální švýcarská výroba - Victorinox.
Švýcarský nůž Climber
Originální švýcarský nůž Victorinox pro horolezce a turisty včetně nůžek a multifunkčního háku. 14 užitečných funkcí v jednom noži. Barva červená, transparentní červená, černá a maskovací.
Švýcarský nůž Signature Lite SilverTech
Originální švýcarský nůž vybavený 7 nástroji, v prémiovém provedení. Rukojeti jsou opatřeny chromovým pokovením a jejich součástí je řada účinných mechanismů, např. vysoce účinná bílá dioda LED.
SwissCard Lite
1 059.00
SwissCard s LED světlem, elegantní design se spoustou funkcí, vhodný do každé peněženky. Originální švýcarská výroba - Victorinox.
Švýcarský nůž Nomad
1 109.00
Kapesní nůž Victorinox Nomad - černý o velikosti 111 mm s odtlačnou pojistkou čepele. Funkce (11): Velký nůž s pojistkou, vývrtka, otvírák na konzervy, malý šroubovák, otvírák na láhve, šroubovák, odstraňovač izolace z drátů, výstružník, průbojník, nerezový kroužek na klíče, pinzeta, párátko. Originální švýcarská výroba.
Zobrazeno 1 až 25 z 38 Záznamů