Už nikdy neřešte ztracené klíče

Zastavte se na kterékoliv z našich prodejen* a nechte si uložit digitální kopii svých klíčů. Kdykoliv pak budete potřebovat, obratem Vám vyrobíme nový klíč, i když ztratíte poslední originál. Pojistěte své klíče proti ztrátě ještě dnes!

*Neplatí pro prodejny Praha-Vinohrady, Bratislava a Košice.

Co budete potřebovat?

...všechny klíče, které chcete uložit - u klíčů s bezpečnostní kartou je nutné kartu donést, u autoklíčů s čipem může být potřeba přijet s autem (zavolejte na prodejnu a poradíme Vám),

...stáhnout si aplikaci MYKEYS Safe (můžete až po naskenování klíčů)

...a pár minut Vašeho času.

Ztracené klíče - častý problém s komplikovaným řešením

Zapomenuté, ztracené nebo poškozené klíče dokážou způsobit celou řadu problémů: překazit program nabitého pracovního dne i zkomplikovat plány během dovolené. Pokud přijdeme o klíč, v lepším případě se nám podaří sehnat náhradní klíč nebo si jej od někoho půjčit a následně si vyrobit duplikát, v horším a bohužel častějším případě žádný další klíč není k dispozici a pak je potřeba zavolat zámečníka, nechat zámek nouzově otevřít a vyměnit jej. Cena běžných bezpečnostních zamykacích vložek ve dveřích se pohybuje i v tisících korun a ani jejich nouzové otevření není nejlevnější záležitostí. Nouzové otevření auta se obvykle prodraží ještě více a nezřídka zahrnuje i odtah vozu.

Pořiďte si digitální kopii svých klíčů a mějte je vždy po ruce

S novou unikátní službou MYKEYS Safe můžete své klíče jednoduše a spolehlivě pojistit proti ztrátě uložením jejich digitálních kopií. I když přijdete o poslední klíč, můžete být bez obav a kdykoliv si nechat vyrobit nový klíč.

Jak služba MYKEYS Safe funguje

Stáhněte si aplikaci MYKEYS Safe. Aplikace je dostupná na Google Play i v App Store pro všechna zařízení s operačním systémem Android i iOS.

V aplikaci si vyhledejte provozovnu nejbližšího klíčaře, která je zapojena do služby MYKEYS Safe.

V provozovně technik Vaše klíče naskenuje a vytvoří jejich digitální kopii. Digitalizovat lze naprostou většinu obyčejných i bezpečnostních klíčů, většinu autoklíčů (s čipem i bez čipu) a dokonce i vybrané typy dálkových ovladačů bran a vrat.

Digitální kopie je uložena v šifrované podobě na vysoce zabezpečený cloud. Přístup k datům o svých klíčích máte výhradně Vy a to prostřednictvím aplikace. V ní si můžete všechny uložené klíče zobrazit a spravovat.

Pokud klíč ztratíte, poškodí se a přestane fungovat, zapomenete jej, nebo jej zkrátka nebudete mít po ruce, když jej potřebujete, MYKEYS Safe je tu pro Vás.

Zastavte se v provozovně libovolného klíčaře v České republice nebo i v zahraničí, který službu nabízí, zadejte v aplikaci požadavek na výrobu vybraného klíče a ihned si odneste nový klíč. Pro výrobu klíče není potřeba vůbec nic, žádný originální klíč - potřebujete s sebou mít pouze svůj smartphone s aplikací MYKEYS Safe. Výrobu klíče je možno objednat i na dálku a pro hotový klíč si přijít, kdykoliv se Vám to hodí.

Stáhněte si aplikaci MYKEYS Safe ještě dnes, pojistěte všechny své důležité klíče proti ztrátě a buďte bez starostí!

Takto jednoduše můžete zabezpečit vlastní klíče i klíče všech členů své domácnosti. Až 15 klíčů, autoklíčů nebo dálkových ovladačů bran můžete uložit za pouhých 25 Kč měsíčně (tedy 300 Kč ročně - obnovení předplatného je roční a lze jej samozřejmě kdykoliv ukončit).

Pokud máte na starosti správu většího množství klíčů - například spravujete klíčové hospodářství bytového domu, administrativní budovy, podniku nebo třeba školy, můžete využít předplatné pro uložení až 999 klíčů s měsíčním poplatkem 120 Kč (tedy 1440 Kč ročně).

Za naskenování a uložení klíče můžete u klíčaře platit jednorázový poplatek. V KLÍČOVÉM CENTRU je tento poplatek:

  • 40 Kč za zubový klíč
  • 80 Kč za důlkový klíč
  • 250 Kč nebo 500 Kč za autoklíč (podle náročnosti skenování)

digitalizujte své klíče

uložte si digitální kopii klíčů

pojistěte klíče proti ztráte

O službě MYKEYS Safe

Služba MYKEYS Safe byla vyvinuta naším partnerem, italskou společností Silca, která je světovou jedničkou v oblasti výroby klíčů, autoklíčů a veškerých strojů a vybavení pro profesionální klíčaře. Tuto unikátní službu, která nikde ve světě nemá obdoby, v České republice exkluzivně jako první nabízíme právě my prostřednictvím naší sítě prodejen KLÍČOVÉ CENTRUM. Postupně budou do projektu zapojováni další klíčaři v celé ČR.

Informační brožura k MYKEYS Safe

Aplikace MYKEYS Safe je ke stažení pro smartpohny s Androidem a iOS