Kategorie

Lištové vícebodové zámky

Zadlabací lištové zámky jsou typem vícebodových zámků umožňující vysoce bezpečné uzamčení dveří ve více bodech. Lištové zámky jsou typické dlouhou lištou, která tvoří čelo zámku. Vícebodové lištové zámky se nejčastěji využívají v bezpečnostních dveřích, například ve vstupech do bytů nebo budov - v dřevěných, kovových i plastových dveřích. Běžné jsou lištové zámky bezpečnostní, se samozamykací funkcí či požární odolností.

Běžné velikosti roztečí lištových zámků jsou 72 mm, 90 mm a 92 mm. Lištové zámky lze také dělit dle tvaru čela lišty - dostupné jsou zámky s rovnou lištou nebo lištou v profilu "U". Důležitá je také šířka a délka lišty. Podle druhu zamykání lze lištové zámky rozdělit na zámky se zamykáním pomocí standardních závor, háků, trnů, válečků či s kombinací uvedených. Každý zámek (dle typu, rozměrů a způsobu zamykání) vyžaduje specifickou přípravu dveří, zárubní a konkrétní protiplechy.

Tříbodový zámek K119
2 843.00
Vícebodový bezpečnostní zámek zadlabací vložkový, s převodem, dvouzápadový.
Samozamykací zámek FUHR autotronic 834
Elektromotorický vícebodový lištový zámek se samozamykací funkcí, umožňuje např. i otevírání domovním telefonem. Zajištění střelky magnetem. Rozteč 92 mm, čtyřhran 8 mm. Různé rozměry a provedení čela.
Vícebodový zámek K160
3 241.00
Vícebodový bezpečnostní zámek zadlabací vložkový, s převodem, dvouzápadový.
Samozamykací zámek FUHR multisafe 833
Vícebodový lištový zámek se samozamykací funkcí, zajištění střelky magnetem, rozteč 92 mm, čtyřhran 8 mm, různé rozměry, čelo rovné nebo profil "U".
Tříbodový zámek K125
3 242.00
Vícebodový bezpečnostní zámek zadlabací vložkový, s převodem, dvouzápadový.
Vícebodový zámek MACO Z-TS
Vícebodový zámek Z-TS ovládaný klíčem, se 4 čepy, střelkou a závorou. Rozteč 92 mm. Variabilně nastavitelný. Vhodný pro vchodové dveře z dřevěných a PVC profilů.
Vícebodový zámek MACO G-TS
Vícebodový zámek G-TS ovládaný klikou, se 4 čepy, střelkou a závorou. Rozteč 92 mm. Variabilně nastavitelný. Vhodný pro vchodové dveře z dřevěných a PVC profilů.
Samozamykací zámek FUHR multisafe 833 protipožární
Vícebodový lištový zámek se samozamykací funkcí, protipožární provedení. Zajištění střelky magnetem. Rozteč 92 mm, dorn 55 mm, rovné čelo 20 mm, čtyřhran 9 mm. Další rozměry na objednávku.
Samozamykací panikový zámek FUHR autotronic 834P
Elektromotorický samozamykací vícebodový lištový zámek, paniková funkce "E" (klika-koule), se zajištěním střelky magnetem. Rozteč 92 mm, čtyřhran 9 mm. Různé rozměry, různá provedení čela.
Samozamykací panikový zámek FUHR multisafe 833P
Vícebodový lištový zámek se samozamykací funkcí, paniková funkce verze "E" (klika-koule), zajištění střelky magnetem, rozteč 92 mm, čtyřhran 9 mm, čelo "U" 24 mm, dorn 35 mm, ostatní rozměry na objednání.