Kukátka a videozvonky

Mějte přehled, kdo stojí za dveřmi

Kukátka a videozvonky zajistí dokonalý přehled, kdo je za Vašimi vstupními dveřmi či brankou. Dveřní kukátko je dnes již samozřejmou součástí bezpečnostních nebo vstupních dveří. Díky panoramatickému průzoru umožní dveřní kukátka absolutní přehled o tom, kdo je za dveřmi. Nabízíme všechny možné typy cenově dostupných dveřních kukátek od klasických až po ty se jmenovkou.

Oproti tomu digitální kukátko či videozvonek nabízí navíc možnost sledování aktuálního záznamu na velkém displeji včetně pořízení fotografie či videa a lze tak nahrát neautorizovaný pohyb před vstupními dveřmi. Videozvonek v sobě spojuje funkci klasického zvonku a bezpečnostní kamery. Některé typy videozvonků navíc umožnují řadu dalších funkcí jako jsou audiovizuální hovory, nahrávání videa a audia, detekce pohybu, nočního vidění či automatického upozornění na návštěvu. Díky možnosti ovládání smartphonem můžete prostřednictvím vzdáleného přístupu díky aplikaci vidět, kdo právě stojí před vašimi dveřmi. Videozvonky slouží k rozpoznání osob stojících před objektem a díky tomu se nemůže stát, že se do objektu či za branku rodinného domu dostane nezvaná osoba.

Nikdy neotevírejte vstupní dveře, pokud nevíte, kdo za nimi je! Používejte klasická či digitální kukátka a videozvonky a chraňte nejen sebe, ale také svůj majetek.