Kategorie

systém CES UDM

Systémy generálního a hlavního klíče

Každá osoba má místo svazku klíčů pouze jeden klíč, se kterým odemkne dveře od všech místností, kam má mít přístup. Jde o pohodlné řešení pro všechny větší objekty. Díky menšímu počtu klíčů výrazně snížíte náklady a zjednodušíte správu klíčů. Pomocí generálního klíče je možné odemknout jakékoliv dveře v objektu, což je výhodné nejen v případě nenadálých událostí (např. požáru).

systém CES ILS

Elektronické přístupové systémy

Stále populárnější je dnes využití systémů, kdy místo klíčem odemykáte elektronickým médiem jako je čip, čipová karta, nebo prostřednictvím vložení kódu či otiskem prstu. Elektronické systémy jsou spolehlivé, bezpečné a dostupné ve variantách vhodných pro zabezpečení jedné kanceláře i celého školního nebo třeba hotelového komplexu. Oproti mechanickým systémům nabízejí snadnější správu přístupových práv a různé pokročilé funkce.

kamery Santec

Kamerové systémy

Nejúčinnější zabezpečení je takové, které kombinuje mechanické a elektronické prvky. Kamerové systémy Vám umožní mít neustále přehled o tom, co se ve Vaší firmě či organizaci děje a včas odhalit nezvané hosty.

klíčové depozity Creone

Správa klíčového hospodářství

Pro přehlednou a bezpečnou správu klíčového hospodářství nabízíme jak klasické skříňky na klíče, tak profesionální řešení pro náročné: elektronické klíčové depozity. Ty umožňují automatický výdej klíčů bez nutnosti obsluhy, zaznamenávání historie a řadu dalších funkcí.

trezory BW

Bezpečí pro Vaše cennosti

U nás najdete kvalitní trezory různých typů a velikostí, včetně vysoce odolných protipožárních trezorů. Nabízíme také bezpečnostní schránky a pokladny.

doplňky

Kompletní zabezpečení a široká nabídka doplňků

V KLÍČOVÉM CENTRU najdete zkrátka vše, co potřebujete pro zabezpečení Vaší firmy nebo organizace, od veškerého příslušenství pro dveře až po nejrůznější doplňky jako je zabezpečení oken, poštovní schránky nebo rytecké služby. Součástí naší práce je samozřejmě profesionální poradenství, zajištění odborné montáže i servisu.

Chci nabídku!