Kategorie

Interiérové kování Stockholm-R
Moderní rozetové kování s rovnou klikou pro interiérové dveře. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC. Povrch stříbrný eloxovaný hliník.
Výprodej
Interiérové kování Monica-R - rovné
Moderní rozetové kování s rovnou klikou pro interiérové dveře. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC. Povrch chrom - perla.
Výprodej
Interiérové kování Raffaella-R
Moderní rozetové kování pro interiérové dveře v povrchu chrom - perla. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC.
Výprodej
Interiérové kování Viola-R
Rozetové kování pro interiérové dveře, s oblou klikou. Povrch chrom - perla. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC.
Kování Tokyo pro profilové dveře
Úzké štítové kování vhodné pro profilové dveře, bez překrytu vložky. Provedení na cylindrickou vložku, klika - koule nebo klika - klika. Rozteč 72, 85, 90 nebo 92 mm. Povrch stříbrný nebo bronzový eloxovaný hliník nebo bílá.
Výprodej
Interiérové kování Lucia Professional-R
Moderní rozetové kování pro interiérové dveře. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC a nebo klika - koule na cylindrickou vložku. Odolný povrch nerez.
Interiérové kování Trondheim-R
Moderní rozetové kování s jednoduchým designem pro interiérové dveře. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC, nebo klika - koule na cylindrickou vložku. Odolný povrch nerez.
Interiérové kování Violetta
Štítové kování pro interiérové dveře s jednoduchým designem. Provedení klika - klika ne klíč, cylindrickou vložku nebo WC a klika - madlo na cylindrickou vložku. Rozteč 72 a 90 mm. Povrch leštěná mosaz.
Interiérové kování Metro
Štítové kování pro interiérové dveře. Jednoduchý moderní design a odolný povrch nerez. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC nebo klika - koule na cylindrickou vložku.
Výprodej
Interiérové kování New York
Moderní rozetové kování s rovnou klikou pro interiérové dveře. Povrch matný nerez, provedení klika - klika na klíč nebo WC.
Interiérové kování Austin-R
Moderní designové rozetové kování na interiérové dveře. Jednoduché hranaté tvary a matně černý povrch - ideální pro moderní interiéry. Provedení na klíč, zamykací vložku nebo WC. Německá výroba.
Výprodej
Interiérové kování San Diego-R
Moderní rozetové kování pro interiérové dveře v povrchu nerez. Provedení klika - klika na klíč nebo WC.
Výprodej
Interiérové kování Carla Square-R
Rozetové kování s moderním hranatým designem, pro interiérové dveře. Odolný povrch nerez. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC a nebo klika - koule na cylindrickou vložku.
Interiérové kování Alt-Wien
Klasické štítové kování pro interiérové dveře v povrchu leštěná nebo patinovaná mosaz. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC a nebo klika - madlo na cylindrickou vložku. Rozteč 72 nebo 90 mm.
Interiérové kování Luxembourg-R
Moderní rozetové kování pro interiérové dveře. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC. Povrch nerezový eloxovaný hliník.
Kování Liége pro profilové dveře
Úzké štítové kování vhodné pro profilové dveře, bez překrytu vložky. Provedení klika - koule nebo klika - klika. Rozteč 90 nebo 92 mm. Povrch stříbrný nebo bronzový eloxovaný hliník nebo bílá.
Interiérové kování Elegant
Klasické štítové kování pro interiérové dveře v povrchu leštěná mosaz. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC a nebo klika - koule na cylindrickou vložku. Rozteč 72 nebo 90 cm.
Výprodej
Interiérové kování 5161-R
Rozetové kování pro interiérové dveře v povrchu nerez. Provedení klika - klika na klíč nebo WC.
Interiérové kování Ballade
Štítové kování s klasickým designem pro interiérové dveře v povrchu patinovaná mosaz. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC. Rozteč 72 a 90 mm.
Interiérové kování Phoenix
Rozetové kování pro interiérové dveře. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC. Povrch matný chrom.
Interiérové kování Acapulco
Moderní rozetové kování s elegantním hranatým designem pro interiérové dveře. Provedení klika - klika na klíč, cylindrickou vložku nebo WC. Odolný povrch nerez.
Zobrazeno 25 až 46 z 46 Záznamů