Kategorie

Kompletní zabezpečení domu i bytu

Nabízíme kompletní mechanické i elektronické zabezpečení Vašeho domu

V našem e-shopu najdete kompletní sortiment mechanického i elektronického zabezpečení. Nabízíme bezpečnostní klíče a široký sortiment příslušenství ke klíčům jako jsou kroužky, karabiny, rozlišovače, visačky, popruhy na klíče i různé přívěšky atd. Najdete u nás také zamykací vložky - jak obyčejné stavební vložky, tak především velice kvalitní vložky s bezpečnostní certifikací, které jsou vhodné pro zabezpečení nejen vstupů do bytů a domů.

Bezpečnostní vložky a zámky

Na veškeré bezpečnostní vložky v naší nabídce navíc poskytujeme kompletní servis - provádíme opravy, přestavby a servisní úpravy vložek. Nabízíme také nejrůznější typy zámků jako jsou klasické zadlabací zámky jednobodové i vícebodové zámky, ale také elektromechanické a elektromotorické zámky, panikové zámky, nábytkové i schránkové zámky, okenní zámky atd. Samozřejmě nechybí ani visací zámky, motozámky a cyklozámky.

Bezpečnostní příslušenství ke dveřím a elektronické zabezpečení

Vyberte si ze široké nabídky dveřního příslušenství jako jsou dveřní interiérové kování a bezpečnostní kování, kukátka, bezpečnostní řetízky, závory a zavírače, elektrické otvírače, stavěče i závěsy. V kategorii elektronického zabezpečení pak najdete nejen kvalitní kamery a venkovní a domovní alarmy, ale také přístupové systémy s odemykáním čipem, kartou, kódem, otiskem prstu nebo smartphonem. Doporučujeme také vysoce bezpečné a protipožární trezory a trezory na zbraně, bezpečnostní schránky, pokladny, poštovní schránky a další doplňkové produkty.

Výprodej
Trezor T-SAFE NT 17 LG-S/Z3
Trezor, třída I, na klíč, 116 kg, 700x510x440 cm. Plně funkční, lehce poškrábaný, bez obalu.
CESeasy set UDM
20 999.00
Motorická vložka CESeasy v provedení UDM.
CESeasy set WSM
20 999.00
Motorická vložka CESeasy v provedení WSM.
Trezor na zbraně Ranger N
Trezor pro úschovu až pěti nebo sedmi dlouhých střelných zbraní včetně munice, s certifikovanou ochranou proti vloupání, úroveň odolnosti 0 (N). Třístěnné tělo, dvoustěnné dveře, zamykání ze tří stran. Certifikovaný elektronický zámek pro milion kombinací nebo certifikovaný trezorový zámek na mechanický klíč.
eMadlo FingerScan
22 115.00
Moderní bezpečnostní kování se čtečkou otisků prstů integrovanou přímo v madle pro snadné a pohodlné odemykání bez klíče. Odemykání a otevírání tak probíhá jediným plynulým pohybem ruky.
Trezor Karat
22 220.00
Vysoce bezpečný trezor s certifikovanou odolností proti vloupání i požáru. Třístěnné tělo, dvojité dveře, plášť z nerezové oceli, ochranné pancéřování zámku. Odolný proti řezání plamenem, vrtání, proražení, s vysoce bezpečným zámkem. Německá výroba. Odemykání na klíč, na kód nebo na kód a otisk prstu, různé varianty velikostí. Vhodný pro uložení cenností, dokumentů i zbraní.
Samozamykací zámek FUHR autotronic 834P protipožární
Elektromotorický vícebodový lištový zámek se samozamykací a panikovou funkcí, protipožární provedení.
Klíčový depozit KeyBox 9000 B
Elektronické klíčové depozity z řady Basic nabízí jednoduché, bezpečné a flexibilní řešení pro správu klíčového hospodářství či úschovu drobných cenností. Po zadání kódu je klíč automaticky vydán pouze oprávněné osobě. Skříňky KeyBox jsou dostupné v různých provedeních, s možností jednoduchého navyšování kapacity.
Software pro klíčové depozity KeyWin6
KeyWin6 je na trhu poslední verzí nejvíce komplexního nástroje pro správu klíčového hospodářství. Jeden i více správců může řídit klíčové depozity a klíče odkudkoli na světě.
Přístupový systém pro AirBnB – set AbFeWo „vše v jednom“
Kompletní set (zámek, klávesnice, čip a software) pro pronájmy AirBnB - zajištění přístupu hosta do objektu pouze po dobu pobytu bez nutnosti osobního předávání klíčů.
Čtečka otisků prstů FUHR
Čtečka otisků prstů pro bezdrátové ovládání elektromotorických zámků, až pro 200 otisků, dosah 100 m.
Elektrický automatický otvírač ED100
Nízkoenergetický automat pro otevírání dveří bez nutnosti dotyku kliky s možností ovládání bezdotykovým spínačem, pohybovým čidlem, snímačem duhovky nebo tváře a nebo výstupem z libovolného elektronického přístupového systému (ovládání čipem, kódem nebo otiskem prstu). Tichý a spolehlivý provoz, možnost použití na pravé i levé dveře - provedení pro otevírání dovnitř nebo ven.
Klíčový depozit KeyBox 9000 S
Elektronické klíčové depozity z řady System nabízí bezpečné, inteligentní a flexibilní řešení pro správu klíčového hospodářství či úschovu drobných cenností. Po zadání kódu je klíč automaticky vydán pouze oprávněné osobě. Systém umožňuje také nastavování časových oken, sledování historie či použití stejného kódu pro více schránek. Skříňky KeyBox jsou dostupné v různých provedeních, s možností jednoduchého navyšování kapacity.
Klíčový depozit KeyBox 9000 EC
Skříňka pro rozšíření systému skříněk 9400 SC nebo 9500 SC.
Software set CES pro V-NET
Sada pro zřízení virtuální sítě V-NET.
Trezor Diplomat
38 878.00
Špička mezi trezory. Vysoce kvalitní trezor vyráběný a testovaný v Německu, s certifikací odolnosti proti vloupání i požáru. Třístěnné tělo, čtyřstěnné dveře, speciální tepelná izolace, vysoce bezpečný zámek a dvojitý systém opětovného zamykání zabraňující neoprávněnému otevření. Provedení s odemykáním na klíč nebo na kód a otisk prstu, různé velikosti. Vhodný pro úschovu cenností, dokumentů i zbraní.
Výprodej
Trezor BURG-WÄCHTER Diplomat MTD 35 F60 S
Trezor, odolnost I, protipožár 60 min., na klíč, 161 kg, 625x500x462 mm. Plně funkční, lehce poškrábaný, bez obalu.
Stěnový trezor Diplomat
43 045.00
Špička mezi trezory ve variantě pro montáž do zdi. Vysoce kvalitní trezor vyráběný a testovaný v Německu, s certifikací odolnosti proti vloupání i požáru. Speciálně vyztužená zadní stěna, odolnost proti řezání plamenem, tepelná izolace, vysoce bezpečný zámek a dvojitý systém opětovného zamykání zabraňující neoprávněnému otevření. Provedení s odemykáním na kód a otisk prstu, různé velikosti.
Termokamera KG 9266-T
66 180.00
Termální bi-spektrální síťová kamera s ochranou IP 66 proti prachu a vodě umožňující automatické bezkontaktní měření tělesné teploty i více osob ve vzdálenosti 0,5-3 m, s možností hlasového výstupu (normální teplota, vysoká teplota) a alarmu při překročení nastavené teploty. Využitelná také pro monitorování vnitřních prostor, například skladů, jako prevence požáru.
Klíčový depozit KeyBox 9000 SC
Najvyšší rad elektronických kľúčových depozitov ponúka bezpečné, inteligentné a flexibilné riešenie pre správu kľúčového hospodárstva či úschovu drobných cenností. Po zadaní kódu je kľúč automaticky vydaný iba oprávnenej osobe. Systém umožňuje identifikáciu a teda monitoring a kontrolu každého jednotlivého kľúča. Skrinky v rôznych prevedeniach, s možnosťou jednoduchého navyšovania kapacity.
Zobrazeno 1375 až 1395 z 1395 Záznamů